Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

21 minutes ago, Gorjek said:

koca yürekli pega 15 dakika fazladan süre bile verdi, peganın iyi kalpliliğine saygı duy :relax2-onion-head-emoticon:@Ari01

organizazyonda üst seviyelerdedir pega

Haklısın.  :D

25 minutes ago, pegasusejder said:

22.15 yeter mi? Yine ne iyi bir insanım be. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Buranın öyle güzel bir organizasyonu vardır, birisinin iyiliği için gerekirse, hatta zor gelse de, ona amborgo ugularız. :)

19 minutes ago, pegasusejder said:

Ahh ahh bu forum kıymetimi bilmiyor be. :D 

Tabii ki, ben hep sizi düşünürüm. :))

Ben de dahil tüm muhabbet mekanı vatandaşlarının bildiğine eminim. :D Bilirim yaparsınız. :D Her zamanki gibi çok iyi birisin. :) 

O zaman orta yolu bulalım, ben elimden geldiğince girmeyeyim. Ama şöyle esaslı bir sohbeti de kaçırmak istemem. :) Zaten şimdiye kadar öyle geçe de kalmadım burada. :cute1-onion-head-emoticon:

Spoiler

Şaka olduğunu bilmeme rağmen bir alışamadım bu tür esprilere. :(  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Rimel iyi rimucan ne behh :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

nesi var be :silence-onion-head-emoticon:

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Geldim ve gidiyorum bir sürü ödevim var onları halletmem lazım :bye1-onion-head-emoticon:

Bu arada @Gorjek 3CM Hunter ı okudun mu baya ojj bir şeye benziyor taze başladım.

ilk defa duyuyorum yarın bir göz atarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Haklısın.  :D

Ben de dahil tüm muhabbet mekanı vatandaşlarının bildiğine eminim. :D Bilirim yaparsınız. :D Her zamanki gibi çok iyi birisin. :) 

O zaman orta yolu bulalım, ben elimden geldiğince girmeyeyim. Ama şöyle esaslı bir sohbeti de kaçırmak istemem. :) Zaten şimdiye kadar öyle geçe de kalmadım burada. :cute1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Şaka olduğunu bilmeme rağmen bir alışamadım bu tür esprilere. :(  :D

@pegasusejder şakamı yapıyomuşuz biz :silence-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

20 tl mi :what-crazy-rabbit-emoticon:

durman hataymış orda ben parkta 10 saat çalışıp daha çok para kazanıyodum.

Çalıştığım ilk işti babama çalışmak istiyorum diyince bulup göndermişti maaş bile konuşmadan başlamıştım.

Çıkmak için bir iki kere babamlarla münakaşaya girmeme rağmen bir sonuç alamayınca mecburen çalışmıştım.

Tek güzel yanı sabaherken gidip işleri bitirip açılış saati gelene kadar yüzmekti :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.