Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pambuk, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba online olan varmıdır şu sıralar

Hoş geldin.Bu aralar pek aktif olmuyor buralar.

Ari01, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba

İyi akşamlar herkese :bye2-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar Ariel.Naber? :cute1-onion-head-emoticon:

Ucanbirkedi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin...

İyi akşamlar nasılsınız?

İyi akşamlar. İyidir sen nasılsın?  Mal hesabı açtın mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba online olan varmıdır şu sıralar

Merhaba, sen yaz online olan gelip döner. :)

Ari01, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba

İyi akşamlar herkese :bye2-onion-head-emoticon:

Merhaba Ari-chan, sana da iyi akşamlar naber? Aaa bizim bi mevzu vardı onu hatırladım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim, daha açmadım şimdilik ihtiyacım yok gibi anime izleyesim gelmiyor izlesemde uzun bölümlü olanları tercih ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim, daha açmadım şimdilik ihtiyacım yok gibi anime izleyesim gelmiyor izlesemde uzun bölümlü olanları tercih ediyorum.

Benim de anime izleyesim pek yoktu bu aralar.Bir Jujutsu Kaisen ile Borutoyu izliyordum.

Dün black clover'a baktım ara vermiştim 10 bölüm falan çıkmış ben izlemeyeli, eskisi gibi zevk aldım.:wew-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 minutes ago, Ucanbirkedi said:

Hoşgeldin...

İyi akşamlar nasılsınız?

Ben iyiyim. Sen nasılsın?

16 minutes ago, Caprihorn said:

Bir arkadaşımla biraz tartıştık o yüzden biraz moralim bozuk ama onun dışında iyiyim Rimel. Sen nasılsın? :whistling-onion-head-emoticon:

9 minutes ago, pegasusejder said:

Merhaba, sen yaz online olan gelip döner. :)

Merhaba Ari-chan, sana da iyi akşamlar naber? Aaa bizim bi mevzu vardı onu hatırladım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Dediğim gibi Pega. :sigh-onion-head-emoticon:Normalde gönlünü almasına alırım da sıkıntı hem benim haklı olmam hem de böyle durumlarda hep benim alttan almam. Normalde iyi bir kız ama biraz inatçı olabiliyor. :) Yine de hani bu 5 veya 6. falan, bir kere de onun bana gel barışalım demesini isterim. Ama sıkıntı eğer ben gitmezsem de inadı yüzünden kolay kolay demeyeceğini de biliyorum. Ah öyle işte bakalım.

Sen nasılsın? 

Mevzuya matematik deme sakınnn. :wait-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Merabalar forumun değerli ahalisi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Aa bizden kaçıp buraya geliyorsun demek, bunu Ezgi'ye iletirim... 

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Bir arkadaşımla biraz tartıştık o yüzden biraz moralim bozuk ama onun dışında iyiyim Rimel. Sen nasılsın? :whistling-onion-head-emoticon:

Dediğim gibi Pega. :sigh-onion-head-emoticon:Normalde gönlünü almasına alırım da sıkıntı hem benim haklı olmam hem de böyle durumlarda hep benim alttan almam. Normalde iyi bir kız ama biraz inatçı olabiliyor. :) Yine de hani bu 5 veya 6. falan, bir kere de onun bana gel barışalım demesini isterim. Ama sıkıntı eğer ben gitmezsem de inadı yüzünden kolay kolay demeyeceğini de biliyorum. Ah öyle işte bakalım.

Sen nasılsın? 

Mevzuya matematik deme sakınnn. :wait-onion-head-emoticon:

Hmmm anladım durumunu az çok, benim de maalesef öyle bir arkadaşım vardı ve artık ilişkimiz bitti, yani pek tavsiye edebileceğim bir şey yok ama konuşmak istersen akşam konuşabiliriz şu an pek müsait değilim.

Ben iyiyim, ders çalışmaya çalışıyorum gibi. :D 

Tabii ki. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.