Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes iyi geceler  

@pambuk sayfaların yüklenme hızını düşürmemek için gif, fotoğraf, video vb dosya ve linkleri spoiler kutucuğu içerisinde paylaşsak daha güzel olur.

Selamlar ve iyi geceler dutluk sakinleri

İyi geceler abla. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

akaDante, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok boşlamışım burayı bi selam verip kaçayım dedim iyi geceler.

selam ve iyi geceler

Geçenlerde 1.5 ay felan oldu twitter açtım

O günden beri insanlara yönelik algım sürekli değişiyor, bazen hayret ediyorum insanlar arasında cidden bu kadar büyük bir bilgi düzeyi yada cehalet farkı olabilir mi diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 6 saat önce tarihinde yazdı:

İnce bir kitap böyle arada 10-15 sayfa okumalık. Ben lisede ders çalışırken kaybettim kitap okuna alışkanlığımı sonra da nadiren kitap okur oldum. Arada kitap fuarlarına denk geldikçe Haruki Murakami kitapları alırım ama şu an elimde 2 tane var. Diğerlerini almadım elimde bir sürü okumadığım kitap olduğundan. Nasip bakalım. Okumuşsundur illaki Murakami'yi. Ben genel olarak severim tarzını.

Kendimi bıktırmadan her işe bir göz atarım. Bir ara da çizim yapmaya takmıştım ama onu da kısa sürede bıraktım. Derslerde çizerdim. Çok beğenirdim. Sonra özene bezene çizdiklerim güzel olmazdı. :D

Hmm şu an iki tane kitap okuyorum, ardından okumayı planladığım başka kitaplar var, onları bitirirsem bir bakabilirim. :D Murakami maalesef okumadım. :/

Haha çizim konusunda bilmiyorum, ben bir ara başlamıştım sonra bi yarım kaldı geri toparlayamıyorum. Evet bazen rastgele olan şeyler daha güzel oluyor nedense. :D 

Günaydın herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm şu an iki tane kitap okuyorum, ardından okumayı planladığım başka kitaplar var, onları bitirirsem bir bakabilirim. :D Murakami maalesef okumadım. :/

Haha çizim konusunda bilmiyorum, ben bir ara başlamıştım sonra bi yarım kaldı geri toparlayamıyorum. Evet bazen rastgele olan şeyler daha güzel oluyor nedense. :D 

Günaydın herkese.

Sen neler okuyorsun? Murakami okumalısın ama kesinlikle bir araya sıkıştır. Japon kültürü de olunca okumuşsundur diye düşünmüştüm. Çevremdeki herkese öneririm. Adam hayata çok başka bakıyor. Yazdıklarına hayret ediyorum. 40 yıl düşünsem akıl edemem yani.

Günaydın millet!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese.

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sen neler okuyorsun? Murakami okumalısın ama kesinlikle bir araya sıkıştır. Japon kültürü de olunca okumuşsundur diye düşünmüştüm. Çevremdeki herkese öneririm. Adam hayata çok başka bakıyor. Yazdıklarına hayret ediyorum. 40 yıl düşünsem akıl edemem yani.

Günaydın millet!!

Günaydın, nasılsınız? :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben iyiyim dersler falan var bitmesini bekliyorum senin nasıl geçiyor günün
günaydın herkese

Bende iyiyim, çarşıda işim var biraz hava toparlansın çıkacağım.

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Kahvaltımı yaptım, çayımı yudumluyorum. Birazdan ders notlarımı toparlayacağım. Sınav öncesine bırakınca canıma okuyorlar. :D 

Kolay gelsin.

Bende arkadaşımın gözlüğünü kırmıştım, ona eşlik etmeye çarşıya gideceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.