Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

10 hours ago, pegasusejder said:

Hahaha aklıma soru gelmedi demiyor da akşam gelirim diyor. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Hadi kaç bakalım. :D Görüşürüz. :) 

Hıhı, sen diyorsan kesin öyledir. :) :)

Bak geldim işte. :whistling-onion-head-emoticon:

Hadi yine sorayım, nasılsın? ^^

10 hours ago, Caprihorn said:

İyiyim Ariel, derslerle ve kardeşimle uğraşıyorum. Sen nasılsın?

Ben de iyiyim Rimel, derslerle ve akıl sağlığımı bozmamaya çalışmakla uğraşıyorum. :D :super-onion-head-emoticon:                                

İyi akşamlar diğer forumdaşlara da :bye2-onion-head-emoticon:, günün soruları geldiii. Sıcak sıcak, duymayan ve kalmasın. :D (Bilmeyenler  için burada bana Soru Sorucu Ari derler de. :) )                                                                                                                                                                                                                                                     Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                                 Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hıhı, sen diyorsan kesin öyledir. :) :)

Bak geldim işte. :whistling-onion-head-emoticon:

Hadi yine sorayım, nasılsın? ^^

Ben de iyiyim Rimel, derslerle ve akıl sağlığımı bozmamaya çalışmakla uğraşıyorum. :D :super-onion-head-emoticon:                                

İyi akşamlar diğer forumdaşlara da :bye2-onion-head-emoticon:, günün soruları geldiii. Sıcak sıcak, duymayan ve kalmasın. :D (Bilmeyenler  için burada bana Soru Sorucu Ari derler de. :) )                                                                                                                                                                                                                                                     Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                  Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

Hıhı öyledir. :D 

Hoş geldin. :)

Bilmiyorum garip bir şekilde gücüm çekilmiş gibi hissediyorum. :) Bir de teravih kılmaya çalışıyorum... :D 

Yunuslar? :D Robot olsun ya, sanırım onlara karşı bir şansımız olabiliyor, diğerleri bayağı zorlayıcı gibi. :D 

Lise son sınıfıma gitmek isterdim herhalde, yani o zamanlarımız gerçekten güzeldi. Askeri lisede son sınıf olunca kralı gibi bir şey oluyordun ve cidden rahat bir ortam vardı, arkadaşlarla Age of Empires 2 oynardık, arkadaşlığımız güzeldi falan filan. :)

Sen kendini anlat bakalım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                                                                                                           Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

Sanırım robotlara karşı ya, canlı varlıklara karşı olunca bi' pişmanlık hissi yaşardım ama robotu alır parçalarım acımam yani :D

Lise 3'e giderdim. O zamanlarım gerçekten çok güzeldi, bilgisayar odasında need for speed underground oynardık arkadaşlarla :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 6 saat önce tarihinde yazdı:

İdare ediyorum,bugünde ramazanın ilk gününde orucumu zedelemeyi başardım,unutkanlığıma bahane ederek vicdanımı rahatlatıyorum.:frozen-onion-head-emoticon: Sen nasılsın Luna?

Aa noldu ki 

Benim de biraz moralim bozuldu. Ders saatlerimizi eski düzene almışlar sabah erkenden kalkıcam yine of 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz? 

1.Zombilere karşıı kesinlikle. Kendilerine takığım ve ilerde olacaklarına inanıyorum. Ama korkuyorum da tabi. Az çok ne yapmam gerektiğini kestirebilirim filmler sayesinde. Ama diğerleriyle hiç alakam yok. 

2. Soru ise çocukluğuma gitmek isterdim. Mahalle çocuğu halimi özledim. Bir arkadaşımla bağımı özledim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JessicaFletcher, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Başka sınıflardan tanıdığın kişiler varsa sınıf başkanlarının numaralarını onlara sorabilirsin. Eğer yoksa sınıf öğretmeninden başka hocalara sınıf başkanlarının numaralarını sormasını isteyebilirsin numaralarını vermeseler bile hoca en azından sormuş olur.

bişeyler yapıyorumda açken düşününemiyorum çalışma saatlerim baya azaldı :homelessonionplz:

Zorojuro, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

mrb

Ohayou_Kerem, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Öyle tabi, elimizden geleni yapıyoruz :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: Daha yeni quizden çıktım kara kara düşünüyorum oruç haliyle nasıl yapıcaz bu vizeleri diye :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

:work-onion-head-emoticon:çalışmak zor

somniadesss, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese hayırlı iftarlarr.

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

hayırlı iftarlar. :)

biraz geç oldu ama herkese hayırlı iftarlar:eating-crazy-rabbit-emoticon:

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz?                                                                                                                                                                                  Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?                                                                    

ben zombileri tercih ederim heraldeya yaş olarakda daha görmedim ama 20li yaşlarımı çok merak ediyorum , geçmişden bişey olcak olsaa ortaokul zamanlarımı hiç sevmem (gerçi 8. sınıf geçirdiğim en iyi zamanlardandı) ilkokul iyiydi ama arkadaşım az değil yokdu :onion_emo_2_by_theg_force: liseyi daha yaşıyorum ama yorucu olacak ondan liseyide aklımda eledim , 5 yaş civarı iyidir aynen ya görmediğim 20li yaşlarım yada hatırlamadığım 5 yaşım bu arada seninkiler

Ha unutmadan kaguya-sama ikinci sezonu izliyorum ama mega süre doldu diyor türkanimede baktığmdada düzgün motor olmadığını gördüm çözümü varmıdır izlemem gerek yoksa yatamam :&

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa noldu ki 

Benim de biraz moralim bozuldu. Ders saatlerimizi eski düzene almışlar sabah erkenden kalkıcam yine of 

Yanlışıkla fındık yedim dalgınlığıma geldi sonra abimin beni uyarmasıyla hatırladım:depressed1-onion-head-emoticon:.Hayırdır saat kaçta kalkman gerekiyorda moralin altüst oldu?:confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.