Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, Şimdi tarihinde yazdı:

Evet sanırım biraz fazla bir genelleme yaptım. İnsanın sürekli aynı işi yapması imkansız gibi duruyor ,hem çok fazla dış etmen var ,hem de bir noktadan sonra yaptığın işi geliştirebilirsin illaki üstüne bir seyler koyarsın :D

Evet, ya işin sürekli gelişiyor o konuda haklısın. Arkadaş ortamı, ev ortamı falan bakalım nasip kısmet her şey. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha galiba öyle :D Umarım bu hayrı vizelerde de görürüz. Hepsini yanlışlıkla sunumda kullanmış olmaktan korktum şimdi :D

Ne kadar ramazanın hayrının da etkisi olsa da , o hayırı kullanmasını bilmekte çok önemli. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Selam. :) Ben az yoruldum, sen iyisindir inşallah. :D Bugün ben de aç hissediyorum, az kaldı az. :/ Siz istersiniz de yollamaz mıyım? Yegane amacım size hizmet etmek için hizmetçi yeteneklerimi geliştirmek. :D Hizmetçi olarak geldiğimde üşenip üşenmeme gibi bir derdin olmayacak. :D 

İyiyim 2 saat bir arkadaşımla telefonda sohbet ettik beynimin yarısı yok gibi hissediyorum ama modum da yüksek onunla konuştuğum için. :D Hizmetçi.. O günler çabuk gelsin zira benim üşengeçliğim hiçbir yere gitmiyor.. 

Hawa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Çıkınca benim de hevesim kaçmıştı :D İyiyim kardeşim yanımda uyuyor sessiz durmaya çalışıyorum :D

Bunlar zor işler. Genelde biri benim yanımda uyuyorsa ben de bir süre sonra ister istemez ona eşlik ediyorum. :D 

İyi geceler herkese, geceyi sonlandırmadan bir merhaba diyeyim dedim. Umarım iyi etmişimdir. ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tip olarak sevimli olsun beyaz renk tercihim. Karakter olarak pısırık olmasın, içten olsun bide düşük zekalı olmasın. Say deyince bunlar gerçekte nasıl olur bilemiyorum ^^

Hahaha iyiymiş, inşallah bulursun istediğin gibi birini. :)) 

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim 2 saat bir arkadaşımla telefonda sohbet ettik beynimin yarısı yok gibi hissediyorum ama modum da yüksek onunla konuştuğum için. :D Hizmetçi.. O günler çabuk gelsin zira benim üşengeçliğim hiçbir yere gitmiyor.. 

Bunlar zor işler. Genelde biri benim yanımda uyuyorsa ben de bir süre sonra ister istemez ona eşlik ediyorum. :D 

İyi geceler herkese, geceyi sonlandırmadan bir merhaba diyeyim dedim. Umarım iyi etmişimdir. ??

Hahaha ne güzel konuşmuşsun arkadaşınla. :D İnşallah hemen gelir o günler. :) 

Çok iyi etmişsin merak etme. :)) İyi geceler sana da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.