Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Hisame, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Neden ban yedin :confused-onion-head-emoticon:

Arkadaşımla başka oyuna girmiştik orda ben siyah demiştim siyahi ten rengi zannetmişler din,dil ırkıçılık kötü falan yazmışlar yanlış anlamışlar kısaca :D

pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Seni memnun edecek oyun mu yok? :D Geçmiş olsun. :/

He bilmem :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dost iyiyim sen nasılsın ^^

Bakındım ama bulamadım 

Ben de iyiyim öyle bakınıyorum *-*

blaze, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Sanırım kalınlaştırmak için kalınlaştırmak istediğin cümleleri seçip ctrl+B yapman gerek (ya da yazarken yukarıdaki B tuşuna tıklayarak ayarlayabilirsin). Renk için de altı çizili bir A harfi var yine mesajları yazdığımız yerin yukarısında, ona tıklayarak renk seçmen gerekiyor. :)

İyi gidiyor her şey, sen nasılsın? :- )

Altı çizili a ya tıklamıştım ama sadece siyah oldu :( teşekkür ederim yine de.

Ben de iyiyim aynı gidiyor her şey :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Metin kısmında yazarken yukarıda semboller var mesela "B" kalın yazdırır "I" harfi eğik falan, sağ tarafta "A" harfi görüyorsun oraya tıklayarak yazını renkli yapabilirsin, onun yanındaki şeyse yazının boyutunu ayarlar. :) 

İyidir, sen nasılsın? :)

Evet evet onları gördüm ama çok seçenek çıkmadı ben de xğsşseğeel. Teşekkürler :)

Ben de iyiyim sadece bi kaç gündür midem bulanıyor halsizim öyle ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın abla? :thank_you__onion_by_elcerbero: 

Bu hafta sınavlarım var Capricim o yüzden birazcık meşgulüm. Hatta az önce sınavların birinden çıktım, azıcık buraya uğrayayım dedim. Perşembeden sonra yeniden özgürüm inşaallah. Sen nasılsın, iyisindir umarım. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, sınavı olanlara başarılar, inşallah yüksek yüksek notlar alırsınız yorulmadan. :) Gününüz de bir o kadar güzel ve mutlu geçsin. :) 

Teşekkür ederiiiz. Amin inşaallah. :D Saçma sapan bir sınavdan çıktım, hiçbir zaman emin olamam cevaplarımdan, yine olamadım böyle gelmişim böyle gideceğim sanırım. :D Senin günün bizimkinden daha güzel geçsin. :)

Hisame, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Uyanınn

İçeriği Görüntüle

200x150.gif

Uyandıık. Şahsen ben sınava bile girdim çıktım. Şimdi uyumak ile uyumamak arasında gidip geliyorum. Akşama doğru başım ağrıyacak gibi hissediyorum.. Ama emin olamıyorum durumlar biraz karışık.. 

Freesia, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydın :bye2-onion-head-emoticon:

Günaydın. :)

Herkese bol güneşli, dinç, enerji fışkıran vee sizi musmutlu eden bir gün diliyorum. Bu sabah bunu söyleyerek uyandım. Uyanamadıysanız belki sizi uyandırabilir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu hafta sınavlarım var Capricim o yüzden birazcık meşgulüm. Hatta az önce sınavların birinden çıktım, azıcık buraya uğrayayım dedim. Perşembeden sonra yeniden özgürüm inşaallah. Sen nasılsın, iyisindir umarım. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederiiiz. Amin inşaallah. :D Saçma sapan bir sınavdan çıktım, hiçbir zaman emin olamam cevaplarımdan, yine olamadım böyle gelmişim böyle gideceğim sanırım. :D Senin günün bizimkinden daha güzel geçsin. :)

Uyandıık. Şahsen ben sınava bile girdim çıktım. Şimdi uyumak ile uyumamak arasında gidip geliyorum. Akşama doğru başım ağrıyacak gibi hissediyorum.. Ama emin olamıyorum durumlar biraz karışık.. 

Herkese bol güneşli, dinç, enerji fışkıran vee sizi musmutlu eden bir gün diliyorum. Bu sabah bunu söyleyerek uyandım. Uyanamadıysanız belki sizi uyandırabilir. :D 

İçeriği Gizle

İnşallah iyi geçer hepsi.:cheer1-onion-head-emoticon:  İyiyim abla, yani... şimdilik iyiyim. 

Spoiler

Haftaya sınavlar başlıyor.:crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydın :bye2-onion-head-emoticon:

Günaydın, naber? 

Suki, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırr 7 ay 7 aydırr :big-eye-onion-head-emoticon:

Haha tartışmaya bak, minnaklar büyüklük taslıyor. :D Nasılsın?

Luna6528, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet onları gördüm ama çok seçenek çıkmadı ben de xğsşseğeel. Teşekkürler :)

Ben de iyiyim sadece bi kaç gündür midem bulanıyor halsizim öyle ^^

Telefonda mısın? :) 

Aaa geçmiş olsun, niye ki? 

syncdes, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Geçmiş olsun tekrardan, ah ah o cevaplardan emin olamama durumu çok gıcık. :/ Aaa sen de hep "seninki daha" kavramını kullanıyorsun. :D 

Azıcık kestirebilirsin ya bir şey olmaz herhalde. .) 

Burada hava kapalı, orada nasıl? :) Haha sana da enerjili ve musmutlu bir gün diliyorum. :D Sen de enerji fışkıran çocuk musun şimdi? :D 

Şarkı için teşekkürler. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah iyi geçer hepsi.:cheer1-onion-head-emoticon:  İyiyim abla, yani... şimdilik iyiyim. 

İçeriği Görüntüle

Haftaya sınavlar başlıyor.:crying2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim. :loveloveplz: İnşaallah seninkiler de çok iyi geçer Capricim. Ve hep iyi olursun. 

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun tekrardan, ah ah o cevaplardan emin olamama durumu çok gıcık. :/ Aaa sen de hep "seninki daha" kavramını kullanıyorsun. :D 

Azıcık kestirebilirsin ya bir şey olmaz herhalde. .) 

Burada hava kapalı, orada nasıl? :) Haha sana da enerjili ve musmutlu bir gün diliyorum. :D Sen de enerji fışkıran çocuk musun şimdi? :D 

Şarkı için teşekkürler. :) 

Ben kullanmıyorum demedim ki sana çok kullanıyorsun dedim. :P

Kardeşim derste ebeveynciklerim hala uyuyor, ev sessiz sanırım uyuyabilirim evet bir denerim uyumayı da uykum da yok biraz dinlenir webtoon okurum uykum gelir muhtemelen.

Burda acayip bir güneş var. Hava da sıcakladı, gece bile sıcakladım hatta normalde çok üşürüm. Uyku setini kaldırmanın vakti gelmiş. Enerji fışkırırım evet bu konuda haklısın. :D

Her zaman şarkılarım ile buradayım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.