Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet 3'te 1'i bugün bittiydi. : Bir sıkıntı çıkmazsa 2-3 güne biter herhalde. :) 

Evet Wells için öyle deniyordu, bakalım ilerleyen zamanlarda nasip olursa okurum. :D 

Hahaha sanki ben de izledim ama hiçbir şey hatırlamıyorum aynı şekilde. :D 

Oo güzel güzel formundasın şu aralar :D

Kitap dayanmıyor.

Bir ara kafayı takmıştım, İthaki yayınlarının bilimkurgu serisini bitireceğim diye, kitabı seversem belki o hedefe tekrardan yönelebilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım sonuçlar da güzel gelir o zaman :cheer1-onion-head-emoticon: 

Hocalar ve onların alt türlerini severizzz hepsine selam olsun:tuzkistrokeplz:

İleride telafi için uğraştırmasınlar  diye işimi biraz da garantiye almak istediğimden bunu yaptım. Aynı zamanda şurada mezun olduktan sonra Covid var ben çalışamam deme gibi bir lüksüm yok olması gerekeni yaptığımı düşünüyorum.

Nadide olan her şey kıymete biner misali asistanların yüzünde güller açıyor beni görünce :whistling-onion-head-emoticon: 

Esneklik olduğunu düşünmüyorum, hastane ve hastanenin kendi arkasını garantiye alma çabaları olarak görüyorum.  Temmuz-Ağustos'ta yaşadıklarımızı bilsen tövbe böyle demezdin. 

Ben de öyle umuyorum :D

Haha aynen öyle :D

Oo maaşallah görev bilinci desen var :D Şaka bir yana böyle düşünmen takdire şayan, bu ülke genelde senin gibi düşünen insanları üzmeyi pek sever ama umarım sıkıntı yaşamazsın. Haha asistanlar da taze kan arıyor demek ki :D

Hm anladım, yaşayan olarak sen biliyorsun tabi, ben o ortamı hayal dahi edemiyorum. İnsanın çelikten sinirleri olması lazım. Ne diyim ki, Allah bol bol sabır ve kolaylık versin :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de öyle umuyorum :D

Haha aynen öyle :D

Oo maaşallah görev bilinci desen var :D Şaka bir yana böyle düşünmen takdire şayan, bu ülke genelde senin gibi düşünen insanları üzmeyi pek sever ama umarım sıkıntı yaşamazsın. Haha asistanlar da taze kan arıyor demek ki :D

Hm anladım, yaşayan olarak sen biliyorsun tabi, ben o ortamı hayal dahi edemiyorum. İnsanın çelikten sinirleri olması lazım. Ne diyim ki, Allah bol bol sabır ve kolaylık versin :admire-onion-head-emoticon:

Amin ^^ İnşaallah. Ben de Allah senden ve senin gibi düşünenlerden razı olsun diyeyim:onion_yep_by_7anime7drawer7: 

Bu ülke ve içindekiler beni daha çok üzecek, ben de böyle böyle büyüyeceğim.

İnsanlara da alışıyorum. Çeşit çeşit, renk renkler. Sevmesem herhalde onlarla aynı gökyüzü altında nefes almaya dahi katlanamazdım.

Ben de yavaştan müsaadenizi ister, meçhule dalmaya niyet ederim.

Hepinize iyi günler, umarım hayalleriniz hayal ettiğinizden daha güzel ve hayırlı şekilde size döner 

Seviliyorsunuz dutluk sakinleri kendinize cici bakın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:  

Homhom kaçar:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Alakasız ama ben izlerken acayip keyif aldım siz de izleyin^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Amin ^^ İnşaallah. Ben de Allah senden ve senin gibi düşünenlerden razı olsun diyeyim:onion_yep_by_7anime7drawer7: 

Bu ülke ve içindekiler beni daha çok üzecek, ben de böyle böyle büyüyeceğim.

İnsanlara da alışıyorum. Çeşit çeşit, renk renkler. Sevmesem herhalde onlarla aynı gökyüzü altında nefes almaya dahi katlanamazdım.

Ben de yavaştan müsaadenizi ister, meçhule dalmaya niyet ederim.

Hepinize iyi günler, umarım hayalleriniz hayal ettiğinizden daha güzel ve hayırlı şekilde size döner 

Seviliyorsunuz dutluk sakinleri kendinize cici bakın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:  

Homhom kaçar:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Alakasız ama ben izlerken acayip keyif aldım siz de izleyin^^

İyi geceleer :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Bir ara kafayı takmıştım, İthaki yayınlarının bilimkurgu serisini bitireceğim diye, kitabı seversem belki o hedefe tekrardan yönelebilirim :)

İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş.

Palyco, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

günaydınlarr^^

Günaydııın. 

Herkese musmutlu bir çarşamba diliyorum. Hocanın ders açmasını bekliyordum ama açmadı ben de birazcık anime izleyeyim. Öncesinde buraya uğrayayım dedim. Umarım bugün hep güzel şeyler duyarsınız. Ben bugün çocuklarımdan birinin sesiyle uyandım kulaklarımda, nedendir bilinmez -rüyalarımı da hayatta hatırlamadığımdan.- Size o şarkıyı atayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İthaki bilim kurgu demişsin, Ben de "Çocukluğun Sonu"nu okuyorum. Bayağıdır bilim kurgu okumamıştım o yüzden şimdilik bayağı iyi ilerliyor. Ama bundan sonra bilim kurgu okumayacağım bir süre. Çok sevdiğim bir tür değil. :D Okumadıysan bunu oku ama, değişikmiş.

Günaydııın. 

Herkese musmutlu bir çarşamba diliyorum. Hocanın ders açmasını bekliyordum ama açmadı ben de birazcık anime izleyeyim. Öncesinde buraya uğrayayım dedim. Umarım bugün hep güzel şeyler duyarsınız. Ben bugün çocuklarımdan birinin sesiyle uyandım kulaklarımda, nedendir bilinmez -rüyalarımı da hayatta hatırlamadığımdan.- Size o şarkıyı atayım.

İçeriği Görüntüle

ne tesadüf bende hocanın dersi açmasını bekliyorum. Elimde dondurma var sabah dün başladığım animeyi bitirdim biraz hüzün var üstümde :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.