Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

saku, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız efendim? :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

kendisinden küçük çocuklara kendine baba dedirten tiktok fenomeni :D sosyal medya magazini bildiğim kadar kimya bilsem şu an mezuna kalmış olmazdım :D

Heee sen de gidip anca cins insanları izle... Hahaha yürü git o zaman kimya çalış. .D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee sen de gidip anca cins insanları izle... Hahaha yürü git o zaman kimya çalış. .D 

ben izlemiyom ki benim izlediğim yayıncılar dalga geçiyor :D çalışıyom ama bu ösym kimyasını bohr gelse yapamaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

O kim ya? :D 

Naber?

İyidir ne olsun :) Yeni uyandım sayılır, takılıyorum öyle. Dün sahur öncesi Clannad'ı bitirdim, gözler oldu iki çeşme :) Şimdi final bölümünün yorumlarına bakıyorum millet ne demiş diye :D 

saku, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız efendim? :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

kendisinden küçük çocuklara kendine baba dedirten tiktok fenomeni :D sosyal medya magazini bildiğim kadar kimya bilsem şu an mezuna kalmış olmazdım :D

Efendim çok şükür iyiyiz sizleri sormalı :) Sanırım yeni tanışıyoruz, memnun oldum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ben izlemiyom ki benim izlediğim yayıncılar dalga geçiyor :D çalışıyom ama bu ösym kimyasını bohr gelse yapamaz

Hahaha :D Zamanında bizim okulda bir İnklap Tarihi sınavı olmuştu, İsmet İnönü gelse büte kalır demişlerdi aklıma o geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir ne olsun :) Yeni uyandım sayılır, takılıyorum öyle. Dün sahur öncesi Clannad'ı bitirdim, gözler oldu iki çeşme :) Şimdi final bölümünün yorumlarına bakıyorum millet ne demiş diye :D 

Efendim çok şükür iyiyiz sizleri sormalı :) Sanırım yeni tanışıyoruz, memnun oldum :D

biz de iyiyiz işte sınavım var o yüzden nadiren geliyorum ama yazın buralarda çok olurum diye umuyorum :D evet, ben de memnun oldum:)

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha :D Zamanında bizim okulda bir İnklap Tarihi sınavı olmuştu, İsmet İnönü gelse büte kalır demişlerdi aklıma o geldi :D

arada bi ösym din sorularını aşırı zor yapıyor o zamanlarda da peygamber efendimiz gelse yapamazdı diyorlardı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Haha sıkıntı değil, ben iyiyim. :) Oh oh ne iyi yapmışsın, keyifli okumalar. :)

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar, inşallah güzel, enerjik ve verimli bir gün geçirirsiniz. :) 

sanada keyifli izlemer ve okumalar, yani okumakta güzelmiş bide dışarı çıkamadığımız için fazla fazla zamanım oluyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

biz de iyiyiz işte sınavım var o yüzden nadiren geliyorum ama yazın buralarda çok olurum diye umuyorum :D evet, ben de memnun oldum:)

arada bi ösym din sorularını aşırı zor yapıyor o zamanlarda da peygamber efendimiz gelse yapamazdı diyorlardı :D 

Baya az kaldı sınava da, şimdiden başarılar diliyorum :D Haha tamamdır, yazın bol bol muhabbet ederiz umarım :)

Bu espriyi her derse uyarlayabiliyorsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Baya az kaldı sınava da, şimdiden başarılar diliyorum :D Haha tamamdır, yazın bol bol muhabbet ederiz umarım :)

Bu espriyi her derse uyarlayabiliyorsun :D

teşekkürler :D sen girdin mi girecek misin sınava? Yazın yapacağım şeylerin hayaliyle hayata tutunabiliyorum zaten :D

evet en iyi tarafı da o :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Hadi hadi inandık izlemediğine,  tamam. ;) Hahaha o zaman sen daha iyisini yap. :D 

Ohayou_Kerem, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahahaha asıl sahneyi gördün demek. :') Dediğim kadar var mıymış?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hadi hadi inandık izlemediğine,  tamam. ;) Hahaha o zaman sen daha iyisini yap. :D 

Ahahaha asıl sahneyi gördün demek. :') Dediğim kadar var mıymış?

yaaa aşk olsun izlesem senden mi saklicam :D? ben daha iyisini yapsam zaten bilim adamı olurdum şimdiye :D

gene clannad mı izletiyorsunuz foruma yeni gelenlere :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.