Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

saku, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

yaaa aşk olsun izlesem senden mi saklicam :D? ben daha iyisini yapsam zaten bilim adamı olurdum şimdiye :D

gene clannad mı izletiyorsunuz foruma yeni gelenlere :D

Hahaha sen bir de gaipten reklamlar izliyordun. :D Şapşapçı bilim adamı... (ama biraz da şüşko)

Ben hiçbir şey demedim, kendiliğinden başlıyor insanlar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen bir de gaipten reklamlar izliyordun. :D Şapşapçı bilim adamı... (ama biraz da şüşko)

Ben hiçbir şey demedim, kendiliğinden başlıyor insanlar. :D 

o reklam gerçekti tek sorun hiçbir kanıtım ve tanığım yok :( vericem o kiloları kıskanma :D

hııı evet gördüm bir şey demeyişini 6 ay önce (sanırım 6 ay olmadı ama sen anladın dediğim şeyi)

Düzenlenme: saku tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkürler :D sen girdin mi girecek misin sınava? Yazın yapacağım şeylerin hayaliyle hayata tutunabiliyorum zaten :D

evet en iyi tarafı da o :D

Haha bizden geçti o işler ya :D Ben üniversite son sınıftayım xd. Oo yaz için planlar hazır demek şimdiden :)

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hadi hadi inandık izlemediğine,  tamam. ;) Hahaha o zaman sen daha iyisini yap. :D 

Ahahaha asıl sahneyi gördün demek. :') Dediğim kadar var mıymış?

Yani o kadar ağlattıktan sonra istediğim sonu verdi en azından :D Bir an gerçekten hiç ümidim kalmamıştı, hele Ushio sahnesi... Ushio ile tekrardan bağ kurması, geçmişleriyle yüzleşmeleri o kadar güzeldi ki. Gerçekten içimi ısıtmıştı o sahneler. Ama ben o kadar sorunu aştıktan sonra hiç böyle bir zaman kayması beklemiyordum ne yalan söyleyeyim :D Ana okulu öğretmeni Kyou çıkınca, dedim tamam herhalde Nagisa'nın yerini Kyou dolduracak, Tomoya hayatına devam edecek sandım. Ama yine de bu sonu da çok beğendim, Nagisa ile Ushio'yu birazcık daha görmek isterdim ama olsundu. İyi ki izlemişim dedirtti :D

Bu arada ben alternatif dünyaları da çok sevdim. Bir tane Tomoyo, bir tane de Kyou ile yapmışlar. Tomoyo bölümü çok güzeldi <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

o reklam gerçekti tek sorun hiçbir kanıtım ve tanığım yok :( vericem o kiloları kıskanma :D

hııı evet gördüm bir şey demeyişini 6 ay önce (sanırım 6 ay olmadı ama sen anladın dediğim şeyi)

Yok yok günahını alma şimdi, ben zaten izleyecek bir şey arıyordum kendi kendime başladım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bizden geçti o işler ya :D Ben üniversite son sınıftayım xd. Oo yaz için planlar hazır demek şimdiden :)

Yani o kadar ağlattıktan sonra istediğim sonu verdi en azından :D Bir an gerçekten hiç ümidim kalmamıştı, hele Ushio sahnesi... Ushio ile tekrardan bağ kurması, geçmişleriyle yüzleşmeleri o kadar güzeldi ki. Gerçekten içimi ısıtmıştı o sahneler. Ama ben o kadar sorunu aştıktan sonra hiç böyle bir zaman kayması beklemiyordum ne yalan söyleyeyim :D Ana okulu öğretmeni Kyou çıkınca, dedim tamam herhalde Nagisa'nın yerini Kyou dolduracak, Tomoya hayatına devam edecek sandım. Ama yine de bu sonu da çok beğendim, Nagisa ile Ushio'yu birazcık daha görmek isterdim ama olsundu. İyi ki izlemişim dedirtti :D

Bu arada ben alternatif dünyaları da çok sevdim. Bir tane Tomoyo, bir tane de Kyou ile yapmışlar. Tomoyo bölümü çok güzeldi <3

oooo pega gibi, hangi bölüm? benim yaşıtlarım da üni 2de ben de üni 2de sayılabiliyor muyum burda :D? Tabi MALde liste hazırladım bile kendime yaz için :D

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yok günahını alma şimdi, ben zaten izleyecek bir şey arıyordum kendi kendime başladım :D 

tamam hadi senin olayın için istisna yapabilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

oooo pega gibi, hangi bölüm? benim yaşıtlarım da üni 2de ben de üni 2de sayılabiliyor muyum burda :D? Tabi MALde liste hazırladım bile kendime yaz için :D

Mekatronik mühendisliği :) Aa demek mezuna kalma durumları, yani istersen burada seni öyle sayabiliriz ama inan hiçbir olayı yok yani :D İnsan bazen hep lisede kalsaydım diyebiliyor :D Ooo listeler bile hazır, güzel güzel, sınavdan sonra doya doya izlersin umarım.

Haha efenim çok teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Mekatronik mühendisliği :) Aa demek mezuna kalma durumları, yani istersen burada seni öyle sayabiliriz ama inan hiçbir olayı yok yani :D İnsan bazen hep lisede kalsaydım diyebiliyor :D Ooo listeler bile hazır, güzel güzel, sınavdan sonra doya doya izlersin umarım.

Haha efenim çok teşekkürler :D

mezun + lisede hazırlık okudum. İki pandemi senesi boyunca üni sınavına çalışmak nasıl bir eziyettir anlatamam... Liseyi özlemeye başladım bile ben ama bilemiyorum üniye geçince ve pandemi kalkınca hala özlemeye devam eder miyim :D 

lafı bile olmaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saku, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Tabii senin o güzel dünyanda gerçekti hepsi. :) Hahaha yaza geliyoruz artık versen iyi olur. :D 

Senin içinde istek varmış, yoksa ben bir şey yapmadım. :D 

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Spoiler

Evlattt spoiler için al bunları. :D :D :D 

Spoiler

Babasıyla olan sahnesini nasıl buldun? Ya onunla ilgili bir çok teori var, sonuyla ilgili yani, onları da konuşuruz. :D O bir evrendeki tek Ushio da beni üzüyordu. :D 

Kyou favori karakterim. :D 

saku, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Sıfatlama güzel, pega gibi. :D 

Hawa, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha kim demiş hep öyleydim ben :D

İyiyim oyun oynuyorum Sen nasılsın:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Dün bi mutsuzdun. :D Bugün nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.