Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

@Nevolika burası da mekanımız, hiç çekinmeden gelip istediğini yazabilirsin. :) 

Süpermiş, peki burada da çoklu alıntı yapmalı mıyım? Yani eğer yaparsam birden fazla kişiye cevap vermiş olacağım o yüzden sadece bana cevap yazan kişiye yapsam yeterli olur herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar herkese. Aklıma bir fikir geldi ama sizlere de bir sorayım dedim. Forumu diritlmek için ne yapabiliriz diye düşündüm. Bu konuda başlık açmak çeşitli yerlerde insanları davet etmek gibi. Discord sunucusunda 6000 kişiye varan bir kitle var ama burası biraz çorak tabiri caizse. Bu belki benim haddime bir şey değil ama elimden geleni yapmak isterim. Her ne kadar aşırı aktif biri olmasamda elimden geleni yapmamak kötü olurdu. Fikirlerinizi rica ediyorum:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar herkese. Aklıma bir fikir geldi ama sizlere de bir sorayım dedim. Forumu diritlmek için ne yapabiliriz diye düşündüm. Bu konuda başlık açmak çeşitli yerlerde insanları davet etmek gibi. Discord sunucusunda 6000 kişiye varan bir kitle var ama burası biraz çorak tabiri caizse. Bu belki benim haddime bir şey değil ama elimden geleni yapmak isterim. Her ne kadar aşırı aktif biri olmasamda elimden geleni yapmamak kötü olurdu. Fikirlerinizi rica ediyorum:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Forum çok sık kullanılmıyor sanırım, ben de yeniyim buralarda. Daha bir gün oldu katılalı ama vakit buldukça girmeye çalışacağım. Discord sunucunuz aktif oluyor mu? Yoksa burası gibi tek tük mü insan var? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Forum çok sık kullanılmıyor sanırım, ben de yeniyim buralarda. Daha bir gün oldu katılalı ama vakit buldukça girmeye çalışacağım. Discord sunucunuz aktif oluyor mu? Yoksa burası gibi tek tük mü insan var? 

Hoş geldin ikinci kez diyorum ama :hi-onion-head-emoticon: Discord konusunda epey bilgisizim pek kullanmadım açıkcası.Türkanime sitesinde görmüştüm çevrimiçi kullanıcıları. Gözlemlediğim kadarıyla @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia bide arada ben varım :embarrassed3-onion-head-emoticon: şaka bir yana eski gönderileri gördükçe daha da bir aktif olasım geliyor. Bu bana da böyle gelmiş olabilir yanlış anlama. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

burakwoz, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin ikinci kez diyorum ama :hi-onion-head-emoticon: Discord konusunda epey bilgisizim pek kullanmadım açıkcası.Türkanime sitesinde görmüştüm çevrimiçi kullanıcıları. Gözlemlediğim kadarıyla @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia bide arada ben varım :embarrassed3-onion-head-emoticon: şaka bir yana eski gönderileri gördükçe daha da bir aktif olasım geliyor. Bu bana da böyle gelmiş olabilir yanlış anlama. 

Tekrar hoş buldum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:biraz göz attım discord grubuna ama ben de senin gibi fransız kaldım sanırım. Neden yanlış anlayayım dslfjsd benim de gözüme çarptı bu kişiler ve üzüldüm açıkçası bu kadar az kişinin aktif olmasına. Etkinlikleri ve sohbet konularını gördükçe çok heveslendim bir şeyler yazmak için ama kimse görmeyecek diye vazgeçtim :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nevolika, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Tekrar hoş buldum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:biraz göz attım discord grubuna ama ben de senin gibi fransız kaldım sanırım. Neden yanlış anlayayım dslfjsd benim de gözüme çarptı bu kişiler ve üzüldüm açıkçası bu kadar az kişinin aktif olmasına. Etkinlikleri ve sohbet konularını gördükçe çok heveslendim bir şeyler yazmak için ama kimse görmeyecek diye vazgeçtim :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Olsun yinede yaz. Bende buldukça kendime göre başlıklar yazıyorum.İlk olamadık , kalabalıkken bulunamadık ama sonuncuda olmayacağız. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun yinede yaz. Bende buldukça kendime göre başlıklar yazıyorum.İlk olamadık , kalabalıkken bulunamadık ama sonuncuda olmayacağız. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: 

Bir gaza geldim bu mesajından sonra yazacağım valla bulmuşum mis gibi forum, dediğin gibi üç kişi de kalsak sorun değil. Yeter ki tamamen terk edilmesin böyle uzun geçmişli ve kaliteli mekan:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.