Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 dakika önce, Zorojuro yazdı:

Bende iyiyim, sağol

Neler yapıyorsun pega

Oyun yazılımına geçtim, kendimce proje yapıyorum, yakında iş başvurularına başlayacağım, onun haricinde kitap/anime/manga/oyun takılıyorum öyle, arada arkadaşlarla falan buluşuyorum. :)

Sen neler yapıyorsun Zoro?

4 dakika önce, Yue Nagumo yazdı:

Teşekkürler öyle sırtımda yara vardı doktora gittim daha neyim var bende bilmiyorum bakıyorlar :D işte getirde çalışıyorum paketleme yerinde.

İnşallah iyileşir o yara, ciddi bir şey değildir umarım. :) Hmm kolay gelsin, nasıl, zor mu? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Oyun yazılımına geçtim, kendimce proje yapıyorum, yakında iş başvurularına başlayacağım, onun haricinde kitap/anime/manga/oyun takılıyorum öyle, arada arkadaşlarla falan buluşuyorum. :)

İnşallah iyileşir o yara, ciddi bir şey değildir umarım. :) Hmm kolay gelsin, nasıl, zor mu? 

Yani her işin kendine göre zor yönleri var ama çok zor değil öğlen 1 de işe gidiyorsun gece 00:00'da işten çıkıyorsun. ne iş yaptığımızı yazmamışım işte ürünleri kargolayıp moto kurye ye veriyoruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyiymiş, bayağı meşgulsün anlaşılan. Ben de yayladayım o yüzden internete falan sürekli giremiyorum, anime izliyorum. Arada da babamla çalışıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Yue Nagumo yazdı:

Yani her işin kendine göre zor yönleri var ama çok zor değil öğlen 1 de işe gidiyorsun gece 00:00'da işten çıkıyorsun. ne iş yaptığımızı yazmamışım işte ürünleri kargolayıp moto kurye ye veriyoruz :D 

Hahaha ne iş yaptığını anlamıştım zaten ya. :D Hee anladım, kolay gelsin sana. :) 

3 dakika önce, Zorojuro yazdı:

İyiymiş, bayağı meşgulsün anlaşılan. Ben de yayladayım o yüzden internete falan sürekli giremiyorum, anime izliyorum. Arada da babamla çalışıyorum.

Hahaha çok meşgul sayılmam ya aslında. :D Ooo yayla keyfi, yakışır sana. :) İşten izin mi aldın? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, pegasusejder yazdı:

Hahaha ne iş yaptığını anlamıştım zaten ya. :D Hee anladım, kolay gelsin sana. :) 

Hahaha çok meşgul sayılmam ya aslında. :D Ooo yayla keyfi, yakışır sana. :) İşten izin mi aldın? 

:D olsun yazayım dedim normalde zaman bulamıyorum hazır zaman bulmuşken Genshin İmpact gireyim dedim de güncelleme gelmiş ne kadar süre girmediysem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Yue Nagumo yazdı:

:D olsun yazayım dedim normalde zaman bulamıyorum hazır zaman bulmuşken Genshin İmpact gireyim dedim de güncelleme gelmiş ne kadar süre girmediysem.

Ooo demek sen de Genshin'cisin. :D Ben ara ara giriyorum da son zamanlarda iyice bir bıkmışlık var. :) Sana keyifler. :)

Herkese iyi geceler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.