Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

45 dakika önce, Kemankech yazdı:

Biraz geç kaldım ama size de

Biz kardan bıktık gibi oldu biraz. Don olmasa karla hiç bir derdim yok ama her yere kayarak gitmek biraz yoruyor.

Şart koşmak değil de üşenmek diyelim :studing_is_boring__onion_by_elcerbero: Bir ucundan tutsam devamı gelir ama en korkunç kısmı başlamak :s

"A tour of go" golang dilin yazanların bizzatihi oluşturduğu bir eğitim olduğu için tavsiye etmiştim. Python için "a tour of go"ya benzeyen gördüğüm tek eğitim serisi w3'ün eğitim serisi. Linkini de aşağı attım.

Yazılım dili olarak geçmelerinin bir sebebi var. Sıkıntım "yazılım dili" değil "yazılımcı dili" olsa da evet az çok öyle :D

İdda ediyorum eline kalem alan herkes benden güzel çizebilir :D Aslında daha önce hiç fan art çizmemiştim. Ödüllerin çekiciliğine dayanamadığım için ilk kez deneyecektim o da yarım kaldı. :sweating-onion-head-emoticon: Forum için bu tarz etkinlikler güzel oluyor yine de. Genelde çizimlerim öylece defterin kenarına karaladıklarımdan oluşuyor. Kalanları da dijital çizimler vs. işte. Çizimlerini merak ettim. Benim çizimlerime instagramdan kemankech kullanıcı adıyla ulaşabilirsin. Bir yıldır hesaba girmedim bile ama internette başka resim paylaştığım bir yer yok :3 Eğer mükünse senin resimlerini de görmek isterim. Ben de siyah kağıt almıştım ama fikirlerim mürekkebimden önce tükendiği için öylece yatııyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Günde üç kitap bitirebildiğim dönemlerden kitap yüzü görmediğim dönemlere gelmiş olmak kadar üzen bir şey yok beni. Bahsettiğin kitaplara da bir ara bakmaya çalışırım ama cebimde o kadar para olduğunu zandetmiyorum. :sweating-onion-head-emoticon:

Animatörler izlenmesi için çekici yanını bozarlar gibime geldiği için animesini görmek istemiyorum . Bir de kurtçu yiğidoların animeye yükleneceğinden korkuyorum galiba. Cringe fan kitlesinin olmasını en son istediğim seri o. Üstüne manganın çizimleri gibi göz doldurabilecek animasyon kalitesine çıkmaları ne kadar mümkündür tartışılır.

İyi dileklerin için teşekkürler. Bu gün biraz daha iyiyim. Yarına kadar bir şeyim kalmaz herhalde :good-job-onion-head-emoticon:

Teşekkürler :3

İç Anadolu bu sene beyaz örtüden kurtulamadı:) Sen de mi oralardansın? Bizimkileri ne zaman arasam ya hava kapalı diye ya da yollar kapandı diye şikayet ediyorlar, dediğin gibi umarım dom mon filan olmaz da bereketi kaçmaz senenin. 

Boşuna dememişler başlamak bitirmenin yarısıdır diye:relax2-onion-head-emoticon: Sana itici bir güç gerek. Potansiyel olarak herhangi bir insanın bir diğerinden pek de farkı yok aslında herkes neye vaktini veriyorsa oradan meyve topluyor. Eskiden güzel Türkçe kaynaklar yoktu, artık var ve hemen her yerden çeşitli kaynaklara ulaşım sağlanabiliyor. Ben öğrenmek isteyenleri sonuna kadar desteklerim:) Gambare gambare~ :cheer1-onion-head-emoticon:

Teşekkür ettim, bana şöyle aptala anlatır gibi anlatmaya başlayıp yer yer tüyo vererek devam eden kısa kısa videolara bölünmüş dersler lazım. Okuyarak olmaz gibi geliyor, önce biri gösterecek sonra ben de onu kopyalaya kopyalaya doğrusuyla yanlışıyla deneye deneye öğreneceğim. 

Çizimlerin başlangıç için fena değil, az çok seni ve sevdiklerini yansıtan günlük/anı defteri gibi olmuş   kendini belli ediyor. Siyah beyaz kıvrılıp mışıl mışıl uyuyan kedi çok güzel olmuş:embarrassed4-onion-head-emoticon: Dijital çizim yapamayanlar da var aramızda bak mesela ben:)

İnstagram hesabıma seneden seneye ileti attığımdan örümcek ağlarıyla dolmuştur ora, trart yi kullanıyorum onun yerine, çok güzel ve yapıcı eleştirilerde bulunmalarıyla minik ama değerli insanları bir araya toplamış bir organizasyon olmaları onları benim için değerli kılıyor. Linkini ben de aşağıya bırakayım galeri kısmına gelip bakabilirsin lakin yakın zamanda boyamalara yöneldiğimden çizimlerin pabuçlarını bir tık dama atmış olabilirim:P

https://trart.org/members/pseudohomophylus.317/  

Günde 3 kitap bitirebildiğim bir dönem olmadı:,) belki ilkokuldaki okuma kitaplarını falan sayarsak bitirmişliğim olabilir:D  Vayy be senin bu ödev ve sınav dönemlerin geçer hayatın rutine binerse günde 3 kitap bitiren eski Kemankech'i bile geride bırakabilirsin :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: 

Manga konusunda iyi bir sonuç çıksa bile dediğin gibi popülizmin kölesi korkunç fanlar her şeyin içine ediyor. Umalım da eğer anime yapılırsa her dönem kıymete binecek en az mangaka kadar emek verilerek hazırlanmış bir seri olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

On 3/12/2022 at 11:04 AM, pegasusejder said:

O zaman unutalım gitsin. :D 

OOoo geçmiş olsun, bu tarz şeylerin çözünce ki rahatlama bir ayrı oluyor... :D 

Kesin vardır. :) Ah canım benim ya, keşke öyle büyüyebilse insan. :D 

45 NE? 100 olması gerekiyor onun... Hahahaha sanki bi unutacakmışsın gibi geldi. :) 

So what are you currently interested in? Did you progress in Turkish?

Only progress in translation language from language to another just I will attract it from this to other seriously

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Hayırlı geceler:cheer2-onion-head-emoticon:

Makale, haber, şarkı, video ortaya karışıktı bir dönem:)

Yakın bir zamanda animelere de el attım:congrats-onion-head-emoticon: 

Naber nasılsın görüşmeyeli, keyifler ne alemde Freesia? 

Vay eline sağlık hangi animelere el attın? Hemen izleyelim :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi diyelim iyi olsun sınavlar yaklaştı şöyle güzelce çalışmam lazım erteleyip duruyorum :dying-onion-head-emoticon:

Senden naber nasıl gidiyor hayat? :whistling-onion-head-emoticon:

15 saat önce, Kemankech yazdı:

Biraz geç kaldım ama size de

Biz kardan bıktık gibi oldu biraz. Don olmasa karla hiç bir derdim yok ama her yere kayarak gitmek biraz yoruyor.

Şart koşmak değil de üşenmek diyelim :studing_is_boring__onion_by_elcerbero: Bir ucundan tutsam devamı gelir ama en korkunç kısmı başlamak :s

"A tour of go" golang dilin yazanların bizzatihi oluşturduğu bir eğitim olduğu için tavsiye etmiştim. Python için "a tour of go"ya benzeyen gördüğüm tek eğitim serisi w3'ün eğitim serisi. Linkini de aşağı attım.

Yazılım dili olarak geçmelerinin bir sebebi var. Sıkıntım "yazılım dili" değil "yazılımcı dili" olsa da evet az çok öyle :D

İdda ediyorum eline kalem alan herkes benden güzel çizebilir :D Aslında daha önce hiç fan art çizmemiştim. Ödüllerin çekiciliğine dayanamadığım için ilk kez deneyecektim o da yarım kaldı. :sweating-onion-head-emoticon: Forum için bu tarz etkinlikler güzel oluyor yine de. Genelde çizimlerim öylece defterin kenarına karaladıklarımdan oluşuyor. Kalanları da dijital çizimler vs. işte. Çizimlerini merak ettim. Benim çizimlerime instagramdan kemankech kullanıcı adıyla ulaşabilirsin. Bir yıldır hesaba girmedim bile ama internette başka resim paylaştığım bir yer yok :3 Eğer mükünse senin resimlerini de görmek isterim. Ben de siyah kağıt almıştım ama fikirlerim mürekkebimden önce tükendiği için öylece yatııyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Günde üç kitap bitirebildiğim dönemlerden kitap yüzü görmediğim dönemlere gelmiş olmak kadar üzen bir şey yok beni. Bahsettiğin kitaplara da bir ara bakmaya çalışırım ama cebimde o kadar para olduğunu zandetmiyorum. :sweating-onion-head-emoticon:

Animatörler izlenmesi için çekici yanını bozarlar gibime geldiği için animesini görmek istemiyorum . Bir de kurtçu yiğidoların animeye yükleneceğinden korkuyorum galiba. Cringe fan kitlesinin olmasını en son istediğim seri o. Üstüne manganın çizimleri gibi göz doldurabilecek animasyon kalitesine çıkmaları ne kadar mümkündür tartışılır.

İyi dileklerin için teşekkürler. Bu gün biraz daha iyiyim. Yarına kadar bir şeyim kalmaz herhalde :good-job-onion-head-emoticon:

Teşekkürler :3

Mutmain olunuz. Bu naçizane bedenim toprak olsa dahi bu delinin gani olduğu memlekette babanne dövmeli oyun yapacak çok kimse çıkacaktır.:pff1-onion-head-emoticon:

Bi ara bakarım da 26 bölüm çok ya.

İyi geceler :dandyonionplz:

Sizin gibisi çıkmaz ama efenim kendinizi hor görmeyiniz bizi üzmeyiniz :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Parça parça izlersiniz efenim ne aceleniz vardır? :ahaaah-onion-head-emoticon:

Tünaydınlar :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.03.2022 - 11:04, pegasusejder yazdı:

O zaman unutalım gitsin. :D 

OOoo geçmiş olsun, bu tarz şeylerin çözünce ki rahatlama bir ayrı oluyor... :D 

Kesin vardır. :) Ah canım benim ya, keşke öyle büyüyebilse insan. :D 

45 NE? 100 olması gerekiyor onun... Hahahaha sanki bi unutacakmışsın gibi geldi. :) 

So what are you currently interested in? Did you progress in Turkish?

Keşke şimdi büyüsem ya :D

Ne ne? :confused-onion-head-emoticon: Bizim sınıf için mükemmel bir puan :D Ya hep sıfır koymaya unutmuşum :( hem bu hafta 2 sözlü var onlardan iyi alırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaa artık kimi dövdüreceğin sana kalmış. :D 

Ahahaha heyt be aslanım. :D Bazen de ne olduğunu anlamadan çözülüyor ya... :D Bir kere şey olmuştu bana, bir hatayı yanlışlıkla çözmüşüm, aylar sonra bir şey öğrendiğimde o hatayı nasıl çözdüğümü öğrenmiştim falan. :D İlginç şeyler oluyor kodlama dünyasında. :D 

Her zaman dark soulsları kıskanmışımdır. İstedikleri an istedikleri şeyi boss olarak karşına atabiliyor. Ve hala epic bir babanne dövme sahnesi yok. Bu tüm from softvare üstünde kara bir lekedir.

Bakıyosun sonra hâlâ Allahın varlığına inanmayanlar var. Hadi bunu da açıklasınlar. :D

19 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

İç Anadolu bu sene beyaz örtüden kurtulamadı:) Sen de mi oralardansın? Bizimkileri ne zaman arasam ya hava kapalı diye ya da yollar kapandı diye şikayet ediyorlar, dediğin gibi umarım dom mon filan olmaz da bereketi kaçmaz senenin. 

Boşuna dememişler başlamak bitirmenin yarısıdır diye:relax2-onion-head-emoticon: Sana itici bir güç gerek. Potansiyel olarak herhangi bir insanın bir diğerinden pek de farkı yok aslında herkes neye vaktini veriyorsa oradan meyve topluyor. Eskiden güzel Türkçe kaynaklar yoktu, artık var ve hemen her yerden çeşitli kaynaklara ulaşım sağlanabiliyor. Ben öğrenmek isteyenleri sonuna kadar desteklerim:) Gambare gambare~ :cheer1-onion-head-emoticon:

Teşekkür ettim, bana şöyle aptala anlatır gibi anlatmaya başlayıp yer yer tüyo vererek devam eden kısa kısa videolara bölünmüş dersler lazım. Okuyarak olmaz gibi geliyor, önce biri gösterecek sonra ben de onu kopyalaya kopyalaya doğrusuyla yanlışıyla deneye deneye öğreneceğim. 

Çizimlerin başlangıç için fena değil, az çok seni ve sevdiklerini yansıtan günlük/anı defteri gibi olmuş   kendini belli ediyor. Siyah beyaz kıvrılıp mışıl mışıl uyuyan kedi çok güzel olmuş:embarrassed4-onion-head-emoticon: Dijital çizim yapamayanlar da var aramızda bak mesela ben:)

İnstagram hesabıma seneden seneye ileti attığımdan örümcek ağlarıyla dolmuştur ora, trart yi kullanıyorum onun yerine, çok güzel ve yapıcı eleştirilerde bulunmalarıyla minik ama değerli insanları bir araya toplamış bir organizasyon olmaları onları benim için değerli kılıyor. Linkini ben de aşağıya bırakayım galeri kısmına gelip bakabilirsin lakin yakın zamanda boyamalara yöneldiğimden çizimlerin pabuçlarını bir tık dama atmış olabilirim:P

İçeriği Görüntüle

https://trart.org/members/pseudohomophylus.317/  

Günde 3 kitap bitirebildiğim bir dönem olmadı:,) belki ilkokuldaki okuma kitaplarını falan sayarsak bitirmişliğim olabilir:D  Vayy be senin bu ödev ve sınav dönemlerin geçer hayatın rutine binerse günde 3 kitap bitiren eski Kemankech'i bile geride bırakabilirsin :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: 

Manga konusunda iyi bir sonuç çıksa bile dediğin gibi popülizmin kölesi korkunç fanlar her şeyin içine ediyor. Umalım da eğer anime yapılırsa her dönem kıymete binecek en az mangaka kadar emek verilerek hazırlanmış bir seri olsun.

Öncelikle Donduranın memleketi, karın ve buzun öz evladı olan kütahyadan herkese selamlar. :D Donun ve karın berekete halel getirmesi için önce havanın ısınıp her türlü nebatatın tomurcuklarını açması lazım. Çiçeklenmeden sonra don vurursa o problem. Çiçekleri öldürdüğü için ilk hasat en az bir ay ileri atılıyor. İnş. olmaz öyle bir şey.:whaaat3-onion-head-emoticon:

Ya erken üşenme sorunum var da işte :p Bir şekilde kendimi gaza getirsem iki gün sonra sönüp gidiyor. Allahın izniyle başlayabilirsem bir gün çok güzel olacak ama bakalım.

O zaman tek önerebileceğim kaynak btk akademi. E devlet şifrenle girersin, kayıt olmana falan gerek yok. Dövlet baba basmış parayı. Vaktiyle baktığım kadarıyla güzel eğitimleri de var. Tertemiz anlatıyor. İngilizce değil ama inanılmaz faydası olur.

Kod yazmak biraz da öyle öğreniliyor zaten. Örnek koda bakıyorsun biraz kurcalıyorsun falan. Bir süre acı çektikten sonra bir bakıyorsun öğrenmişsin :D:good-job-onion-head-emoticon:

Onlar iki yıllık bir çizim ve alıştırma sonrasında o seviyeye çıkabildi :D Eğitim falan almadım ama, karadüzen kendim öğrenebildiğim kadarıyla yaptım. İlk çizdiklerimi falan görsen gözlerin kanar. :D Dijital resme de boya kalemine para harcamak istemediğim için girdim ya :D Değilse kağıt kalemin yanından geçemez. Özelliklede işaret parmağımdan başka dijital çizim kalemim yokken.:pff1-onion-head-emoticon:

Gerçekten güzel çiziyormuşsun. Özellikle el ve izan sahibi olmayan bana kıyasla karakterlerin tanınabiliyor :D Bir ara komi-san'ı çizmeye çalışmıştım, ama bir görsen evlere şenlik. Komi-san dışında herkese benziyor. Site de güzelmiş ben de katılayım hemen. Hem resim paylaşıp rezil olabileceğim bir yer olur :sweating-onion-head-emoticon:

7 saat önce, Freesia yazdı:

Sizin gibisi çıkmaz ama efenim kendinizi hor görmeyiniz bizi üzmeyiniz :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Parça parça izlersiniz efenim ne aceleniz vardır? :ahaaah-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Bu aziz millet bizi leblebi gibi harcar, hey yavrum hey...

Ara vermeye kalkınca ebede uzuyor. Tek celsede halledemediğim davalara girmiyorum o yüzden.:relax1-onion-head-emoticon:

7 saat önce, kirpii yazdı:

Ne ne? :confused-onion-head-emoticon: Bizim sınıf için mükemmel bir puan :D Ya hep sıfır koymaya unutmuşum :( hem bu hafta 2 sözlü var onlardan iyi alırım :D

Büyüyüp napcan be. Biz küçük seviyoz seni, küçük kal. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, sakurazozo yazdı:

Only progress in translation language from language to another just I will attract it from this to other seriously

6 saat önce, kirpii yazdı:

Sadece 2 lira farkla hemen büyümek ister misiniz? :D 

Senin için olmasın, 100'den aşağısı kabullenemez. :D Eeee bazı şeyleri unutmayacaksın, ders olmuştur sana. :') Göreceğiz bakalım, bekliyoruz haberlerini. D: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Kemankech yazdı:

Her zaman dark soulsları kıskanmışımdır. İstedikleri an istedikleri şeyi boss olarak karşına atabiliyor. Ve hala epic bir babanne dövme sahnesi yok. Bu tüm from softvare üstünde kara bir lekedir.

Bakıyosun sonra hâlâ Allahın varlığına inanmayanlar var. Hadi bunu da açıklasınlar. :D

Hemen böyle bir bölüm tasarla ve Dark Souls'a başvur. :D 

Hahahaha olayı güzel bir yere bağladın, tebrikler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hemen böyle bir bölüm tasarla ve Dark Souls'a başvur. :D 

Hahahaha olayı güzel bir yere bağladın, tebrikler. :D 

Japonlar ya loli ya milf seviyor zaten. Lolicileri milföylere kışkırtır, bir de milföylerin aklına "oyunda taş gibi bir babanne olsun" fikrini sokabilirsem bir sonraki oyunda babanne dövebiliriz :D

Bağlanacak başka bir kulp yok ki ya. Hem bak ateyiz yazılımcılara "neden nedennnn" diyerek kafalarını duvarlara vura vura deli olmuşlar. Ama iman power skilli belli bir seviyenin üstünde olanlar öylemi? Tevekkelallah diyerek klavyeyi bir savuruyorlar ne problem kalıyor ne dert :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Freesia yazdı:

Vay eline sağlık hangi animelere el attın? Hemen izleyelim :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi diyelim iyi olsun sınavlar yaklaştı şöyle güzelce çalışmam lazım erteleyip duruyorum :dying-onion-head-emoticon:

Senden naber nasıl gidiyor hayat? :whistling-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Hayırlı geceler, herkese selam olsun  

Daha bu işte çok yeni olduğumdan topluluk içinde ismini paylaşacak cesaretim yok maalesef dmden atayım linkleri, ben çevirirken çok eğlendim umarım izleyenlerin de hoşuna gider:loveloveplz:

Erken kalkıp en sıkıcı işleri günün ilk saatleri elden çıkarmayı dene, bir bakmışsın sınavlar su geçmiş olur. Üşengeçliğin baş göstermeden bu kararı alman lazım yoksa erteledikçe erteliyor insan bir sonu yok o dipsiz çukurun. 

Ben iyiyim şükür elhamdülillah yuvarlanıp gidiyorum havalar müsaade ederse bi iki güzelliğin tadına bakacağım:)

Sen nasılsın, nedir son havadisler? Sınavların yaklaşması dışında ne var ne yok?

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Öncelikle Donduranın memleketi, karın ve buzun öz evladı olan kütahyadan herkese selamlar. :D Donun ve karın berekete halel getirmesi için önce havanın ısınıp her türlü nebatatın tomurcuklarını açması lazım. Çiçeklenmeden sonra don vurursa o problem. Çiçekleri öldürdüğü için ilk hasat en az bir ay ileri atılıyor. İnş. olmaz öyle bir şey.:whaaat3-onion-head-emoticon:

Ya erken üşenme sorunum var da işte :p Bir şekilde kendimi gaza getirsem iki gün sonra sönüp gidiyor. Allahın izniyle başlayabilirsem bir gün çok güzel olacak ama bakalım.

O zaman tek önerebileceğim kaynak btk akademi. E devlet şifrenle girersin, kayıt olmana falan gerek yok. Dövlet baba basmış parayı. Vaktiyle baktığım kadarıyla güzel eğitimleri de var. Tertemiz anlatıyor. İngilizce değil ama inanılmaz faydası olur.

Kod yazmak biraz da öyle öğreniliyor zaten. Örnek koda bakıyorsun biraz kurcalıyorsun falan. Bir süre acı çektikten sonra bir bakıyorsun öğrenmişsin :D:good-job-onion-head-emoticon:

Onlar iki yıllık bir çizim ve alıştırma sonrasında o seviyeye çıkabildi :D Eğitim falan almadım ama, karadüzen kendim öğrenebildiğim kadarıyla yaptım. İlk çizdiklerimi falan görsen gözlerin kanar. :D Dijital resme de boya kalemine para harcamak istemediğim için girdim ya :D Değilse kağıt kalemin yanından geçemez. Özelliklede işaret parmağımdan başka dijital çizim kalemim yokken.:pff1-onion-head-emoticon:

Gerçekten güzel çiziyormuşsun. Özellikle el ve izan sahibi olmayan bana kıyasla karakterlerin tanınabiliyor :D Bir ara komi-san'ı çizmeye çalışmıştım, ama bir görsen evlere şenlik. Komi-san dışında herkese benziyor. Site de güzelmiş ben de katılayım hemen. Hem resim paylaşıp rezil olabileceğim bir yer olur :sweating-onion-head-emoticon:

Kütahya he... Porselen diyarı:) Daha önce bulunmadım yaşamak için güzel bir yer mi Kütahya?

İnş. don vurmaz henüz ağaçların tomurcuklanmadığına sevineyim o zaman 

Erken üşenme çok orijinal bir tanı oldu. Motivasyon eksikliği de denilebilir, neyi neden yaptığını sık sık kendine sor. Nedenini hatırlamak sana duraksadığın yerde ihtiyacın olan gazı verecektir. Önce güçlü ve senin için anlam ifade eden bir neden bulmak gerek. Çok uçmadan gerçekçi ve makul olan nedenlerle meşguliyetlere devam etmek için gereken gaz kolayca temin edilebilir. 

BTK yı duydum ama hiç içinde ne var diye bakınmamıştım, deniz derya mübarek:wow1-onion-head-emoticon: Teşekkürler. Almanca da varsa tadından yenmez şimdi:)

Kendine has bir stilin var işte bak içine yorum falan katıyorsun çizimlerinin:D Ben öğrenciyken 100-150lira olan çizim tabletleri  600-700 lira olmuş. 1,5k olanlar 6-10k arası olmuş ben nasıl bir hobi için 10k bayılayım devam edip etmeyeceğim bile meçhulken zor yani. Zamanında pederi sıkıştırıp alacaktım ya neyse olmuş ile ölmüşe çare bulunmaz şimdi diz dövmenin lüzumu yok

Estağfurullah yapıyoruz bir şeyler, dediğin gibi sabit bir eğitim imkanı olsa işler çok değişir ya da güzelce vakit ayrılarak temiz kafayla çizilse var ya mikkemmel ötesi şeyler çıkar ortaya [c-:] Komi mi, O.O görmek isterim mümkünse Komi'ye bayılırım. Bu arada sitede rezil olmazsın tıpkı instada yaptığın gibi bir çeşit galerin olur kendi gelişimini görmüş olursun. Neredeeen nereye dersi, bir de ortamı oldukça nezih:relax2-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ben de muhabbete gireyim dedim ama bölmek istemedim, sadece şuradan bir selam vereyim bari ~ 

Hayırlı Geceler ^^

Estağfurullah, hoş geldiniz. İyi geceler

@ZettaiYurusenay Öncelikle konunu yanlış yere açmışsın onu uyarı almadan evvel silsen iyi olur ve sorduğun sorunun cevabı "Black Rock Shooter" 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.