Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

Eh yani forum sayfasının sağladığı güzelliklerden birisi bu. :D 

O biraz da bulunduğun ortama bağlı be, benim konuştuğum sunucular da çok fazla şey olmuyor, oluyor da o kadar olmuyor. :D 

Discord bana göre değil aga, sosyal medya da kullanmıyorum. Vsco, Pinterest yetiyor. Misler gibi de yer her ikisi de :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Siz de buranın müdavimlerisiniz. :D 

Eywallah abijim. Şşşt hafız, bi çay koy abijiğime :D

14 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Güzel ve kaliteli sohbet geçiyor ne kadar dalgalı konuşsakta :smoking2-onion-head-emoticon:

Not: Dc ya *zgın *ptal kız dolu ya da maymun hemcinslerim :flying-crazy-rabbit-emoticon:

:D Ders aralarında sohbet güzel oluyor

Aptallıkla aşırı cinsel faaliyet göstermek doğru orantılı bence ya. Neyse gidem de bi dc girem :D

İyiymiş. Ben ders dinleyemiyorum ya. Pdf kitap vs. bulup ondan çalışıyorum.

3 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Discord bana göre değil aga, sosyal medya da kullanmıyorum. Vsco, Pinterest yetiyor. Misler gibi de yer her ikisi de :whistling-onion-head-emoticon:

Discord bana çok hızlı geliyor ya. Artık ihtiyarladım mı ne olduysa yetişemmiyorum muhabbete.

Vsco ne ya, hiç duymamıştım.

4 saat önce, Muratika yazdı:

Şimdi iki tür tembel vardır:

1 - Tembelliğin kendisi için kötü olduğunu düşünüp öz disiplinini sağlamaya çalışanlar

2 - Tembelliğin kendisi için çok önemli bir şeyi olmadığını zaten yeterince çalıştığını düşünenler

Sen hangisisin?

O Vietnam Gazisi kurgunu çok beğendim ama ben böyle bir oyunun bilim-kurgu temalı olmasını isterdim, teknolojik silahlarla falan uzaylılarla savaşacağız yani, dediğin kurgudan çok güzel platform temalı oyun çıkar diye böyle bir şey söyledim. Benim görüşüm tabii bu

Evet hiç kolay olmadı, yeri geldi "Bırakacağım" dedim, yeri geldi "Mangasını okuyacağım" dedim ve zaten öyle oldu xd

Ben ikisinin meleziyim. Tembellikten kurtulmam gerektiğini biliyorum, ama öz disiplinimi sağlamaya çalışmaya bile üşeniyorum. Öyle bir bıkkınlık. Allah kimsenin başına vermesin.

O zaman hikaye mixinden rambo yerine robocop falan koymamız gerekir. Tabii bilim kurgu da hoş olabilir ama ben daha çok fantazi/destan tarzı bir şey kurgulamıştım. Devlerin yerine mecha koymayı da istemiyorum. Platform zaten ana mekanik. Değilse oyun çok sıkıcı olur ya.

Zaten animesini baştan sona izleyebilen manyak olur, kafayı kırar. Manga candır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha bence hayatın basit çirkinliklerine bakıp kompleks güzelliklerini görememe eğiliminde. :D 

Her zamanki gibi. :) 

Sen bilirsin kardeş, seni de aramızda görmek isterdik. :') Şu an bir yerde çalışmıyorum, sadece kendimi geliştiriyorum, yarışlara falan katılıyorum. 

Bayağı da ilerlemişsin aslında, şu an 

(spoiler butonu mu kalkmış ne?) :D  Neyse savaşın sonlarına doğru geldi diyelim.

Geçmiş olsun kardeş.

Sen böyle deyince kendimi çok karamsar hissettim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hadi ya, hangi yarışmalara katıldın mesela? Projelerinden bahsetsene :D

Aynen spoiler butonunu aradım yoktu xd neyse ben uyarımı verip spoiler ile bir şey anlatacağım:

--------------------------ONE PİECE SPOİLER İÇERİR--------------------------------

Alıntı

Ya Luffy aslında joy-boy muş falan da en güçlü oymuş falan da bunlar ilgi mi çekmiyor, tek bir sorum var: Shanks artık işini içine giriyor mu?

4 saat önce, explorer yazdı:

teşekkür ederim bende iyiyim

Bende iiyim D

öyle bi geçerken uğradım, kaliteli anime kalmamış ya S

Genel itibariyle iyi gidiyor, seni sormalı baya oldu konuşmayalı

Hoşbuldum mutaika man, iyiyim, teşekkür ederim. Sen nasılsın, nasıl gidiyor hayat?

Hala aynı mısın, değiştinmi yaş, karakter vb

Mutaika mı vay beee :D Ferris koymuştu o adı da 

Ben de "iyiyim" işte ne olsun, yaşayıp gidiyoruz 

Yaş değişmez kardeşim, ben büyümedim büyümeyeceğim de :smoking2-onion-head-emoticon:

Karakter de eh işte değişti. Biraz daha karamsar oldum galiba eski halime göre 

Seni sormak lazım? Hayatında önemli bir değişiklik oldu mu?

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Eywallah abijim. Şşşt hafız, bi çay koy abijiğime :D

Aptallıkla aşırı cinsel faaliyet göstermek doğru orantılı bence ya. Neyse gidem de bi dc girem :D

İyiymiş. Ben ders dinleyemiyorum ya. Pdf kitap vs. bulup ondan çalışıyorum.

Discord bana çok hızlı geliyor ya. Artık ihtiyarladım mı ne olduysa yetişemmiyorum muhabbete.

Vsco ne ya, hiç duymamıştım.

Ben ikisinin meleziyim. Tembellikten kurtulmam gerektiğini biliyorum, ama öz disiplinimi sağlamaya çalışmaya bile üşeniyorum. Öyle bir bıkkınlık. Allah kimsenin başına vermesin.

O zaman hikaye mixinden rambo yerine robocop falan koymamız gerekir. Tabii bilim kurgu da hoş olabilir ama ben daha çok fantazi/destan tarzı bir şey kurgulamıştım. Devlerin yerine mecha koymayı da istemiyorum. Platform zaten ana mekanik. Değilse oyun çok sıkıcı olur ya.

Zaten animesini baştan sona izleyebilen manyak olur, kafayı kırar. Manga candır.

Senin durum kötüymüş o zaman ya :(

Ha fantezi de güzel fikir tabii. Ben de gerçekçi bir şeyler yapacaksın sanmıştım. 

Sen izledin mi/ okudun mu bu arada?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Muratika yazdı:

Aynen spoiler butonunu aradım yoktu xd neyse ben uyarımı verip spoiler ile bir şey anlatacağım:

Yaş değişmez kardeşim, ben büyümedim büyümeyeceğim de :smoking2-onion-head-emoticon:

Senin durum kötüymüş o zaman ya :(

Ha fantezi de güzel fikir tabii. Ben de gerçekçi bir şeyler yapacaksın sanmıştım. 

Sen izledin mi/ okudun mu bu arada?

[.spoiler] noktaları kaldırınca bu kısmı spoiler içine alıyor [./spoiler]

Erkek adam sözünden dönmez. Bazı gevşekler var her yıl başka yaş söylüyor. Biz öylemiyiz hiç?

Bir şekilde düzelmemiz lazım. Ama boşver yarın düzeliriz.

Sümer tanrıları "Selamün Aleyküm tükana baktığınız için sağolun geri almaya geldik" diye gökten insinler demiştim yahu :D

Geçen yıl 3 günde falan bitirmiştim mangasını. Bir yıldır bakmadım. Bir ara oturup baştan tüketecem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Kemankech yazdı:

[.spoiler] noktaları kaldırınca bu kısmı spoiler içine alıyor [./spoiler]

Erkek adam sözünden dönmez. Bazı gevşekler var her yıl başka yaş söylüyor. Biz öylemiyiz hiç?

Bir şekilde düzelmemiz lazım. Ama boşver yarın düzeliriz.

Sümer tanrıları "Selamün Aleyküm tükana baktığınız için sağolun geri almaya geldik" diye gökten insinler demiştim yahu :D

Geçen yıl 3 günde falan bitirmiştim mangasını. Bir yıldır bakmadım. Bir ara oturup baştan tüketecem.

deneme 1-2

böyle mi yoksa kod bölümünden mi yapacağız acaba?

Vallaha ya geçen yıl başka bir yaş söylüyorlardı bu sene başka. Hangisine inanalım biz şimdi? Yalancılar cidden

Aynen aynen bugün son, yarın! Yarın mutlaka düzelteceğiz!

Bana gayet gerçekçi geldi xd 

Ney ney ney? Ne yaptın? Üç günde mi bitirdin? Sen başka bir organizma olmuşsun artık Keman xd  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Muratika yazdı:

İçeriği Görüntüle

deneme 1-2

böyle mi yoksa kod bölümünden mi yapacağız acaba?

Vallaha ya geçen yıl başka bir yaş söylüyorlardı bu sene başka. Hangisine inanalım biz şimdi? Yalancılar cidden

Aynen aynen bugün son, yarın! Yarın mutlaka düzelteceğiz!

Bana gayet gerçekçi geldi xd 

Ney ney ney? Ne yaptın? Üç günde mi bitirdin? Sen başka bir organizma olmuşsun artık Keman xd  

It work!

Bi akrabamın çocuğuna kaça gidiyorsun diye sordum x dedi. Daha geçen yıl x - 1 değilmiydi lan dedim deliymişim gibi baktı. Onu da mı ben hatırlatayım dimi ya :D

Aynen öyle!

Adamın 2 metre zıplaması?

Zavallı ölümlüler benim nasıl yaşadığımı anlayamaz. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.