Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

06.06.2022 - 05:49, pegasusejder yazdı:

İyidir, sen nasılsın diyeceğim ama sen tekrar gelip görene kadar buradaki konuyu unutacağız. :D 

Kira'nın sapkın adalet anlayışı var, kendi adaleti için istediğini yapabilir, oradaki karakter de kazanmak için her şeyi yapabilecek potansiyelde. 

Bir de Summertime Render'a bakabilirsin, o da güzel.

Girmeyi unutuyorum ama ya :D Çok kötüyüm bir görsen :hell-yes-onion-head-emoticon:

Sınıftakilerin yarısı sınıfta kalıyor tek geçenlerden birisi benim :( üstüne bütün hocalarımız bizi disipline verip sınıfı dağıtacaklarmış ne yaptıysak :D Sadece ders kaynatıyoruz onun dışında bir şey olamıyor zaten :uhuhuh-onion-head-emoticon: Dinden ve fenden kalıyorum birde :onionfacepalmplz: çok şey var açıkçası :DDD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.06.2022 - 13:35, Pseudohomophylus yazdı:

Merhabaa

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Batu bu forumda totalde 150 iletiyi *konu dışı* bölümü haricinde atmış olman gerekiyor.

Şu anda sende 27 görünüyor. 123 tane daha atarsan oldu bu iş.

Bu sayfada sağ üstteki nickine tıkla >> hesap ayarları'nı seç>> gelen sayfanın sol sütunundaki "imza" kısmına gel.

Orada imza kurallarına uyacak şekilde -ki bu forum kuralları madde 11 oluyor- imzanı ayarlayabilirsin. 

+,+ Git ders çalış ne işin var burada:pointing-onion-head-emoticon:

İkisinden de biraz biraz:relax2-onion-head-emoticon: Senin hayat nasıl gidiyor?

Bakma böyle zırt pırt uyardığıma takan yok zaten ama yeni gelenlerin hiçbir şeyden haberleri yokken

buralardan şutlanmasına gönlüm razı gelmedi.

Sonra demesinler aman efendim bize bunlardan hiç bahseden olmadı diye:whip-onion-head-emoticon:

Yabancı dil kuralını senden önce kimler kimler bozdu bir bilsen^^ Neyse öyle işte. 

Sen de, bay bayy:bye1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Benim ki çok hızlı geçiyor sadece :D zaman algımı kaybettim sanırım

Pelerinsiz kahramansın ha yani :D

Açıkçası forumdaki bazı kurallar zaman aşımına uğramış gibi zaten 

Ben senin hiç bozduğunu görmedim bu arada, hiç kural ihlali yapmış mıydın :D?

Güzel şarkıymış insanı motive ediyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, kirpii yazdı:

Girmeyi unutuyorum ama ya :D Çok kötüyüm bir görsen :hell-yes-onion-head-emoticon:

Sınıftakilerin yarısı sınıfta kalıyor tek geçenlerden birisi benim :( üstüne bütün hocalarımız bizi disipline verip sınıfı dağıtacaklarmış ne yaptıysak :D Sadece ders kaynatıyoruz onun dışında bir şey olamıyor zaten :uhuhuh-onion-head-emoticon: Dinden ve fenden kalıyorum birde :onionfacepalmplz: çok şey var açıkçası :DDD

Püü yazıklar olsun sana. :D Ah kıyamam. :D 

TEk geçenlerden birisi olup sonrasında kaldığın dersleri söylemek... Bir de Türkçeden nasıl kalmadın acaba, ya çünkü "tek" kullanıp ondan sonra kelimeye çoğul eki getirmek... :) Sen buraya gelmeyeli bayağı her şeyden geri kalmışsın. :) Burada sana ders verelim. :D 

13 saat önce, Muratika yazdı:

Selamlar geriye kalan son orman muhafızları, gününüz nasıl geçiyor?

Bizler daimi muhafızlarıyız, hep var olacak muhabbet mekanının. :D Benim dün günüm çıldırmakla geçti, hala çıldırıyorum. :D Sen?

6 saat önce, Ryuguji yazdı:

Allah büyüksün yarabbi diyerek giriş yapayım, 2300 sayfalık bir sohbete başka nasıl kendimi empoze edebilirim ki -_- yaşlı teyze numarası en iyisi merhabaaağğ

Merhaba kardeş. :) Bi 2300 sayfa da beraber yaparız. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.06.2022 - 21:14, Ruzgarre yazdı:

Sadece 1 büte kaldım onda da hoca sisteme yanlış girmiş sınav notumu .d Allah kurtarsın.

Denenir OmegA5 :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Eyw aga.

Beni o da kurtarmaz. 

19 saat önce, Muratika yazdı:

Selamlar geriye kalan son orman muhafızları, gününüz nasıl geçiyor?

Ölüyooğm. Kafam davul gibi. Moralim yerlerde. Ders çalışamıyorum. :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.