Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 saat önce, crow_0 yazdı:

En son dün Spy x Family'nin son bölümü vardı onu bitirdim çok güzeldi.. Sonra da My Senpai Is Annoying diye bir taneyi bitirdim wotakoi gibiydi slice of life / romance karışımı gayet iç ısıtıcıydı :loveloveplz:manga olarak da Golden Kamuy'a başladım çok güzel duruyor...

SpyxFamily izliyordum sonra kız arkadaşım birlikte izleyelim dedi, başladık bir yere kadar geldik sonra pek denk gelemediğimiz içi kaldı öylece. :') Bir gün bitireceğiz inşallah. :D Onu duymuştum ama hiç bakmadım, bi ara bakayım ona da. Golden Kamuy'u da çok duydum başlayacağım bir türlü başlayamıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

SpyxFamily izliyordum sonra kız arkadaşım birlikte izleyelim dedi, başladık bir yere kadar geldik sonra pek denk gelemediğimiz içi kaldı öylece. :') Bir gün bitireceğiz inşallah. :D Onu duymuştum ama hiç bakmadım, bi ara bakayım ona da. Golden Kamuy'u da çok duydum başlayacağım bir türlü başlayamıyorum. :D 

spyxfamily 'i çok öneririm gerçekten çok tatlı..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

boşuna izlemeyin ya cidden sona doğru baya sinir oldum son 3 bölüm birikip peş peşe izleyince üstüne finalin berbatlığı bitirdi o kadar beğenilen spy x family nasıl kötü uyarlarıza dönderdiler 2. sezon daha iyi olur diyorlar ama sanmıyorum. İlk 5 bölümü nasıl heycanla izlemiştim oysaki neyse 2 gündür her yerde anime hakkında dert yanıyorum bi sen kalmıştın tek kalma didim -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Beytize yazdı:

boşuna izlemeyin ya cidden sona doğru baya sinir oldum son 3 bölüm birikip peş peşe izleyince üstüne finalin berbatlığı bitirdi o kadar beğenilen spy x family nasıl kötü uyarlarıza dönderdiler 2. sezon daha iyi olur diyorlar ama sanmıyorum. İlk 5 bölümü nasıl heycanla izlemiştim oysaki neyse 2 gündür her yerde anime hakkında dert yanıyorum bi sen kalmıştın tek kalma didim -_-

Ay öyle mi oldu, ben ilk 5'i izledim beğendim epey. Şimdi kötü günler mi bekliyor beni:scary-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 saat önce, crow_0 yazdı:

spyxfamily 'i çok öneririm gerçekten çok tatlı..

Evet biliyorum ilk bölümleri izledik ama sonrası kaldı. Yakında izleriz inşallah. :D 

19 saat önce, Beytize yazdı:

Tek bırakmadığın iyi olmuş. :) Yok biz gene izleriz, başladık artık bir şeye. :) Bakalım belki beğeniriz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Ellen yazdı:

Ay öyle mi oldu, ben ilk 5'i izledim beğendim epey. Şimdi kötü günler mi bekliyor beni:scary-onion-head-emoticon:

ya aşırı kötü diyemem ama bizde mangası okuyan arkadaş baya iyi diye gazlamıştı tabi o ayrıtıları fln bildiğinden tatmin edici gelmişti ona mangası okumadan olayların içine çok girilebildiğini düşünmüyorum yoksa aşırı kötü izlenmicek gibi değil ne beklediğinle alakalı azcık burası ama son kısımlar aşırı doldurma gibi geldi 12 bölüm çok değil daha da az tutsalar olurmuş yani :D 

1 saat önce, pegasusejder yazdı:

Tek bırakmadığın iyi olmuş. :) Yok biz gene izleriz, başladık artık bir şeye. :) Bakalım belki beğeniriz. :D 

iyi beğenmeler size :D biz batuhanla baya hayal kırıklığı yaşadık hala nasıl böyle biter diye üzülüyorum elimde izlicek animede kalmadı zaten <_< sjdlfjfdsf (güncel anime takip etmeye karşıydım ya hoşuma gitmeye başladı aklıma gelmişken diyeyim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.