Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Orada çok pis beddua yedim galiba. Geldiğimden beri ayağıma çivi batmadığı mı kaldı, kafamı çarpmadığım duvar mı, düşmediğim kaygan yer mi... Allah belamı veriyor zahir.

Pozitif düşün pozitif düşün, belki de Allah seni daha beter şeylerden koruyordur. :) Veya çektiğin acılarla günahların siliniyordur. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

01.09.2022 - 14:04, Kemankech yazdı:

Elin cavırı ayrı sıkıntı ya. Her şey tıkırında, neredeyse sıfır kavga... Bana göre değil yani. Ne kadar sıkıntılı olsa da ben seviyorum halkımı.

Bu Türk halkının acizliği de beni bitirecek. Küçümsediğimdne değil ama çoğu öyle bir kafada ki iğreniyorum. Çalışırken çok şey gördüm. Sanırım hepsi bana denk gelmiş

01.09.2022 - 14:04, Kemankech yazdı:

E karahayıt senlik yer değil demekki. Pamukkaleye yakın ama bence pamukkale de bir kere görsen yetecek bir yer. Ben de severim gezip görmeyi ama; bir Konya değilki Denizli, gezince görmüş olalım küre-i yeri :D

Ben çok şehir gezdim. Çanakkale , bURSA, Mersin, Antalya, Konya gibi ama hepsinde de deli dolu gezdim, biraz doğa adamıymışım bunu öğrendim :relax2-onion-head-emoticon:. Tek başına gezmeye git çok eğlenirsin :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.09.2022 - 21:10, pegasusejder yazdı:

Pozitif düşün pozitif düşün, belki de Allah seni daha beter şeylerden koruyordur. :) Veya çektiğin acılarla günahların siliniyordur. :) 

Bundan beterini yazınca düşük bütçeli korku filmi oluyor ya.

03.09.2022 - 11:48, Ruzgarre yazdı:

Bu Türk halkının acizliği de beni bitirecek. Küçümsediğimdne değil ama çoğu öyle bir kafada ki iğreniyorum. Çalışırken çok şey gördüm. Sanırım hepsi bana denk gelmiş

Ben çok şehir gezdim. Çanakkale , bURSA, Mersin, Antalya, Konya gibi ama hepsinde de deli dolu gezdim, biraz doğa adamıymışım bunu öğrendim :relax2-onion-head-emoticon:. Tek başına gezmeye git çok eğlenirsin :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Her memleketin pisliği kendine. Ben burdakini savuşturmanın yolunu öğrendim. Dahasıyla uğraşmak istemiyorum :D

Bazen Ispartanın çevresindeki dağlara yürürüm. Yürüyerek gitmeyeceksem de doğa gezisinin çok bir heyecanı kalmıyor bence. Tabii herkes farklı şekilde eğlenir ama ben yürüyüp keşfetmeyi seviyorum daha çok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.08.2022 - 22:24, pegasusejder yazdı:

Kodçu için tatil yoktur. :D Ne tatili?

Ahahaha yok be. :) 

Rica ederim. :) 

Tamamdır bakalım. :D Roblox adını da ver istersen ekleyeyim.

Pek roblox girmiyorum ama tabii eklemeni çok isterim :)Adım nehodilge

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Suki yazdı:

Pek roblox girmiyorum ama tabii eklemeni çok isterim :)Adım nehodilge

Ben de anca sizin gibi minnaklarla beraber giriyorum. :D Bir tane öğrencim var onunla giriyorduk ara ara ama okullar başlayınca pek giremez olduk. :') Gönderdim istek, maşallah 197 arkadaşın varmış. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Kemankech yazdı:

Bazen Ispartanın çevresindeki dağlara yürürüm. Yürüyerek gitmeyeceksem de doğa gezisinin çok bir heyecanı kalmıyor bence. Tabii herkes farklı şekilde eğlenir ama ben yürüyüp keşfetmeyi seviyorum daha çok.

AA işte bende keşfetmeyi çok severimm. Doğu anadolu tarafını sevmesem de orası yürümek için mükkemmell bir yer ve olağan üstü yerler var. İnternetten araştırarak gidebilirsin. 2 Hafta sonra Rusya'ya gitmeyi düşünüyorum ve orada da güzel yerler var gibi görünüyor :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:Önerin varsa gidebilirim gezmeye. 

15 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Selam hoş geldin :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

Oradan da mis gibi para kaldırırsın işte, ne güzel bak. :D 

Film çekerken öldükten sonra ne fayda. Kim kimse izlemiyor zaten o filmleri. Bir de domates sosunun çok pahalı olması meselesi var. O kadar bile bütçem yok :')

58 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

AA işte bende keşfetmeyi çok severimm. Doğu anadolu tarafını sevmesem de orası yürümek için mükkemmell bir yer ve olağan üstü yerler var. İnternetten araştırarak gidebilirsin. 2 Hafta sonra Rusya'ya gitmeyi düşünüyorum ve orada da güzel yerler var gibi görünüyor :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:Önerin varsa gidebilirim gezmeye. 

Selam hoş geldin :whistling-onion-head-emoticon:

Keşke gidebilsem :') Rusya hakkında hiç bilgim yok. Ama istersen oraları görmüş bir arkadaşa sorabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.