Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

• Forum Admin
pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın abla. Benimle yola çıkarsan işin biraz zor be abla. :D :D Manga ve konu demişken benim FF vardı, onu bitireyim artık. :D Sen FF falan yazdın mı hiç abla?

Bu da çizdiğim ilk resim; (Kılıç falan çok kötü oldu biliyorum.)

İçeriği Gizle

IMG_20201201_153818.png

Herkese günaydın.

Benim FF olarak burada okumak istemeyeceğiniz bir FF üzerindeyim şu aralar :evil-smile-onion-head-emoticon: onun dışında bir isekai ffi yazacağım en kısa zamanda

İlk çizime göre gayet iyi hele benim gibi Cin Ali den öte gidemeyenlere

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim FF olarak burada okumak istemeyeceğiniz bir FF üzerindeyim şu aralar :evil-smile-onion-head-emoticon: onun dışında bir isekai ffi yazacağım en kısa zamanda

Hoş geldin emel abla, senin ff ini okumak isterim ama okumayı unutucağımı düşünüyorum kendi ff'i olduğunu unuttup haftada bir bölüm atan biri olarak :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Güzel çizmişin, geliştir gel beraber manga yapalım :good-job-onion-head-emoticon:

Günaydın herkese

Senden önce Emel abla teklif etti şansına küs. :D 

rimmuru, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Çizdiğin ilk resimse gayet güzel.Bende 1 ay önce başlamıştım çizmeye şimdi yine çizebiliyom biraz

Bakalım şu anki işlerimi ayarlayabilirsem çizim çalışmalarına başlayacağım.

Toprakezgi, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ya ben bildirim yoksa çıkıyorum direkt be pega, sınav haftam aiksjdşakjsd

Gelince de insan en azında bir selam verir, demek ki bana hiç mesaj atma diyorsun anladım ben. :D

Benim ki geçen hafta bitti ama bu hafta deli gibi iş veriyorlar evdekiler. Bugün bi köye gittik Allah'ım öldürene kadar çalıştırdılar. :D

Amygirl, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Senin FF ilgimi çekti, kamuya açmak istemiyorsan özelden atabilir misin Emel abla? :ahaaah-onion-head-emoticon: Merak ettim, bir okuyayıp yorumlayayım. :D İsekai FF'i yoksa Haikyuu dünyasına gidip Oikawa ile çıktığın bir hikaye mi? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Abla emin ol bende senin gibiydim, resim dersi haricinde bir şey çizmişliğim yok ama başına oturup biraz özenince iyi kötü çıkıyormuş bir şeyler. :))

İyi akşamlar herkese, nasılsınız? Ben öldüm öldüm dirildim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.