Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Gorjek, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyilik sağık, sen nasılsın?

Ben bu gün off'um biraz yoğun geçicek gün

Bende iyiyim, 

Tamamdır kolay geldin

Judgment, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bugün sınav yok, haftaya devam edecek kalanlar. Dünkü sınav kötü geçti biraz. İşlem hatası yaptım hem de birkaç soruda.

Olur öyle hatalar, inşallah çok puan kırmaz hocalar. Yani korkutmak gibi olmasın zaten sizin sınıflarda yapmazlar ama üni de işlem hatası yüzünden bazı hocalar direkt 0 veriyor :D

Kolay gelsin sınavların için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.4k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hem beni ayakta tut hem de laf at çok ayıp :D

Ya genel olarak yapmam ama arada küçük kaçamaklar oluyor işte :D 

Benim uyku düzenimin bozulmasından niye bu kadar mutlu oluyorsunuz acaba 

Sen de eğlendin itiraf et, ders çalışmaktan içim şişmiş, iyi geldi ama. :D Erken kalkıp erken uyumak kadar uyuz olduğum bir şey yok. Ne güzel bana ayak uyduruyorsun işte. fkljf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen de eğlendin itiraf et, ders çalışmaktan içim şişmiş, iyi geldi ama. :D Erken kalkıp erken uyumak kadar uyuz olduğum bir şey yok. Ne güzel bana ayak uyduruyorsun işte. fkljf

Ya şimdi doğruya doğru güzel vakitlerdi :D Bize o güzel vakitlerden bahşettiğin için sağ ol Lycae-sama :push-up-onion-head-emoticon::wow2-onion-head-emoticon:

Yani ödev ve asal sayıdan sonra iyi vurduk muhabbetin dibine :D Bayadır muhabbet etmiyordum böyle :D Şarjın bitmese sabahlardık herhalde :uhuhuh-onion-head-emoticon:  Birde işin  o kadar geç yattım, normal kalktım ve acayip dincim :D 

Sen zaten beni o karanlık dünyana çekiyorsun;

Spoiler

The Haunting, Lovecraft falan derken :D Tamamen minik bir Lyca olup çıkacam :D 

Lycaenidae, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla öyle. :depressed1-onion-head-emoticon:

Cidden bu acımasızlıktır :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim, 

Tamamdır kolay geldin

Olur öyle hatalar, inşallah çok puan kırmaz hocalar. Yani korkutmak gibi olmasın zaten sizin sınıflarda yapmazlar ama üni de işlem hatası yüzünden bazı hocalar direkt 0 veriyor :D

Kolay gelsin sınavların için

Ulan bu olay ünidemi oluyodu, bizde mat hocası 10 soru soruyo işlem yapmadan cevabı yazarsak 2 puan veriyo ama işlem hatası yapmışsan sorunun işlemlerini puanlıyo doğru yaptığın yere kadar puan alıyosun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Ulan bu olay ünidemi oluyodu, bizde mat hocası 10 soru soruyo işlem yapmadan cevabı yazarsak 2 puan veriyo ama işlem hatası yapmışsan sorunun işlemlerini puanlıyo doğru yaptığın yere kadar puan alıyosun

İşlem yapmadan 0 almak bizde de vardı, kimi hoca öyle yapıyor, üni de hocalar zaten işlem istiyor bazıları da atıyorum 2+3=6 yaptın yanlışlıkla ve ne bileyim cevap 0.25 falan oynadı. Direkt sorunun üstünü silip sıfırı basıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.