Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha utandırıyorsun :loveloveplz: Teşekkür ederim :D

Bu gidişle öyle olacak, animelerden çok kitaplardan konuşuyoruz :D

Valla zaten zar zor uyuyorum o yüzden hazır boşken birazcık kestireyim diyorum :D

Aa evet bahsetmiştin, ben onu bitirdin zannediyordum xd. Zaten kitabın isminden belli, hafif distopik bir bilim kurguya benziyor. Genelde sonları çarpıcı olur böyle kitapların. 

Gel birlikte utanalım. .D :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Amann animelerde çok konuşulacak bir şey yok. :D 

Ben o kestirme işini yapamıyorum eğer yaparsam da iğrenç bir baş ağrısı beni bekliyor oluyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

burakwoz, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Vaay.İzlediğim halde sahneyi hatırlayamadım. Teşekkürler :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Rica ederim. :whistling-onion-head-emoticon:

Hawa, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Evet :D Zordu ya :D

Afiyet olsun:yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Hee :D

Günaydın herkese:victory-onion-head-emoticon:

Yapma ya. :( Neyse sen yapabilmişsindir bence.

Spoiler

Yada kardeşin yapmıştır. :D

Ooo iyi sohbet dönüyor ama ben gidiyorum. Hadi görüşürüz. :tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla zaten zar zor uyuyorum o yüzden hazır boşken birazcık kestireyim diyorum :D

Aa evet bahsetmiştin, ben onu bitirdin zannediyordum xd. Zaten kitabın isminden belli, hafif distopik bir bilim kurguya benziyor. Genelde sonları çarpıcı olur böyle kitapların. 

Uykun yetmediyse tabii en iyi seçenek uyumak. :D

Yok o zaman yeni başlamıştım da sakin sakin okuyorum, öyle elime alıp 1-2 günde bitirme şeylerini lisede bırakmıştım. :D Aynen hem ütopya hem distopya içeriyor. Film olsa güzel olur diye de düşünmedim değil. Hatta ben kendi hayalimde çektim filmi. imdb +7ye de koydum. Hahah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Rica ederim. :whistling-onion-head-emoticon:

Yapma ya. :( Neyse sen yapabilmişsindir bence.

İçeriği Gizle

Yada kardeşin yapmıştır. :D

Ooo iyi sohbet dönüyor ama ben gidiyorum. Hadi görüşürüz. :tuzkistrokeplz:

Yani birazını yapabildim :D

Spoiler

:D

exdegie, 1 saat önce tarihinde yazdı:

2 saat sonra görsem de mesajını, ben de dersler bittiği için anlık olarak oturuyorum birazdan test çözmeye başlıcam :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Kolay gelsin:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Gel birlikte utanalım. .D :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Amann animelerde çok konuşulacak bir şey yok. :D 

Ben o kestirme işini yapamıyorum eğer yaparsam da iğrenç bir baş ağrısı beni bekliyor oluyor. :D 

Hahaha olur :D :love-onion-head-emoticon:

Bir yerden sonra evet haklısın çok konuşulacak bir şey kalmıyor :D

Aa neden acaba? Aksine bana da iyi geliyor tabi ikindi uykusu hariç o baya berbat bir şey. Şu tarz bir durum oluyor ikindi uykusunda :D

Spoiler

syncdes, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Uykun yetmediyse tabii en iyi seçenek uyumak. :D

Yok o zaman yeni başlamıştım da sakin sakin okuyorum, öyle elime alıp 1-2 günde bitirme şeylerini lisede bırakmıştım. :D Aynen hem ütopya hem distopya içeriyor. Film olsa güzel olur diye de düşünmedim değil. Hatta ben kendi hayalimde çektim filmi. imdb +7ye de koydum. Hahah.

Sen bunu demeye kalmadan ben rüya görmeye başlamışım bile :D

Ah ah... Lisede Harry Potter okumak için sabahladığım günler olurdu... Hey gidi hey :D Hem ütopya hem distopya demek. Zaten tüm distopyalar, bazı kişilerin ütopyası değil mi azizim :D 

Oo siz filmi çektiniz yayınladınız puanladınız bile haha :D Bize izlemesi kaldı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.