Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Kim ortalık karıştırıyormuş? :big-eye-onion-head-emoticon:

sen :whaaat3-onion-head-emoticon:

Mutaika, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Evet büyük ihtimal bunları okuyacak ama olsun :D

Ben de işte biliyorsun bu süreçte ders ders ders falan arada bir hastalandım bilgisayar bozuldu ama iyi şeyler de oldu doğum gününde kendime ufak  bir pasta sonra o günün acısını ertesi gün çıkardım genelde iyi şeyler olmadı boş ver sen ne yapıyorsun? Ahh bee aynısı ben de diyordum zaten çoğu öğrenci diyordu bunu kar yağınca "inşallah tutar da tatil olur" falan derdik tatil olduğunda kartopu oynardım. Ben Bursa'da yaşadığım için kar yüzünü uzun zamandır görmedim bir yağsa da görsem :( Ortaokulda yapmayı sevip şimdi hiç yapmadığın hatta saçma bulduğun şey var mı :D? 

geçmiş olsun neyin vardı corona olmamışsındır inşallah :( bilgisayarına üzüldüm valla benimkisi de sinyal çalıyor 1 sene daha idare et seni emekli edicem hemde yüksek maaşla diyorum da bakalım hayat ne göstercek :D doğum günün ne zamandı*-*  kasımdaydı sanırım kasımda doğan da pek tanıdığım yoktu değişik oldu ehehe iyi doğdun beybiimm ^-^

oo Ankarada olmanın vermiş olduğu bir gurur var yaşasın kar :D bende  4 sene olacak kıbrısta olunca tatillerde geldiğimde kar erimiş oluyordu hasretim kara buza :') huum güzel soru :D

ortaokulda yapmayı sevdiğim ve baya saçma olan tesbihleri bebek gibi düşünüp süsüne büyüklüğüne göre prenses hizmetçi kral diye oynamam :D  oyuncaklarımın çoğu kalktığından ve diğerleri de obje gibi çok işlevi olmayan şeyler olurdu bende etrafa sarar hayal gücümü zorlardım çokta severdim annemde oyun oynadığımı fark etmezdi saçmaydı ama çok eğlenirdim :D 

senin de var mı böyle olmasa bile o zmn yapıp şimdi yapmadığın :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Günaydın

pegasusejder, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Peki 1 saat aradan sonra ne kadar ara veriyorsun o önemli. :))

Şu geçen ilim kanalına attığın grup mu? Nasıl işliyor biraz daha anlatsana belki bende girerim.

Kolay gelsin. :)

Bi tanesinde ders çalışıyon çalıştığın saati felan sayıyo ona göre entry beginner intermediate gibi roller veriyo, beraber çalışabileceğin arkadaşlar arayıp bulabiliyorsun görüntülü ders çalışabilirsin yada normal mic kapalı ders çalışabilirsin zamanlayıcı var ne kadar çalışmak istediğini ayarlayabiliyorsun sanırım yada halihazırda zamanlayıcısı bulunan gruplara girebiliyosun

diğeri dil üzerine birçok dilden insan var öğrenmek istediğin dersi belirliyorsun ona göre derslere katılabiliyorsun zaten ses kanallarında sürekli birileri oluyo onlarlada muhabbet edebiliyorsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 10 saat önce tarihinde yazdı:

@Kadir-  aaa hoş gelidn uzun zmndır görünmüyorsun nerelerdesin 0.0 

mesajları okuyup gelince koronayı atlattık demişsin ay geçmiş olsun dikkat edin vitamin alın bol bol evden çıkmayın dicemde yine de gelip buluyor sonumuz hayır olsun 

Oyunlara falan sardım pek uğrayamadım. Ayda bir uğruyorum herhalde :D

Çok sağ ol. Biz ailecek hafif atlattık çok şükür ama dikkatli olmak lazım. Antalya bu aralar çok fena 

Sen de dikkat et aman bulaşmasın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.