Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

sakurademon, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

:D yani ben de çok bilgili değilim 3 ilişkim oldu onların verileriyle konuşuyorum

Yani sevgili olmak da arkadaş olmak gibi, uzun süreli arkadaşların varsa demek ki direkt olarak seninle alakalı bir durum yok. Arkadaşınlarınla normal durabiliyorken sevgili olarak pek yürümüyorsa ya karşıda ki kişi sevgili olarak senin içini açmamıştır, hani bu duyguları devam ettiremiyorsundur doğru kişi değil gibi düşün, ya da karşı taraf çok ilgi alaka bekliyordur veya farklı farklı sebeplerden dolayı yıpranma durumun hoşlanmanın üstüne çıkıyordur bu da seni yoruyordur.

@Mutaika bu şarkı sevip de kavuşamayan, özleyip de barışamayanlara gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani sevgili olmak da arkadaş olmak gibi, uzun süreli arkadaşların varsa demek ki direkt olarak seninle alakalı bir durum yok. Arkadaşınlarınla normal durabiliyorken sevgili olarak pek yürümüyorsa ya karşıda ki kişi sevgili olarak senin içini açmamıştır, hani bu duyguları devam ettiremiyorsundur doğru kişi değil gibi düşün, ya da karşı taraf çok ilgi alaka bekliyordur veya farklı farklı sebeplerden dolayı yıpranma durumun hoşlanmanın üstüne çıkıyordur bu da seni yoruyordur.

evet dediklerin mantıklı geldi arkadaşlıklarım uzun süreli olur sıkmaz ama herhalde ilişkilerimde karşı tarafın bazı hareketleri yoruyor beni. Teşekkürler yorumun için :) siz burada baya kaynaşmışsınız sanırım, sıcak bir ortam var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, Şimdi tarihinde yazdı:

evet dediklerin mantıklı geldi arkadaşlıklarım uzun süreli olur sıkmaz ama herhalde ilişkilerimde karşı tarafın bazı hareketleri yoruyor beni. Teşekkürler yorumun için :) siz burada baya kaynaşmışsınız sanırım, sıcak bir ortam var 

Ortam iyidir bizde, sık sık bekleriz :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

müziği dinlerken fotoğraf çekme sesini, sesli konuşmadaymışımda biri mikrofonu düzeltiyomuş gibi hissettim 2 saat ekrana baktım DC kapalı diye dmskmfkdmklşsf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani ilişkilerim neden bitiyor diye kendini hırpalamana gerek yok. :D Belki de sevgili işi seni gerçekten de sıkıyordur belli olmaz. 

Evet konuşa konuşa kaynaştık. Seni de bekleriz her zaman. :)

sakurademon, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de elimden geldiğince katılmak isterim :) bu ufak sohbetler eğlenceli oluyor 

Forumun ayrı bir havası var. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet zaten hemen hemen herkes gördüğünde böyle diyor :D teşekkür ederiz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet zaten hemen hemen herkes gördüğünde böyle diyor :D teşekkür ederiz

Dediklerimin çok mantıklı olduğunu söylüyorlar değil mi? Sağ olasın, o sizin güzel gören gözleriniz ama benim de aşırı mantıklı yazılarımdan dolayı. :D Sonuçta Clannad izlemiş insanlarız. :)

Bu arada @sakurademon Clannad izledin mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dediklerimin çok mantıklı olduğunu söylüyorlar değil mi? Sağ olasın, o sizin güzel gören gözleriniz ama benim de aşırı mantıklı yazılarımdan dolayı. :D Sonuçta Clannad izlemiş insanlarız. :)

Bu arada @sakurademon Clannad izledin mi?

Pega gerçekten çok hızlı ilerliyorsun yetişemiyeceğim evet diyorum sadece 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.