Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Kanka kimine göre bazı bölümler (İlk sezon falan oluyor genelde bu) sıkıcı oluyor ilk sezonu sakin bir havada izle bence ama ikinci sezon dramıyla öne çıkıyor

sorun olmaz herhalde benim için sonuçta ikinci sezon için iyi şeyler diyorsunuz sabreder izlerim merak ettiğim için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

ben bu gün saat 11 de elvada ediceğim size

İçeriği Görüntüle

arkadaş Wild rift çıktığından beridir sürekli indir diyo, whatsapp'dan 9v1 atıyom diye oyun sonu fotoğrafı atıp duruyor, daha fazla bekletirsem iyice kafamın etini yicek.

ben daha erken gidebilirim sabah 8.30da fizik dersi bekliyor beni

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, Şimdi tarihinde yazdı:

Senin en sevdiğin animeler nedir?

yani sanırım en sevdiğim avatar olabilir. onun dışında darling in the franxx, kakegurui, no game no life, chuunibyou, toradora, black butler, kiznavier, assosination classroom, b the beginning... böyle baya uzuyor liste ya seçim yapmıyorum sizin en sevdikleriniz neler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

yani sanırım en sevdiğim avatar olabilir. onun dışında darling in the franxx, kakegurui, no game no life, chuunibyou, toradora, black butler, kiznavier, assosination classroom, b the beginning... böyle baya uzuyor liste ya seçim yapmıyorum sizin en sevdikleriniz neler?

Avatar anime mi değil mi uzun süren tartışma :D Toradora ve Chuunibyou'yu bizim de favorimizdir özellikle @pegasusejder :D Benim facori 3 animem Monster, Evangelion ve Clannad bunların 3 benim için özeldir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.