Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

CocoJutsu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Allahım sıfır motivasyonum var japonca çalışmak istiyorum ama yok yok yok

CocoJutsu, Şimdi tarihinde yazdı:

JLPT 5. adımı geçen arkadaşlar bir önerilerde bulunsalar nasıl yapacaz nasıl motive olacaz hangi uygulamaları kullanaca zoff :(

sende hep derslerden yakınıyorsun be :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun. :/ Bende yakında sıfırdan başlayacağım. :) Sen nerelerden çalışıyorsun?

ben hala araştırmadım, bir ara boş kalırsam araştırırım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Spoiler

ve japonca öğrenmek istememin kesinlikle mangaları çevirilmeden okumak istememle alakası yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CocoJutsu, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

japanesepod 101 e bakıyoum arada, alfabeyi ezberlemem lazım katakana - hiragana ama sınav ertelendi beni motivasyon gitti lol

Ben bi kitap aldım birde Manga-tr'nin dc sunucusunda kaynaklar vardı onları aldım, biraz başlamıştım finaller girince ara verdim. :/ Şimdi tekrar başlayacağım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

37 minutes ago, Caprihorn said:

Bugün çok mutluyum.:whistling-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın?(iyiymişsin ama yine de yazayım):cute1-onion-head-emoticon:

:victory-onion-head-emoticon: iyi olmana sevindim.

29 minutes ago, Gorkito said:

@Ari01 senin için örümcek kızartması yapıcam, kings raid deki gibi 

kullanmışlığımız var daha önceden birkaç defa :onion_yep_by_7anime7drawer7: 

10 metre falandı ama yinede tutturdum yani hedef tahtasında sarı kısmı il atışta :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Tam da Kings Raid'i listeme alayım diyordum. İyi ki uyardın. :D :crying3-onion-head-emoticon:

13 minutes ago, CocoJutsu said:

Allahım sıfır motivasyonum var japonca çalışmak istiyorum ama yok yok yok

Keşke ben de matematik yerine japonca çalışabilsem. :) 

Japonca öğrendikten sonra izlediğin animelerde altyazıya gerek duymamanın mutluluğunu ya da öyle bir planın varsa Japonya'da göreceğin yerleri düşün derim ben. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha aynen amazon kızlar. :D Ya diyorum ya ev işleri erkeklerde, yemek temizlik falan filan bizde o iş, siz avlanacaksınız eve ekmek getireceksiniz. :D 

Cüneyt abi çıtayı öyle bir yerde bırakmış ki başkasının çıkması çok zor. :D 

bi adada toplanan karışık bir gruptaki kızların avlanıp dövüştüğü erkeklerinde ev işi yemek falan yaptığını düşününce çok şirin geldi :D bu toplumun ataerkil düzenine inat yaşayacağız kendi adamızda :super-sayan-onion-head-emoticon:

cüneyt abi genç olsaydı klüpler lisansını almak için yarışırdı herhalde :D

Gorkito, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

kullanmışlığımız var daha önceden birkaç defa :onion_yep_by_7anime7drawer7: 

10 metre falandı ama yinede tutturdum yani hedef tahtasında sarı kısmı il atışta :uhuhuh-onion-head-emoticon:

aaa niye bıraktın?

ben bugün uzun süre sonra ilk defa 30 metreye çıktım ve yeşili tutturdum, hedefin arkasındaki duvarın yeşilinin.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.