Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Sen duygulanabiliyor muydun ya? Ezgi abla gelsin hepimizi kollarının arasına alsın, hepimizin onun ilgisine ihtiyacımız var. :D 

Haha sen sadece basit bir buzcuksun ama sevimli bir buzcuksun. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ponçik olan da benim yani kusura bakma. :D Hahaha ben de yiyecem bana ne bana ne. :D 

Değişik duygular demek. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Selam kız, benim dersim yok. :D 

İnsanım bende ayıp ayıp püüüü -,-  Basit ir buzcuk mu BASİT mii benim bir krallığım var basit diyemezsin buna kızarım :D sevimli fln yazıyorsunuz tüm karizmam yerlerde yapmayın anacığım dsflşgjdfkl  ponçikten çok şapşiksin :D de get yedirmem kendimi kimseye :'DD

Caprihorn, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:     Nasılsın?

Yani,buzcuk lakabını sana kim verdi? Gayet samimisin o lakap sana tam olmamış gibi.Tabi o lakabın konmasının bir hikayesi varsa falan bilemicem. :D

İyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın :D ya aslında tam bir buzum buzcuk da değil de zamanla değişiyor insanlara karşı duruşum ondan hissedemiyorsunuz buz olduğumu :dandyonionplz:

Kendim koydum BUZ kısaltmasını sanal ortama da böyle kayıt olunca kaldı kolay kaynaşamam insanlarda dışardan da sert görünürüm tam benliktir. Bide adımın baş harfleriyle oluşan mantıklı tek kelimeydi eheehehü :relax1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Bucuk lakabını niye kötü bir şey olarak düşünüyorsun ki? :( @Beytize bu buzlar hakkında oluşan kötü ön yargının sebebi nedir sence? :/

buzlar hakkında kötü düşüncem yok anlamak lazım :D buz dışardan yakar çıplak elle dokunursan sızım sızım sızlar fakat buzdan oluşan bir evin içinde seni korur sımsıcak tutar içeri girebileni sarıp sarmalarım sıcak tutarım dışardan bakıp zarar vermeye çalışanı da yakarım gibi bir çok anlamı var buz sadece buz değildir bir çok gizemi içerisinde barındırır korur saklar yaşam sağlar. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Hawa, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Selamm:victory-onion-head-emoticon:

Baya bi geç cevaplamış olacağım :D selam :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanım bende ayıp ayıp püüüü -,-  Basit ir buzcuk mu BASİT mii benim bir krallığım var basit diyemezsin buna kızarım :D sevimli fln yazıyorsunuz tüm karizmam yerlerde yapmayın anacığım dsflşgjdfkl  ponçikten çok şapşiksin :D de get yedirmem kendimi kimseye :'DD

İyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın :D ya aslında tam bir buzum buzcuk da değil de zamanla değişiyor insanlara karşı duruşum ondan hissedemiyorsunuz buz olduğumu :dandyonionplz:

Kendim koydum BUZ kısaltmasını sanal ortama da böyle kayıt olunca kaldı kolay kaynaşamam insanlarda dışardan da sert görünürüm tam benliktir. Bide adımın baş harfleriyle oluşan mantıklı tek kelimeydi eheehehü :relax1-onion-head-emoticon:

buzlar hakkında kötü düşüncem yok anlamak lazım :D buz dışardan yakar çıplak elle dokunursan sızım sızım sızlar fakat buzdan oluşan bir evin içinde seni korur sımsıcak tutar içeri girebileni sarıp sarmalarım sıcak tutarım dışardan bakıp zarar vermeye çalışanı da yakarım gibi bir çok anlamı var buz sadece buz değildir bir çok gizemi içerisinde barındırır korur saklar yaşam sağlar. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Baya bi geç cevaplamış olacağım :D selam :hi-onion-head-emoticon:

Haha hayır değilsin kendine gel. :) Evet çok sevimlisin. :waiting-onion-head-emoticon: Kraliçe hazretlerine bir şey demiyoruz zaten. :) Haha şapşik miyim, yani sen diyorsan o da gayet hoştur. :wow1-onion-head-emoticon:

Şimdi Capri gelecek, hayır biz gayet iyi anlaştık güzel ısındık falan diyecek, bilmiyor ki o buzcuğu kıvama getirene kadar Pega'cık neler çekti. :D 

Senin veya benim kötü düşüncem değil zaten, Capri kötü düşünüyordu. :/ Keşke bi okusan neyi alıntıladığımı. :D 

Beytize, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

bu saatte napıyosun :D

Spoiler

Sahur. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hayır değilsin kendine gel. :) Evet çok sevimlisin. :waiting-onion-head-emoticon: Kraliçe hazretlerine bir şey demiyoruz zaten. :) Haha şapşik miyim, yani sen diyorsan o da gayet hoştur. :wow1-onion-head-emoticon:

Şimdi Capri gelecek, hayır biz gayet iyi anlaştık güzel ısındık falan diyecek, bilmiyor ki o buzcuğu kıvama getirene kadar Pega'cık neler çekti. :D 

Senin veya benim kötü düşüncem değil zaten, Capri kötü düşünüyordu. :/ Keşke bi okusan neyi alıntıladığımı. :D 

ben ve sevimlilik yanlış duraktasınız bir öncekinde inicektiniz :D aferim aferim öğrendin bu  işi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

şapşik olmak mı sfkdsşlfi sen bilirsin :D

sen mii neler çektin sen mi puhahaha ben sana hiç bişi göstermedim cidden bak o gördüğün buz dediğin kısım melek melek lise arkadaşlarım 1 sene uğraştılar benle yakın olmak için 1 koca sene sdlfjdslkfjs gelmiş neler çektim diyor burda ah pega ah :uhuhuh-onion-head-emoticon:

heee uf onca şey vardı etiketlendiğimi okudum sadece napıyım -,- 

Günaydınlaar @Ari01

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

ben ve sevimlilik yanlış duraktasınız bir öncekinde inicektiniz :D aferim aferim öğrendin bu  işi :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

şapşik olmak mı sfkdsşlfi sen bilirsin :D

sen mii neler çektin sen mi puhahaha ben sana hiç bişi göstermedim cidden bak o gördüğün buz dediğin kısım melek melek lise arkadaşlarım 1 sene uğraştılar benle yakın olmak için 1 koca sene sdlfjdslkfjs gelmiş neler çektim diyor burda ah pega ah :uhuhuh-onion-head-emoticon:

heee uf onca şey vardı etiketlendiğimi okudum sadece napıyım -,- 

Günaydınlaar @Ari01

Daha sevimli olan durakta mı? Tüh ya onu kaçırdım sevimli ile yetineceğiz artık. :D 

Hahaha sen deyince tatlı geldi, şapşik ponçik'te anlaşalım o zaman. :D 

Birde gelmiş övünüyor... :tuzkistrokeplz:

Yani neye cevap verdiğime baksaydın en azından, mesajımın hemen üstünde yazıyor ya, ulaşılması zor bir yerde değil. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha sevimli olan durakta mı? Tüh ya onu kaçırdım sevimli ile yetineceğiz artık. :D 

Hahaha sen deyince tatlı geldi, şapşik ponçik'te anlaşalım o zaman. :D 

Birde gelmiş övünüyor... :tuzkistrokeplz:

Yani neye cevap verdiğime baksaydın en azından, mesajımın hemen üstünde yazıyor ya, ulaşılması zor bir yerde değil. :D 

ben diyince sana her şey tatlı geliyor :D 

tabi övünürüm bu benim çünkü beni ben olduğum için kabul edilme durumu çok güzel -,-

başka mesajlara artık bakıp okuyup anlayıp cevap veiririm :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

ben diyince sana her şey tatlı geliyor :D 

tabi övünürüm bu benim çünkü beni ben olduğum için kabul edilme durumu çok güzel -,-

başka mesajlara artık bakıp okuyup anlayıp cevap veiririm :DD

Haha çünkü sen sevimli bir buzcuksun. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Tabii sen de haklısın, seni böyle kabul edip sevmeyende ne bileyim yani... D: 

Haha hadi bakalım inşallah. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.