Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Yani bu daha çok sana kalan bir durum. Elektrik-elektroniğin yelpazesi çok geniş ama derinlemesine bir şeyler öğrenmek zor. Eğer sadece yazılım alanıyla falan ilgileniyorsan bilgisayara girmen daha iyi olur çünkü orada daha detaylı öğreniyorsun. Sonuç olarak sen ne yapmak istiyorsun? :)

yani özel bir isteğim yok, ilgi duyduğum bir alan da yok 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 hours ago, syncdes said:

Günaydııııınn. Benim içim yoğun geçen günlere başladık 1 ay boyunca sık uğrayamayabilirim. Musmutlu, verimli, sizi iyi hissettirip gülümseten bir gün olması dileğiyle. ♡ Ben güne hapşırarak başladım alerji ilacımı geceden almayı unuttuğum için. Hapşırıklarım arasında zar zor nefes alırken size günaydın demeye çalışıyorum, değerinizi bilin. Hahah. Neyse yeniden günaydın. :hi-onion-head-emoticon:

1 hour ago, agg1401 said:

Selamlar millet. Neler yapıyoruz?

15 minutes ago, Hawa said:

Günaydın:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın hepinize..
Yarın inat ettim erken kalkıp ilk günaydını yazacağım :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

günaydınnn. :dandyonionplz: Gününüz güzel, enerjik, şahane geçsin. :)

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydııııınn. Benim içim yoğun geçen günlere başladık 1 ay boyunca sık uğrayamayabilirim. Musmutlu, verimli, sizi iyi hissettirip gülümseten bir gün olması dileğiyle. ♡ Ben güne hapşırarak başladım alerji ilacımı geceden almayı unuttuğum için. Hapşırıklarım arasında zar zor nefes alırken size günaydın demeye çalışıyorum, değerinizi bilin. Hahah. Neyse yeniden günaydın. :hi-onion-head-emoticon:

agg1401, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar millet. Neler yapıyoruz?

chiEFE06, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın hepinize..
Yarın inat ettim erken kalkıp ilk günaydını yazacağım :evil-smile-onion-head-emoticon:

Hawa, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese hayırlı sabahlar:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Heyoo günaydın.:moving-crazy-rabbit-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

napıyorsunuz:victory-onion-head-emoticon:

pambuk, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın hepinize..

Hepinize günaydın dostlar. Sabahın köründe kalktım boş boş durmak yerine lole girip biraz kanser olayım dedim ve oldum da. Monitörü camdan aşağı atmamam için bir sebep yok şuan :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın Hawa Hanım, naber? Gene dersten mi kaytarıyorsunuz? :)

DinginKurbaga, 1 saat önce tarihinde yazdı:

yani özel bir isteğim yok, ilgi duyduğum bir alan da yok 

Hmm o zaman 2 farklı şey söyleyeceğim, ilki bir tane özel isteyebileceğin bir alan bul, yoksa hep bi sürünüp gidiyorsun. :/ İkinci durum da eğer özel bir ilgi alanın yoksa elektrik-elektroniği seçebilirsin, oradaki çeşitli dersleri gördükten sonra belki ilgilenebileceğin bir alan çıkar sonra kendini geliştirerek o alanda devam edersin. .)

Günaydın hepinize..

Günaydın, nasılsın?

Bu o kadar inat edilecek bir şey değil ya. :)

Bir ara öğrenmeye heveslenip öğrenemeden araya yazın girmesiyle çalışmayı bıraktığım şarkı. Çok severim..

İnşallah öğrenirsin. :D 

pambuk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, nasılsın?

Luna6528, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Heyoo günaydın.:moving-crazy-rabbit-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

napıyorsunuz:victory-onion-head-emoticon:

Ooo iyidir Luna, kahvaltıya geçeceğim birazdan, öyle işte. Sen neler yapıyorsun?

Laden, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Hepinize günaydın dostlar. Sabahın köründe kalktım boş boş durmak yerine lole girip biraz kanser olayım dedim ve oldum da. Monitörü camdan aşağı atmamam için bir sebep yok şuan :(

Eğer çok sinir oluyorsan oyuna ara vermeni tavsiye ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın Hawa Hanım, naber? Gene dersten mi kaytarıyorsunuz? :)

Nerden bildin dicemde artık anlıyorsun:D İyiyim derse giricem şimdi :D birde dün arkadaş edindim de 5 saat aktif olmuşum o yüzden süre koydum kendime ona alışmayı deniyorum :D Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Nerden bildin dicemde artık anlıyorsun:D İyiyim derse giricem şimdi :D birde dün arkadaş edindim de 5 saat aktif olmuşum o yüzden süre koydum kendime ona alışmayı deniyorum :D Sen nasılsın?

Hahaha minik Hawa'yı tanıma aşamaları. :D İyi dersler sana. :D Ooo oyundan mı edindin? 5 saat iyiymiş, oyunda mı aktiftin yoksa 5 saat boyunca konuştunuz mu? Yani sınırlama koyman iyi olur yoksa sonradan kötü oluyor. :D Ben de iyiyim, ne olsun işte. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.