Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

blaze, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim :)

İlginçti gerçekten de, nedeni hakkında hiçbir fikrim yok ama cinsel içerikli/tehdit içeren mesajlar gönderiyordu.

Çok ayıp, bir de yani durduk yere niye sana sarmış ki? Cidden değişik insanlar var, banlandığı iyi olmuş o zaman.

Suki, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi ne olsun Hawa hanimle atışıyoruz yine :)) Pega abim haklı, Mahmut mu diyim? :DD

Haha sizin atışmalarınız da pek tatlı oluyormuş. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Suki, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben senden 7 ay büyüğüm senin benimkini kutlamana gerek yok “Hawa Hanim” ama yine de teşekkürler:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Durumunda paylaşmışsın geldim işte:D Senle aynı yaştayız lütfen:D:hate-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Eee neler yapıyorsun bakalım. :) 

Şuan tanıştığım 4. Antalyalısın herhalde. :D Bir de Antalyalı olup şuan orada oturmayan biri var onu saymadım. :D Heee üni sınavı mağdurusun demek, geçmiş olsun. :/ Kolay gelsin.

Aaa ilginç. ne diye rahatsız ediyordu ki? 

Ne desin kız? Mahmut mu desin? :D 

İçeriği Görüntüle

Ben bir sey paylasmistim ona karşılık deseydin falan demisti o yüzden sordum:D

Suki, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi ne olsun Hawa hanimle atışıyoruz yine :)) Pega abim haklı, Mahmut mu diyim? :DD

Atışmıyoruz ya Karıncayi izliyorum ben  :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Durumunda paylaşmışsın geldim işte:D Senle aynı yaştayız lütfen:D:hate-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bir sey paylasmistim ona karşılık deseydin falan demisti o yüzden sordum:D

Atışmıyoruz ya Karıncayi izliyorum ben  :DD

7 ay 7 aydır :DD Karınca Faruğu da rahat bırak artık:))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Evet, evet ben de bi garip hissettim, yok kastığı falan oluyordu ama bu kadar uzun süreli girememe problemi olmamıştı. Neyse geçti gitti çok şükür. Sen nasılsın?

Hawa, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba:victory-onion-head-emoticon: Bende alışmışım 404 hatasını görünce şaşırmıştım :DD 

Merhabaa biraz geç cevap verdim ama :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne gerçekten mi bana da mesaj attı daha yeni. Engelliyim mi ben de nasıl yapıcam 

Sağ üstteki (kendi fotoğrafının göründüğü) sekmeye tıklayıp ''Engelli Üyeler'' yazan yerden engelli kullanıcılar listene kullanıcı adını ekleyerek engelleyebilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

blaze, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağ üstteki (kendi fotoğrafının göründüğü) sekmeye tıklayıp ''Engelli Üyeler'' yazan yerden engelli kullanıcılar listene kullanıcı adını ekleyerek engelleyebilirsin

Teşekkür ederim:) 

Hawa, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun önemli değil :music-crazy-rabbit-emoticon:

??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.