Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Amin amin herkes için inşaallah. Şu an herkes kendi halinde o yüzden rahatım. İnşaallah birazdan sarmazlar bana her zaman olduğu gibi. :D

Hahahhhah. Eğlenceli bir anıymış. Babam hep sakin sakin çevireceksin direksiyona derdi kendi kullanırken anlatırdı bazen ben o yüzden bayağı sakin kullanıyordum, hatta işte dediğim gibi biraz fazla sakin ve umursamaz geliyordu hocama. :D 

Sanırım öyle oluyor. :D Yapabildikten sonra ve sevdikten sonra en güzel meslek diye düşünüyorum öğretmenlik için, en temel sonuçta. :) Aile, içinde olsan ayrı dışında olsan ayrı dert işte. :D

Evet sanırım kandırmışlar seni bayağı. :D 

Daha geçen kardeşimle de konuştuk bu avokado meselesini. Özel üniversitede okuyor zengin arkadaşları var bayağı ama yine de onlara bile entel geliyormuş. Ablaaağ yardım et arkadaşlarıma anlat avokadonun da normal bir meyve olduğunu demişti. :D

Beni pek rahat bırakmadılar bugün sağ olsunlar... 

Evet eğlenceli bir anıydı, babam bize hiç araba sürmeye öğretmeye çalışmadı, zaten babam ve arabası kanayan yaramız. 

Ohayou_Kerem, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de arada sırada hata yapıyorum düzeltmeye üşeniyorum :D O yüzden seni uyarmaya yüzüm yok :D

Çay koy püskevit alıp geliyorum.

O zamanlar yaşım çok yoktu, bir daha yolum düşerse iyice öğreneceğim oraları :D

Ben en son ne zaman avakado yedim hatırlamıyorum :D Soğuk çay içerken hep mango ananaslı alıyorum, tropik meyve yemiş sayılır mıyım? :D

Haha öyle olsun.

Tamamdır bekliyorum. :) 

Ben de yeni yedim, yedikten sonra entelliği gidiyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

O zamanlar yaşım çok yoktu, bir daha yolum düşerse iyice öğreneceğim oraları :D

Ben en son ne zaman avakado yedim hatırlamıyorum :D Soğuk çay içerken hep mango ananaslı alıyorum, tropik meyve yemiş sayılır mıyım? :D

İlla yolun düşer ya güzel memleket sonuçta. Gezilecek edilecek yer çok. Ben çok gezmeme rağmen tüm antik kentleri göremedim hala, öyle güzel yerler ki. 

Hahah. Bizimkiler de almış mango ananaslı soğuk çay, içtim az önce. Mangoyu direk yemeyi seviyorum meyve olarak ama aroma verdiği şeyler çok güzel oluyor. Denemediysen carte d'orun mango aromalısını dene. :D Ananası da çoğu arkadaşıma ben denetmiştim nedense insanımızın var bir ön yargısı bu tropik meyvelere karşı. :D Benim de damak zevkim de çok az toleransa sahip ama yine de bir şans veririm çoğu şeye. :D 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Beni pek rahat bırakmadılar bugün sağ olsunlar... 

Evet eğlenceli bir anıydı, babam bize hiç araba sürmeye öğretmeye çalışmadı, zaten babam ve arabası kanayan yaramız. 

Haha öyle olsun.

Tamamdır bekliyorum. :) 

Ben de yeni yedim, yedikten sonra entelliği gidiyor...

Bizimkiler film izliyorlar, kardeşim de ders çalışıyor bugün özgürüm dediğim gibi. :D 

Ya bana da birkaç kere hadi geç direksiyon başına dedi ama sonra hiçbir şey anlatamadı ben de anlamadım haliyle bir kere nehre uçuyorduk hep birlikte az kalsın babam el frenini çekmeseydi sonra da bir daha oturtmadı beni sürücü koltuğuna. :D Ama o zaman 7. ya da 8. sınıftım yani. Ondan sonra da direksiyon dersinde oturdum sürücü koltuğuna hemen hallettim. :)

Ya biz bir de türk usulü ezmesini yapıyoruz ya baharatlı sarımsaklı falan dilimleyip yiyemiyorum ben de, bitkisel yağı dilimleyip yiyormuşsun gibi bir his. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahah. Bizimkiler de almış mango ananaslı soğuk çay, içtim az önce. Mangoyu direk yemeyi seviyorum meyve olarak ama aroma verdiği şeyler çok güzel oluyor. Denemediysen carte d'orun mango aromalısını dene. :D Ananası da çoğu arkadaşıma ben denetmiştim nedense insanımızın var bir ön yargısı bu tropik meyvelere karşı. :D Benim de damak zevkim de çok az toleransa sahip ama yine de bir şans veririm çoğu şeye. :D 

Bizimkiler film izliyorlar, kardeşim de ders çalışıyor bugün özgürüm dediğim gibi. :D 

Ya bana da birkaç kere hadi geç direksiyon başına dedi ama sonra hiçbir şey anlatamadı ben de anlamadım haliyle bir kere nehre uçuyorduk hep birlikte az kalsın babam el frenini çekmeseydi sonra da bir daha oturtmadı beni sürücü koltuğuna. :D Ama o zaman 7. ya da 8. sınıftım yani. Ondan sonra da direksiyon dersinde oturdum sürücü koltuğuna hemen hallettim. :)

Ya biz bir de türk usulü ezmesini yapıyoruz ya baharatlı sarımsaklı falan dilimleyip yiyemiyorum ben de, bitkisel yağı dilimleyip yiyormuşsun gibi bir his. :D

Mangoyu direkt olarak yemedim ben sanırsam. Dediğin dondurmaya ben de bi bakarım. Ben ananası şansına ilkokul zamanlarında yemiştim sonra pek yemedim herhalde. :D 

Haha iyiymiş, sevindim adına. :) 

Bize direksiyonun başına geç bile demedi. :D Neyse ben eski defterleri açmayayım şimdi. :D Evet birazcık erken vermiş olabilir. :D Neyse şu an halletmişsin o önemli. :)

Hahaha evet biraz öyle oluyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin tekrardan :D Keyifli seyirler, hangi animeye başlayacaksın merak ettim?

made in abyssi yarım bırakmıştım ona döndüm hiç beklemediğim o vahşeti gördüm ve anothera başlama planımı ileriye bıraktım k-on rewach atıcam izlerken hakkını verememiştim

:rockingonionplz:Sawako senseiyi özledim

Sizler ne izliyorsunuz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İlla yolun düşer ya güzel memleket sonuçta. Gezilecek edilecek yer çok. Ben çok gezmeme rağmen tüm antik kentleri göremedim hala, öyle güzel yerler ki. 

Ah ah gezecek görecek çok yer var... Arkadaşlar ile her yaz sağa sola kampa gidiyorduk ne güzel, şu pandemi aldı elimizden bu fırsatı :/ Ama ilk fırsatta gezip görmeyi çok istiyorum. Beldibi'nde çalışırken o kadar yoğundum ki, oradaki mağaraları görme fırsatım bile olmadı :(

Mango-ananas cidden muazzam bir aroma :D Sanırım hiç mango yemedim, emin değilim. Zaten meyvelerle aram pek yoktur, elma ve armut yetiyor bana :D Dediğin dondurmaya bir bakarım, hazır yaz gelmişken iyi fikir bak :relax1-onion-head-emoticon: :D

Ön yargılı değilim ya, latife ediyorum :D Ama pek alışık olmadığım lezzetler olmadığı doğru :D Önüme gelse hayır demem ama :pretty-onion-head-emoticon:

Haha sevindim adına. Ben de haftalar sonra işe gittiğim için mutluyum :D Evde sıkılmaya başlamıştım cidden.

Zorojuro, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar

Selamlar Zoro :)

pambuk, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

made in abyssi yarım bırakmıştım ona döndüm hiç beklemediğim o vahşeti gördüm ve anothera başlama planımı ileriye bıraktım k-on rewach atıcam izlerken hakkını verememiştim

:rockingonionplz:Sawako senseiyi özledim

Sizler ne izliyorsunuz

Made in Abyss'i duymamıştım, biraz baktım konusı felan durmuyor ama seinen seriler pek tarzım değil. Another'da aynı şekilde :D Belki bir gün izleyebilirim, çok şey kaçırdığımın farkındayım :D

Ben de Netflix'teki Castlevania'ya başladım. 4. Sezonı gelmiş, baştan izliyorum unutmuşum biraz. Ondan sonra da Ergo Proxy'e bakacağım sanırım. Yeter bu kadar yumoş yumoş anime, ufaktan ciddi serilere yönelmek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Mangoyu direkt olarak yemedim ben sanırsam. Dediğin dondurmaya ben de bi bakarım. Ben ananası şansına ilkokul zamanlarında yemiştim sonra pek yemedim herhalde. :D 

Haha iyiymiş, sevindim adına. :) 

Bize direksiyonun başına geç bile demedi. :D Neyse ben eski defterleri açmayayım şimdi. :D Evet birazcık erken vermiş olabilir. :D Neyse şu an halletmişsin o önemli. :)

Hahaha evet biraz öyle oluyor. :D 

Mangoyu iki kez denedim ikisinde de sevemedim. Fırsat bulunca denemek lazım. Ben kokusu midemi bulandırsa bile sushi yemiş biriyim. :D Yine bulandı midem aman aman.

Aynen sen de halletmişsin işte önemli olan o. :D Bizimki de araba alacak gibi alsın da alayım elinden arabayı. :P

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ah ah gezecek görecek çok yer var... Arkadaşlar ile her yaz sağa sola kampa gidiyorduk ne güzel, şu pandemi aldı elimizden bu fırsatı :/ Ama ilk fırsatta gezip görmeyi çok istiyorum. Beldibi'nde çalışırken o kadar yoğundum ki, oradaki mağaraları görme fırsatım bile olmadı :(

Mango-ananas cidden muazzam bir aroma :D Sanırım hiç mango yemedim, emin değilim. Zaten meyvelerle aram pek yoktur, elma ve armut yetiyor bana :D Dediğin dondurmaya bir bakarım, hazır yaz gelmişken iyi fikir bak :relax1-onion-head-emoticon: :D

Ön yargılı değilim ya, latife ediyorum :D Ama pek alışık olmadığım lezzetler olmadığı doğru :D Önüme gelse hayır demem ama :pretty-onion-head-emoticon:

Haha sevindim adına. Ben de haftalar sonra işe gittiğim için mutluyum :D Evde sıkılmaya başlamıştım cidden.

Aynrn pandemi çoğu şeyi aldı, hala da vermiyor geri.. Neyse inşaallah en yakın zamanda alırız. Antalya'yı ilk sıralara al pişman olmayacaksın. :) 

Ön yargıyı sana demedim zaten cidden ön yargılı olanlara dedim, anlamıştım. :D Meyvelerle aram iyidir benim bayağı.. Babam hastası olduğundan bizde de alışkanlık oldu. :D Ben de yeniden yemek istiyorum ya mangolu dondurma.. Bu top satan cart dorlarda var sadece. Hazır kutularda da rastlamadım hiç, keşke olsa.

Ben de senin adına sevindim. Daha da mutlu ve hareketli günlerin olur umarım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mangoyu iki kez denedim ikisinde de sevemedim. Fırsat bulunca denemek lazım. Ben kokusu midemi bulandırsa bile sushi yemiş biriyim. :D Yine bulandı midem aman aman.

Aynen sen de halletmişsin işte önemli olan o. :D Bizimki de araba alacak gibi alsın da alayım elinden arabayı. :P

Aynrn pandemi çoğu şeyi aldı, hala da vermiyor geri.. Neyse inşaallah en yakın zamanda alırız. Antalya'yı ilk sıralara al pişman olmayacaksın. :) 

Ön yargıyı sana demedim zaten cidden ön yargılı olanlara dedim, anlamıştım. :D Meyvelerle aram iyidir benim bayağı.. Babam hastası olduğundan bizde de alışkanlık oldu. :D Ben de yeniden yemek istiyorum ya mangolu dondurma.. Bu top satan cart dorlarda var sadece. Hazır kutularda da rastlamadım hiç, keşke olsa.

Ben de senin adına sevindim. Daha da mutlu ve hareketli günlerin olur umarım. :D

Bir ara denk gelirsem ben de denerim, sushi'yi de deneyeceğim bir ara inşallah. :D 

Evet hallettik bir şekilde, bizde araba var ama... :')

Herkese iyi geceler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen pandemi çoğu şeyi aldı, hala da vermiyor geri.. Neyse inşaallah en yakın zamanda alırız. Antalya'yı ilk sıralara al pişman olmayacaksın. :) 

Haha tamamdır, listeye eklendi :D 

Çok tişkürler <3 :admire-onion-head-emoticon: Umarım senin de günlerin güzel ve verimli geçer :cheer2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi geceler. :)

Ucanbirkedi, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler:bye1-onion-head-emoticon:.

İyi geceler cecelistler :happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.