Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Selam

30.11.2022 - 02:20, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar efe'm.

Geçiyo gibiydi... şimdi de öksürük başladı ToT

geçen hamam otu diye bi şey varmış. İçtim, bıçak gibi kesti hastalığı.... (ciddiye alıp içmesin kimse, sadece şaka yapmaya çalışıyorum)

Öksürük akrabalardan daha beter

Tam iyileştim diyorsun bir ciğerlerinin kopmadığı kalıyor

Hamamotu da şey değil mi

Sülfürlü mülfürlü deri yakan bir şey

İnanıp birileri içmeyi denese ne gülünç olur, acilde düşünsene;

Çok şifalıymış sülfür bir fırt çekeyim dedim diyormuş

:embarrassed2-onion-head-emoticon:

04.12.2022 - 15:44, Kemankech yazdı:

Selam olsun gönül yoldaşları. Ne yapıyorsunuz, hayatta mısınız? 

Ben daha ölmedim, Lookism'e bakıyorum final vermiş.

05.12.2022 - 23:34, umutyilmazkurt yazdı:

Bir bakayım dedim ama forum ölmüş galiba. Üzücü :(

Henüz değil 

Güncellendiğine göre ölmesine daha var:) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10.12.2022 - 17:43, Kemankech yazdı:

Hayırlısı be. Keşke en başından hısım akrabaya "möğendizlik 5 yıl dayı" falan deseymişim :D

Umarım olur. Çok uğraştırcı be.

Bir şeyleri tam öğrenmeden para kazanmaya başlayınca millet öğrenmeye çalışmayı bırakıyormuş. Aaa öğrendim tribine girmeyeyim diye herhalde. İşin ucundaki parayı kıyından görsem daha çok çalışırdım bence :D Şu an ne kadar iyi/kötü durumdayım bilmediğim gerçeği var bir de. Çok cesaret edemiyorum o yüzden.

İlginçmiş. Androide mi çıkartacaksın? 

Ojdır

Ben söylerim doğum günüm olduğunda, yeterki gönlün olsun. Ben hatırlayabilirsem tabii :D

Ahahaha amannn ya onları boş vereceksin cidden. Bazıları sadece boş konuşmaya gelmiş. Çok biliyorsa gitsin kendisi 4 yılda tamamlasın. :)

Uğraş uğraş, ben dün Ankara buluşması için uğraştım 50 küsür kişi geldi maşallah. :D 

Yani bu değişen bir şey, belki tam bilmiyorsun güzel proje teslim edemezsin ama para görünce bırakmak tamamen karakteristik bir özellik. Yine de sen mentorunu dinle artık. :D 

Evet

Eyvallah sen de olmasan. .') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dün yazdım yazdım yollamadan kapatmışım :onionfacepalmplz: Editör içeriği olmasa gitmişti her şey :D

10.12.2022 - 21:22, Pseudohomophylus yazdı:

Öksürük akrabalardan daha beter

Tam iyileştim diyorsun bir ciğerlerinin kopmadığı kalıyor

Hamamotu da şey değil mi

Sülfürlü mülfürlü deri yakan bir şey

İnanıp birileri içmeyi denese ne gülünç olur, acilde düşünsene;

Çok şifalıymış sülfür bir fırt çekeyim dedim diyormuş

:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Ben daha ölmedim, Lookism'e bakıyorum final vermiş.

Henüz değil 

Güncellendiğine göre ölmesine daha var:) 

Öksürüğü he dayı aynen dayı diye atlatabilseydik keşke :D

Vallahi öyle. Ciğerlerim ne zaman özerklik ilan edecek diye korkuyla bekliyorum :P

Aynen o. Allah muhafaza olur mu olur. Ne gırtlak kalır ne boğaz. Yakar geçer. 

11.12.2022 - 09:48, pegasusejder yazdı:

Ahahaha amannn ya onları boş vereceksin cidden. Bazıları sadece boş konuşmaya gelmiş. Çok biliyorsa gitsin kendisi 4 yılda tamamlasın. :)

Uğraş uğraş, ben dün Ankara buluşması için uğraştım 50 küsür kişi geldi maşallah. :D 

Yani bu değişen bir şey, belki tam bilmiyorsun güzel proje teslim edemezsin ama para görünce bırakmak tamamen karakteristik bir özellik. Yine de sen mentorunu dinle artık. :D 

Evet

Eyvallah sen de olmasan. .') 

Ben boş versem peder boş vermiyor işte. Allah sonumuzu hay'r etsin.

Eh buradaki ekip ankaradaki kadar kaliteli olamaz ama biraz denerim. Geçen konferans düzenlemişler, baktım konuşmalarda vestel yetkilisi var. Açtım araştırdım adam reklam departmanında çalışıyormuş. Müdür falan değil baya düz çalışan. Konferansın adı da kütahya teknoloji zirvesi. Bizim buranın zirvesi bu. O "zirve"den sonra giden bi arkadaşa sordum nasıldı diye "ya pizza güzeldi de kola soğuktu" dedi. O kadar kalmış aklında:shake-crazy-rabbit-emoticon:

Mentorumun emir ve isteklerinden kesinlikle çıkmıyorum zaten o7

Ho bakalım. Çıksın da indirir oynarız.

:')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.12.2022 - 02:00, Kemankech yazdı:

Ben boş versem peder boş vermiyor işte. Allah sonumuzu hay'r etsin.

Eh buradaki ekip ankaradaki kadar kaliteli olamaz ama biraz denerim. Geçen konferans düzenlemişler, baktım konuşmalarda vestel yetkilisi var. Açtım araştırdım adam reklam departmanında çalışıyormuş. Müdür falan değil baya düz çalışan. Konferansın adı da kütahya teknoloji zirvesi. Bizim buranın zirvesi bu. O "zirve"den sonra giden bi arkadaşa sordum nasıldı diye "ya pizza güzeldi de kola soğuktu" dedi. O kadar kalmış aklında:shake-crazy-rabbit-emoticon:

Mentorumun emir ve isteklerinden kesinlikle çıkmıyorum zaten o7

Ho bakalım. Çıksın da indirir oynarız.

:')

Aile sıkıntı ya, kolay gelsin. :/ 

Yani ama bu tarz yerlere hep bu rolde adamları gönderebiliyorlar, çünkü onlar işin reklam tarafı. :D Arkadaşının da ilgisini çekmemiş olabilir. 

Ahahaha tamamdır. :D 

İnşallah. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.12.2022 - 14:02, pegasusejder yazdı:

Aile sıkıntı ya, kolay gelsin. :/ 

Yani ama bu tarz yerlere hep bu rolde adamları gönderebiliyorlar, çünkü onlar işin reklam tarafı. :D Arkadaşının da ilgisini çekmemiş olabilir. 

Ahahaha tamamdır. :D 

İnşallah. :') 

Ne varılıyor ne kaçılıyor arafta takılmaca bakalım 😅 Eyvallah.

Reklam izlemek istesek televizyon açarız :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar acil yardım disqus ta oturum açmaya çalıştığımda "There was an error submitting the form. If you're having difficulty, try repeating the action on https://disqus.com" diyor ve disqus.com da oturum açmaya çalıştığımda da aynı hatayı alıyorum lütfen yardım eğer bu sorunu buraya yazamıyorsam başka nereye yazabilirim acil yardım ve şimdi hesabıma girebildim ancak kendi hesabımdaki yorumlara bakamıyorum disqus.com danda oturum açmam gerekiyor fakat google ile oturum açtığımda ise hata alıyorum yardım edin ne olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13.12.2022 - 18:42, muhammed44011 yazdı:

arkadaşlar acil yardım disqus ta oturum açmaya çalıştığımda "There was an error submitting the form. If you're having difficulty, try repeating the action on https://disqus.com" diyor ve disqus.com da oturum açmaya çalıştığımda da aynı hatayı alıyorum lütfen yardım eğer bu sorunu buraya yazamıyorsam başka nereye yazabilirim acil yardım ve şimdi hesabıma girebildim ancak kendi hesabımdaki yorumlara bakamıyorum disqus.com danda oturum açmam gerekiyor fakat google ile oturum açtığımda ise hata alıyorum yardım edin ne olur

Maalesef bilmiyorum. :/ 

13.12.2022 - 21:53, Aechee yazdı:

naber

İyidir, senden naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.