Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

19.12.2022 - 12:36, Aechee yazdı:

yanlış anlamışım POWKDOAWMEDŞL bilmiyorum 

Noktalama işaretlerinin önemi. Bir virgül cümleyi ya âbâd ya mundar ediyor.

Genel bir bilgisizlik var demek ki. Artık okul mu açılır seminer mi verilir, milli eğtimin falan bir şekilde çözülmesi lazım. Nesillerimiz şiir okumayı bilmeden yetişiyor, cahil kaldık cahil!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

19.12.2022 - 23:52, Kemankech yazdı:

Noktalama işaretlerinin önemi. Bir virgül cümleyi ya âbâd ya mundar ediyor.

Genel bir bilgisizlik var demek ki. Artık okul mu açılır seminer mi verilir, milli eğtimin falan bir şekilde çözülmesi lazım. Nesillerimiz şiir okumayı bilmeden yetişiyor, cahil kaldık cahil!

ülkenin durumu vahim, ileride gerçekten bir "ülke" olabilecek miyiz merak ediyorum doğrusu. vatan yeni nesile emanet edilecekti, böyle kişilerin elinde olmasını istemiyorum şahsen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20.12.2022 - 14:40, kirpii yazdı:

Forumda yaşıtımın olacağını hiç düşünmüyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Nasılsın?

OHA ÇOK MUTLUYUM yaşıtın mıyım bilmiyorum gerçi 1 sene erken başladım normalde 7. sınıf olmam lazım ğpdklpad ama doğum günüm yaklaşıyor yaşıtın olcam :") iyi gibi, senn?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumda yaşıtımın olacağını hiç düşünmüyordum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Nasılsın?

Hadi hayırlı uğurlu olsun minnak, nasıl mutlu oldu çocukcağız. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Senin de duvarlara ismini yazan bir sapığın var mı? Tam yaşlarınız. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

20.12.2022 - 23:00, Aechee yazdı:

OHA ÇOK MUTLUYUM yaşıtın mıyım bilmiyorum gerçi 1 sene erken başladım normalde 7. sınıf olmam lazım ğpdklpad ama doğum günüm yaklaşıyor yaşıtın olcam :") iyi gibi, senn?

@kirpiidaha küçüktü galiba ya :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20.12.2022 - 22:58, Aechee yazdı:

ülkenin durumu vahim, ileride gerçekten bir "ülke" olabilecek miyiz merak ediyorum doğrusu. vatan yeni nesile emanet edilecekti, böyle kişilerin elinde olmasını istemiyorum şahsen

Devletin aşkın şarabını içmemiş kişilere düşmemesini istiyorsun? Haklısın, kur yapmayı bilmeyen adamlar siyaset yaptığını zannediyorlar. Oysa yarin gönlünü edemeyen yarın ülkeyi yönetirken ne yapar? 

Buraya küçük bir kreş açarız artık :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20.12.2022 - 23:00, Aechee yazdı:

2 yaş var aramızda :D iyiyim bende :victory-onion-head-emoticon: Sizin sınavlarınız nasıldı? Çok kötü diyorlardı bizim 7ler :D

21.12.2022 - 09:22, pegasusejder yazdı:

Hadi hayırlı uğurlu olsun minnak, nasıl mutlu oldu çocukcağız. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Senin de duvarlara ismini yazan bir sapığın var mı? Tam yaşlarınız. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@kirpiidaha küçüktü galiba ya :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yook o kadar ergen değiller ya :D 

Hayırr bende geç başladım o yüzden seneye liseye geçeceğim lütfen :cool-onion-head-emoticon: Ben daha büyüğüm :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

23.12.2022 - 03:36, Kemankech yazdı:

Devletin aşkın şarabını içmemiş kişilere düşmemesini istiyorsun? Haklısın, kur yapmayı bilmeyen adamlar siyaset yaptığını zannediyorlar. Oysa yarin gönlünü edemeyen yarın ülkeyi yönetirken ne yapar? 

Buraya küçük bir kreş açarız artık :lol2-onion-head-emoticon:

Hahaha evet :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.12.2022 - 12:03, kirpii yazdı:

2 yaş var aramızda :D iyiyim bende :victory-onion-head-emoticon: Sizin sınavlarınız nasıldı? Çok kötü diyorlardı bizim 7ler :D

Yook o kadar ergen değiller ya :D 

Hayırr bende geç başladım o yüzden seneye liseye geçeceğim lütfen :cool-onion-head-emoticon: Ben daha büyüğüm :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Heee 5'e mi gidiyordun sen? Maşallah, çok hızlı büyüyorsun, daha geçenlerde okula başlamıştın. :')

Hahahaha iyiymiş en azından. :D 

Hele hele, abla mı oldun sen? Nasıl da mutlusundur şimdi. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.12.2022 - 12:18, pegasusejder yazdı:

Heee 5'e mi gidiyordun sen? Maşallah, çok hızlı büyüyorsun, daha geçenlerde okula başlamıştın. :')

Hahahaha iyiymiş en azından. :D 

Hele hele, abla mı oldun sen? Nasıl da mutlusundur şimdi. :) 

Hahaha evet :D

Ben hep öyleyim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

24.12.2022 - 21:53, Aechee yazdı:

@kirpiiben de seneye liseyim qğwüsplğwdl 13 olmama az kaldı. Sınavlarım haftaya başlıyor iyi geçer umarım türkçe ve inkılap olmasa mükemmel olur aslında-

Sınavlar çok kötü ya .D Türkçeden batırdım, 70 falan geliyor :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.