Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ailem sporumla ilgili kararlar almıs,şimdi de arkadasm senle ilgili bişi demıstı ona gülüyorum :D

Neden?

Nasıl kararlar? Benle ilgili derken doğru mu anladım? :D Ne dedi acaba? :confused-onion-head-emoticon:

Bir çalışma temposuna girecektim, işte bugün başlangıç günüydü, her karar aldığımda göklerden gelen bir başka kararla ilk günüm garip bir şekilde yoğun oluyor. Bugün abimin doğum günü, kahvaltı hazırla, evi süpür, mutfağı temizle, pasta al, abimler falan gelecek onlarla ilgilen... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl kararlar? Benle ilgili derken doğru mu anladım? :D Ne dedi acaba? :confused-onion-head-emoticon:

Bir çalışma temposuna girecektim, işte bugün başlangıç günüydü, her karar aldığımda göklerden gelen bir başka kararla ilk günüm garip bir şekilde yoğun oluyor. Bugün abimin doğum günü, kahvaltı hazırla, evi süpür, mutfağı temizle, pasta al, abimler falan gelecek onlarla ilgilen... 

Sporu bırakmak ıstedıgımı söyleyince kızdılar uzun süre gittiğim için,hocaya demişler grup seçmem lazım:bled2-onion-head-emoticon:

Arkadaslarım ne yaptıklarımı sormuştu bende sana cevap verdıgımı soylemmıstım sonra ne söylediğini sorduklarında attım arkadaşım ``Lol iyi olmayan sensin her cümlenin sonun :) koyuyorsun de`` demişti :D

Kolay gelsin zora benziyor

Bu arada beklettıysem pardon hoca soru sordu ona cevap veriyordum :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Sporu bırakmak ıstedıgımı söyleyince kızdılar uzun süre gittiğim için,hocaya demişler grup seçmem lazım:bled2-onion-head-emoticon:

Arkadaslarım ne yaptıklarımı sormuştu bende sana cevap verdıgımı soylemmıstım sonra ne söylediğini sorduklarında attım arkadaşım ``Lol iyi olmayan sensin her cümlenin sonun :) koyuyorsun de`` demişti :D

Kolay gelsin zora benziyor

Bu arada beklettıysem pardon hoca soru sordu ona cevap veriyordum :hell-yes-onion-head-emoticon:

Niye bırakmak istedin ki? Bu arada spor derken kulüp falan mı?

Haha ":)" atanlar iyi olmuyor muymuş? :D 

Sağ olasın. :)

Yok canım ne beklemesi, herkes müsait oldukça yazıyor. :)

Ha birde artık alışkanlık olmuş, her cümlenin sonuna atıyorum gülücük. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.