Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha :D Ben de Fenerbahçeliyimdir ama hiç öyle fanatik değilimdir ya, pek sevemiyorum futbolu :D Ama anlıyorum tabi, şampiyonluk her zaman gelmez kutlamak lazım :D Ahaha valla ben Beşiktaş'da okuyorum, Çarşı'ya çok fazla maruz kaldım, izdiham olaylarına aşinayımdır :D

Antalya'ya bir yaz gelme fırsatım olmuştu. 1 ay garsonluk yapmıştım Beldibi'nde, ardından bir düğüne katılmıştım. Hayatımda bu kadar sıcak başka memleket bilmiyorum. İnanılmaz, nasıl yaşanıyor orada çok merak ediyorum :D 

Fenerbahçe mi? :(( Olmadı be Kerem. :D 

Antalya'ya bi ben gitmemişim ya maşallah. :D 

Herkese iyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha öyle. :D 

Oo kardeşine kolay gelsin şimdiden, değişik oluyor o ehliyet olayları. :D Haha ne yaşlanmasından bahsediyorsun ya? Bi bel ağrımasıyla yaşlanır mı insan? Göğsünü gere gere gencim diye dolaş. :D 

Ben sıcağı sevemiyorum maalesef... :/ Gerçi 7 sene İskenderun'da kaldım ama olsun. :D Hahaha öyle durumlar oluyor ya, benim de başka arkadaşlarla yaşadığım anlar olmuştu öyle. Bir keresinde kışın ortasında kampüs içinde sadece polar ile dolanırken arkamdan bi grubun "Üşümüyor mu ya öyle?" diye şaşırdıklarını duymuştum. :D 

Ben bayağı eğlenmiştim ehliyet aldığım dönemde, paraları dökülürkenki hüznümü saymazsak güzeldi. :D Ben yaşlı hissediyorum ya Allah Allah mutluyum. 

7 senede alışamadıysan demek ki soğuk insanısın yapacak bir şey yok. :D Ben de üşümeyen insanlara garip gözle bakarım, ben yine iyiyim ya burda hava azıcık sıcaklayınca şort giymeye başlıyorlar. Ben onlar yerine de üşüyorum mesela. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Emrim başın üstüne. ??

Ben seviyorum ya ligi de takip ederim genel olarak, Beşiktaş'ın olmasa da güzel maç varsa açar izlerim. Yani babam hep açar zaten maçı ben de gider eşlik ederim. :D İstanbul'un her yerinde farklı izdihamlara kapılmak mümkün haklısın. Hahdh.

Tek yolculuk hattım benim uzun zamandır Antalya Havaalanı ve Sabiha Gökçen arası. :D Bir de diğer güzergahlara göre aşırı uygun olur o yüzden değerlendiriyordum covid öncesi de sık sık.. Biyomedikal Mühendisliği idi. Florya da Beşyol metrobüs durağının önündeki kız kyk var ya orda kaldım hatta. 20 dk yürüyünce Florya sahiline iniyorduk. Hafta sonları sabah 7de kalkıp kahvaltıya giderdik arkadaşımla.. Azıcık hüzünlendim.. Buyurayım inşaallah. :)

Rutin kontrollerin hepsi bu araya denk geldi diyelim. Tedbirler de gevşetildi ya randevu bulmak azıcık daha mümkün. Biz de değerlendirdik. Erteleye erteleye nereye kadar.. Ve sanırım yarın da kardeşimle yakınlardaki özel hastaneye gideceğiz sağlık raporu almaya.. Ehliyet kursuna yazdırdım onu da canım kardeşim. :D Evet daha bugün yaşlandığımı hissettim ben, babam dalga geçti bayağı ama cidden belim öyle bir ağrıdı ki çok yürüyünce. Yaşlanmışım kısaca.

Ya yazın iyi para kazanılıyor buralarda cidden. :D Seviyoruz buranın sıcağına rağmen ya, alışıyor insan. Adaptasyon dedikleri şey bizde de var işte. Mesela Kocaeliye geldiğim ilk yıl ben Ekimin ortasında en kışlık şeylerimi montumu atkımı giyiniyordum. :D Bir arkadaşım ocakta Antalyaya gelmişti kot ceketle gezdi altında gömlek, ben kalın bir ceket ve içimde kazakla gezmiştim. :D 

Bir spor dalını takip etmek güzel ya :D Ben küçükken beni hep kaleye geçirirlerdi belki de ondan sevmiyorumdur :D İstanbul'da yaşamanın her günü bir survivor olduğundan alıştık artık ne diyelim :D

Hmm Antalya - Sabiha Gökçen demek :ahaaah-onion-head-emoticon: Ben bunu yazayım bir yere lazım olur kullanırım :D Biyomedikal demek. Anladığım kadarıyla mezunsun sanırım. Mesleğini yapıyor musun? Oradaki kyk yı hiç görmedim ama anlattığını göre konumu baya iyimiş :D Biz de bazen ailecek Sosyal Tesislere giderdik, sadece oralarını biliyorum Florya'nın :D Onun haricinde yolum pek düşmüyor.

Aynen öyle, çok da ertelemenin lüzumu yok. Buralar da bile hastanelerde biraz rahatlama var artık. Şükür muayene olabiliyoruz, öbür türlü çok fenaydı. Bir acil sırası hatırlıyorum, pide kuyruğu gibi hastanenin dışına taşıyordu :/ Haha kardeşin için hayırlı olsun :D O yaşlılıktan değil bence ya, evde otur otur hamur olduk iyice. Ben şahsen evde ağır antrenmanlar yapmama rağmen geçen dışarı gittiğimde yoruluverdim hemen. Şu pandemi bir bitsin, biraz yürüyüşe çıkar toparlarsın kondisyonu :D

Evet fena değildi, o zamanın parasıyla dolar alıyordum bir de :admire-onion-head-emoticon: Valla o sıcağa adepte olabildiyseniz helal olsun :D Sadece sıcaklık da değil, aşırı nemli, her tarafın kan ter gözyaşı oluyor :D Üstüne bir de her yerde klima, klimanın sıcağı dışarı vuruyor, şehir için cehennem gibi oluyordu :D Söylemeyi unutmuşum ben Konyaaltı'nda kalmıştım. 

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim, teşekkür ederim. Sende iyisindir inşallah.

İyiyiz çok şükür ya, bir yaramazlık yok :D

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Fenerbahçe mi? :(( Olmadı be Kerem. :D 

Antalya'ya bi ben gitmemişim ya maşallah. :D 

Herkese iyi geceler.

Al işte :bled2-onion-head-emoticon: Kesin Galatasaraylısın bunu dediğine göre :D Olsun be reis, ne kadar renk, o kadar güzellik :D 

Haha Türkiye'nin her yerinde bir akrabam var desem abartı olmaz galiba :D Bahane oluyor şehir gezmeye.

İyi geceler.

Freesia, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :3

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Ben bayağı eğlenmiştim ehliyet aldığım dönemde, paraları dökülürkenki hüznümü saymazsak güzeldi. :D Ben yaşlı hissediyorum ya Allah Allah mutluyum. 

7 senede alışamadıysan demek ki soğuk insanısın yapacak bir şey yok. :D Ben de üşümeyen insanlara garip gözle bakarım, ben yine iyiyim ya burda hava azıcık sıcaklayınca şort giymeye başlıyorlar. Ben onlar yerine de üşüyorum mesela. :D

Ben de eğlenmiştim, hatta benim sınav anım bayağı gericiydi ama anlatması eğlenceli, sana anlatmadım muhtemelen, bir ara anlatayım. :D Nasıl mutlu hissediyorsan artık. :)

Yani orada yaşarken alışıyor insan da sıcak tenimi mahvediyor ona yapabilecek bir şeyim yok. :D Benim sağım solum garip ya, mesela buz gibi bir hava vardır hiç üşemem ama bazen ondan daha sıcak bir havada bile deli gibi üşürüm. Sanırım ikizler burcunun hakkını veriyorum. :D Haha sen iyi yapıyormuşsun. :D 

Ohayou_Kerem, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Al işte :bled2-onion-head-emoticon: Kesin Galatasaraylısın bunu dediğine göre :D Olsun be reis, ne kadar renk, o kadar güzellik :D 

Haha Türkiye'nin her yerinde bir akrabam var desem abartı olmaz galiba :D Bahane oluyor şehir gezmeye.

İyi geceler.

İyi geceler.

@syncdes ne diyor bu Galatasaray falan... :D Ben takımsızdım taa ki Syn Hanım beni zorl- pardon gönül rızasıyla Beşiktaşlı yapana kadar. :D Yani Fenerbahçe'yi hiç sevemedim neden bilmiyorum, yalan yok aile Galatasaraylı olduğu için ona daha yatkınım. :D 

Yani ben de bir çok yer gezdim hatta geçen yaz Antalya'ya 1-2 günlüğüne tatile gidebilirdik arkadaşlarla ama ben iptal ettirdim. :D 

Günaydın herkese. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de eğlenmiştim, hatta benim sınav anım bayağı gericiydi ama anlatması eğlenceli, sana anlatmadım muhtemelen, bir ara anlatayım. :D Nasıl mutlu hissediyorsan artık. :)

Yani orada yaşarken alışıyor insan da sıcak tenimi mahvediyor ona yapabilecek bir şeyim yok. :D Benim sağım solum garip ya, mesela buz gibi bir hava vardır hiç üşemem ama bazen ondan daha sıcak bir havada bile deli gibi üşürüm. Sanırım ikizler burcunun hakkını veriyorum. :D Haha sen iyi yapıyormuşsun. :D 

@syncdes ne diyor bu Galatasaray falan... :D Ben takımsızdım taa ki Syn Hanım beni zorl- pardon gönül rızasıyla Beşiktaşlı yapana kadar. :D Yani Fenerbahçe'yi hiç sevemedim neden bilmiyorum, yalan yok aile Galatasaraylı olduğu için ona daha yatkınım. :D 

Yani ben de bir çok yer gezdim hatta geçen yaz Antalya'ya 1-2 günlüğüne tatile gidebilirdik arkadaşlarla ama ben iptal ettirdim. :D 

Günaydınlar, naber? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha :D Bak demiştim, aileni doğru tahmin ettim en azından :floating-crazy-rabbit-emoticon: Aa Syn hanım öyle yaptı demek... cık cık cık... Hiç tasvip etmiyorum efenim :D Doğrudur ya, dediğim gibi ben de biraz annemin ve dayılarımın etkisiyle fenerliyim ama ilk 11'i sayamam yani :D

Aa ne güzel gidiyormuşsunuz işte niye iptal ettin yahu? 

Günaydın canısı :cheer2-onion-head-emoticon:

Freesia, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar, naber? 

İyilik sağlık senden naber? :serenade-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende, derse gireceğim birazdan :flying-crazy-rabbit-emoticon:. Sen neler yapıyorsun ?

Ben de kendimce çalışmalara dalacağım bi kahvaltı yapayım da. :D 

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha :D Bak demiştim, aileni doğru tahmin ettim en azından :floating-crazy-rabbit-emoticon: Aa Syn hanım öyle yaptı demek... cık cık cık... Hiç tasvip etmiyorum efenim :D Doğrudur ya, dediğim gibi ben de biraz annemin ve dayılarımın etkisiyle fenerliyim ama ilk 11'i sayamam yani :D

Aa ne güzel gidiyormuşsunuz işte niye iptal ettin yahu? 

Günaydın canısı :cheer2-onion-head-emoticon:

İyilik sağlık senden naber? :serenade-onion-head-emoticon:

Haha yani evet orası doğru. :D Haha tasvip edilmeyecek bir şey yok efenim. :D Küçükken sıkı GS takipçisiydim sonra ne oldu da futboldan soğudum ben de bilmiyorum. :D 

Farklı farklı sebepler diyelim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.