Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.4k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

8 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Uğraş sen zaten benimle :D Sen işe başla bakalım ben de sana diyeceğim zengin diye :D Abiler ve ablalar diyorsa haklıdırlar :') 

Hahaha izin için teşekkürler. :D Tamamdır başlayınca haber ederim. :D Abla olan hemen kendini belli ediyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha sana hemen uğraşacak başka konular veririz ya merak etme. :D Ahh ahh ben de olmak isterdim. :')

Öyle mi nedir peki :cool-onion-head-emoticon: Abla mı olmak isterdin bence kardeş olmak çok daha iyi. İstediğim kadar şımarıp onlarla uğraşabilirdim ya da zor durumda kalınca yardım isteyeceğim birileri olsa fena olmazdı daha az sorumluluk en azından :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet o tarz şeyler olabiliyor ama nefret ederek çalışırız artık. D: 

Ön yükleme ya o. Ayaka'yı çekmeyi düşünüyorum ben. :D Çizimini atarsın artık. :D 

Heee kolay gelsin, biz unutulmaya alıştık ya, dert etme. :') Ben hem dc'deyim hem burada, bi benim gibi olamadınız...

Geldiğimde de burada pek kimsecikler olmuyor ki:crying2-onion-head-emoticon: 

Bi ara hem dc hem forum takılıyordum da  bir yerden sonra sıkıyor :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Öyle mi nedir peki :cool-onion-head-emoticon: Abla mı olmak isterdin bence kardeş olmak çok daha iyi. İstediğim kadar şımarıp onlarla uğraşabilirdim ya da zor durumda kalınca yardım isteyeceğim birileri olsa fena olmazdı daha az sorumluluk en azından :D

Küçük olmak çok rahat , tavsiye ediyorum.:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Hahaha bulursun zamanla bence. :D Abla da olmak isterdim yani. :D Hmm sen bizim aileyi görmemişsin. :D Abilerimi severim ama yani o tarz dediğin şeyler olmuyor pek. :D 

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Geldiğimde de burada pek kimsecikler olmuyor ki:crying2-onion-head-emoticon: 

Bi ara hem dc hem forum takılıyordum da  bir yerden sonra sıkıyor :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Beni adamdan saymıyorsun yani... :/

Tabii forum sıkar sizleri, ben tek başıma otağımı kurarım artık. :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha bulursun zamanla bence. :D Abla da olmak isterdim yani. :D Hmm sen bizim aileyi görmemişsin. :D Abilerimi severim ama yani o tarz dediğin şeyler olmuyor pek. :D 

Beni adamdan saymıyorsun yani... :/

Tabii forum sıkar sizleri, ben tek başıma otağımı kurarım artık. :')

Abi niye saymayayım, zaten dcde konuşmuş olunca bir de burada aynısını tekrarlamak sıkıyor onu kastetmiştim; taze kanlar pek gelmiyoonu kastettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.