Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

tutturuuu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tutturuuuu , canım sıkıldı geldim nasılsınız  ?:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Gorjek bu arada geçmiş olsun...

Ameliyat olmuşsun anladığım kadarıyla.

Nasılsın şu an ?

Yeni geldiğime bakmayın bu arada , sizi tanıyorum . uzaktan izliyordum sizi (dırırırırı)

Burun yakın insanlara şakadan sataşıyor bakalım bana da sataşacak mı :) laf sokmada usta değilimdir sen öğretirsin artık

Pega ve heymely ikizler.. ikiz olayini biri açıklasın kaçırdım o mevzuyu

Mika ve chiba chan ozel bilgi vermeyen YKS savaşçıları.. pega onları ikiz ilan etmişti Ben de özel bilgi vermem üçüz olduk kemgkneklngel

Mutaika yaşı hakkında efsaneler dönen elli yaşlı amcamız mıydı ?

Bir tane vardı daha profilinde sarı saçlı kız .. o da boyle renkli atıyor iletileri ..

hatırlayamadım ama yakın hissediyordum iletilerini okurken .. umarım anlaşırız

edit : adı KRHerusaizu imiş :)

Şimdi herkesi tek tek sayamicem ama baya bir tanıyorum haberiniz olsun çketygvktr

Sizi sizden iyi tanıyorum dermişim kmglvkgrn

Yeni bilgilere açığım :)) kçmrlkvnelbn

Clannad savaşları diye bir mevzu vardı, izleyenler ve izlemeyenler olarak tartışırdık (şakasına) işte benim olmadığım bir ara heymely gelerek benim diyeceğim laflar söylemiş ve diğerleri yan hesap açtığımı falan düşünmüşler. Sonra birbirimize ikiz dedik öyle devam etti :)

Burun insanlara laf atıp sataşmaz ya onu ben yapıyorum ufak bir yanlışın var :D Burun mazoşisttir :D Linç yemeyi sever :D 

Bu arada altta seni ara ara görüyordum yani kendini çok gizlenmiş gibi görme  :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Buraya giren gözümden kaçmaz :D 

Başka sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin veya konuşmak istersen buralarda oluruz genelde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 11 saat önce tarihinde yazdı:

baş parmağımın yarısı 2 saatir uyuştu diye internetten uyuşukluğu geçirecek bişey bakayım dedim, doktora gidin eliniz kesilebilire kadar değişik değişik şeyler var.

internette herkes bişeyler sallayıp sağlık diye koyuyo yemin ederim :sigh-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

bide uyuşukluk geçmiyomuş ciddi ciddi elimi kesiyolarmış falan :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bununla ilgili bir video vardı, başım ağrıyor diye giriyor öleceksiniz yazıyor o da miras falan bırakıyordu :D

Gorjek, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Kolumdan ameliyat oldum arıza varmış

Nasıl ya? 

Gorjek, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bu arada hala geçmedi uyuşuktuk, parmağının ucunu hissetmiyom.

Geçmiş olsun son durum ne?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın şu an ?

Burun yakın insanlara şakadan sataşıyor bakalım bana da sataşacak mı :) laf sokmada usta değilimdir sen öğretirsin artık

Dalga geçiyom kafana takma.

Burun'un en sevdiği yemek linçtir, takıl kafana göre:embarrassed3-onion-head-emoticon:

lntegral, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Kolundan ameliyat olduysan çürüğe çıktın demektir.Seni askere almayıp kız vermezler iş ararken de cv ne bakmadan postalarlar 

Yapma be kötü oldu bu, yapabileceğimiz bir şey varmı? :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bununla ilgili bir video vardı, başım ağrıyor diye giriyor öleceksiniz yazıyor o da miras falan bırakıyordu :D

Nasıl ya? 

Geçmiş olsun son durum ne?

Knk hala uyuşuk duruyoda parmak hastaneye falan gitmedim öylesine dalga geçiyodum

Spoiler

Bu arada az öncede söyledim ama ciddi bir şey çıkıyomuş bide :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın şu an ?

Yeni geldiğime bakmayın bu arada , sizi tanıyorum . uzaktan izliyordum sizi (dırırırırı)

Pega ve heymely ikizler.. ikiz olayini biri açıklasın kaçırdım o mevzuyu

Mika ve chiba chan ozel bilgi vermeyen YKS savaşçıları.. pega onları ikiz ilan etmişti Ben de özel bilgi vermem üçüz olduk kemgkneklngel

Mutaika yaşı hakkında efsaneler dönen elli yaşlı amcamız mıydı ?

Bir tane vardı daha profilinde sarı saçlı kız .. o da boyle renkli atıyor iletileri ..

hatırlayamadım ama yakın hissediyordum iletilerini okurken .. umarım anlaşırız

edit : adı KRHerusaizu imiş :)

Şimdi herkesi tek tek sayamicem ama baya bir tanıyorum haberiniz olsun çketygvktr

Sizi sizden iyi tanıyorum dermişim kmglvkgrn

Yeni bilgilere açığım :)) kçmrlkvnelbn

Wow ne zamandır izliyorsun bizi öyle hoş geldin aramıza

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.