Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Mutaika, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Yapacak bir şey yok, bu sisteme alışmamız lazım en az biz yaşlanıncaya kadar böyle gider bu. Mavi olan salıncakları mı diyorsun :D? Ben bu pandemi sürecinden birkaç ay önce sallanmıştım ve bir yandan da hayatımı sorgulamıştım, sen de uygun salıncak bulursan bir dene bence :D Topraktan yemek? Beytize her seferinde daha derin şeyler hatırlıyorsun :D  Çocukluğu bir kenara koyalım şimdilik lisede var mı şimdi yapmadığın ilginç davranışlar mesela ben lisedeyken yastığım ikiye katlar arasına da kafamı koyarak yatardım. "Bu arada çok pişman olan hiç pişman olmamıştır"

evet o mavi iğrenç salıncaklar :D belediye parkında var her cinsten de şu coronadan orayada gidesim gelmiyor içimde kaldı öylece işte q.q

ooo daha çocuklukta çoğu yaptığımız ettiğimiz şeylerin hatırlarım da rezil etmeyim iyice .d lisede yaptığım çoğu şeyi hatırlamıyorum var mı bilmiyorum da aklıma gelen ilk şey blok derslerim vardı lise 2 de 80 dk uyurdum istisnasız :D @pegasusejder senden lisede ilginç şeyler bekliyorum gel anlat 'o'

Spoiler

ayyy bide her hafta illa acile gidiyordum saçma saçma sebeplerden  dsljflksfjlksşjşsfk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bin tane mi? :stoned-onion-head-emoticon:

Yani nasıl bir iş çıkaracaklarını bilmiyorum ama muhtemelen sarmaz. :) Mangası veya animesi gibi olamaz. :D Birde anime veya mangada çıplak adam görünce hadi neyse diyordum da şimdi gerçek haliyle... Aman aman. :D

Bundan korktuğum için söyledim zaten :onion_emo_2_by_theg_force:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın,iyiyim çok şükür sen nasılsın?

İyiyim çok şükür, neler yapıyosrun?

Beytize, 1 saat önce tarihinde yazdı:

evet o mavi iğrenç salıncaklar :D belediye parkında var her cinsten de şu coronadan orayada gidesim gelmiyor içimde kaldı öylece işte q.q

ooo daha çocuklukta çoğu yaptığımız ettiğimiz şeylerin hatırlarım da rezil etmeyim iyice .d lisede yaptığım çoğu şeyi hatırlamıyorum var mı bilmiyorum da aklıma gelen ilk şey blok derslerim vardı lise 2 de 80 dk uyurdum istisnasız :D @pegasusejder senden lisede ilginç şeyler bekliyorum gel anlat 'o'

İçeriği Görüntüle

ayyy bide her hafta illa acile gidiyordum saçma saçma sebeplerden  dsljflksfjlksşjşsfk

Lise de ilginç anılarım var ama sonradan bıraktığım tuhaf bir huyum pek yok herhalde. Bir onu sevmeyi bıraktım o kadar... ;(

Hafta sonları falan sürekli şapka takardım, şapka takmayı çok seviyordum. Bahar gibi birde şapkanın üzerine kapşon geçiriyordum bazen kapşonlu hırkayı giymeden kapşonu geçirirdim öyle dolanırdım. 

Gorjek, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bundan korktuğum için söyledim zaten :onion_emo_2_by_theg_force:

Aklımda canlandı şimdi bu sahneler. Hesabını nasıl vereceksin!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim çok şükür, neler yapıyosrun?

Lise de ilginç anılarım var ama sonradan bıraktığım tuhaf bir huyum pek yok herhalde. Bir onu sevmeyi bıraktım o kadar... ;(

Hafta sonları falan sürekli şapka takardım, şapka takmayı çok seviyordum. Bahar gibi birde şapkanın üzerine kapşon geçiriyordum bazen kapşonlu hırkayı giymeden kapşonu geçirirdim öyle dolanırdım. 

Aklımda canlandı şimdi bu sahneler. Hesabını nasıl vereceksin!

Ödevlerimi yapıp anime izliyorum bazende manga okuyorum,siz neler yapıyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçen gün babam, annem ile dizi izleyip teori üretiyolardı. Bu gün de annem, babam ile birlikte tavla oynuyo. Karantine günleri gün geçtikçe daha çok garipleşiyo :silence-onion-head-emoticon:

bizdeki tek gariplik kardeşimle daha az kavga etmemiz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.