Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum yanıtları bölümüne heymely kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Spoiler

EnOKtE_W8AAXi-e?format=jpg&name=small

:depressed2-onion-head-emoticon:

2. Bu saatte burda ne aradığımı düşünüyorum 

1. heymely

heymely

Hayır hayatım sadece her zaman haklı olduğumuzu herkes bilmesin :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Bu saatte burda ne aradığımı düşünüyorum 

1. heymely

heymely

Bir başkadır konusuna katılıyor iyi geceler diliyorum 

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Fansub sitemiz yenilenmiştir. 

5. İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hayatımın özetinde ciddi yer edinecek bu durum :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

6. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

7. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

8. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

9. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

@Pseudohomophyluskanlı canlı kendimiz varız başkalarına mı güveneceğiz yapalım gitsin :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 16 other replies to this status update)

10. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

Hiç sorma bütün akrabaları çekiştiririz.

Görüşürüz ikiz iyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

11. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

Uzaktan eğitime alıştık o da olur :good-job-onion-head-emoticon: arada sıkılıp örgü de öreriz karşılıklı

12. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

Senin babaannen benim babaannem kan benzer merak etme şıp diye anlarım ben :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

13. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

Babaannen artık idolüm evde deneyeceğim bunu :whip-onion-head-emoticon:

14. Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla bekliyorum. En azından bu anime haberi Tenkuu Shinpan'a yeni bir çeviri grubu adayı çıkartır da aksatılmadan çevirilir. 

15. Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla bekliyorum. En azından bu anime haberi Tenkuu Shinpan'a yeni bir çeviri grubu adayı çıkartır da aksatılmadan çevirilir. 

1. heymely

heymely

Esmerdi esmer aşkıma kandım ikiz yoksa biliyorsun gönül işlerinde emekliye ayrıldım @pegasusejder :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. (See 27 other replies to this status update)

16. Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla bekliyorum. En azından bu anime haberi Tenkuu Shinpan'a yeni bir çeviri grubu adayı çıkartır da aksatılmadan çevirilir. 

1. heymely

heymely

Sorma dışarıya aslan bana kedi. Hayali bile güzel. :admire2-onion-head-emoticon:

17. Netflix 2021 yılında Tenkuu Shinpan ve Gokushufudou'nun animesini yapacakmış. Merakla bekliyorum. En azından bu anime haberi Tenkuu Shinpan'a yeni bir çeviri grubu adayı çıkartır da aksatılmadan çevirilir. 

1. heymely

heymely

Gokushufudou’yu bende merakla bekliyorum. Harem üyelerimden biri ev erkeğim. :admire2-onion-head-emoticon:

18. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

19. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

20. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

1. heymely

heymely

@DieNase hatırladığımı yazdım :smoking2-onion-head-emoticon:

@Real-Men-FrrrankyBirini kesin yaz izlenen de olabilir hangisini istersen

2. (See 15 other replies to this status update)

21. Yeni bir animeye başladım bir etkinlik sayesinde. "Keşke daha önce bulsaydım..." diye düşünmüş olsam da bazen yeri ve zamanı gelince ayrı bir keyiflendirici olduğunu fark ettim. :relax2-onion-head-emoticon:

22. Hakim bey böğün canlı duruşma var mı

23. Hakim bey böğün canlı duruşma var mı

1. heymely

heymely

Olsa mis gibi izlenir shipim de olursa benden mutlusu olmaz herhalde... Olsa da izlesek. :hell-yes-onion-head-emoticon:@Eolo-sama

Spoiler

spacer.png

2. (See 10 other replies to this status update)

24. Hakim bey böğün canlı duruşma var mı

1. heymely

heymely

Mangada bile yarım kalmış diyebilirim yine de ship damarımın arttığı bölümleri var o yüzden okumuştum çok ümitle başlama yine de derim :sad__sad__onion_by_elcerbero: @Eolo-sama

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.