Jump to content

Vega

Forum Admin
 • Content Count

  4,289
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

Status Updates posted by Vega

 1. Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
  Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
  Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.

  1. Show previous comments  2 more
  2. kinist

   kinist

   öylemi uyarıcakmış herkes dersine çalışmamış galiba çoluk çocuğa yetki vremiyin bari bedava sanıp ban dağıtıyorlar siz üstünüze alınmayın zira ben böyle konuşmak için aylardır bekledim lakin anime kısmında yetkili bulmak ve cvp almak için belliki boşa uğraştım bende şimdi bana haksızılık yapan arkadaşın yetksinin düşürülmesini istiyorum ruh sağlıhı yerindemi bir göz atın vs özelden de konuşubilirim  ama belliki ben birilerinin gözüne çalmadan bu  sorunu muhatap bulamayacağım silinen yorumalrıma bir göz atın sizde küfür yok hakaret yok tartışma yok karşılıklı uzun uzun atışma yok.  direk ban var süresiz hemde bende bu sorunlu yöneticiden şikayetçiyim yıllardır üyesiyim bu sitenin izlediğim anime sayısı bir çok moderatörden fazladır ki hepsini listelemişimdir kontrol edilebilir yani herkes kadar biz izleyicilerde emek veriyoruz emege saygı icin lütfen bölümlere yorum yapın diyenler uyarmadan ban veriyor lütfen emege sayğı diyorum bizde emek ve zam harcdık yetkimiz yok diye böyle yapılıyorsa bende yetki talep ediyorum emeğim boşa gitmesin madem neyse mantıklı düşünebilem becerisine sahip biri bir göz atsın  

   image.png

   hgtdf.PNG

  3. kinist

   kinist

   gerçekten komedi bu adam yada madam kimse sorunlu  çıldırtı beni 

    

   hiç para kazanamıyorlar sıktı biraz demişim yorumu silmiş gelde argo kullanma resmen davet ediyor sen iyimisin ne içtin kafanmı bozuk canını sıkan olduda hıncını burdaki insanlardan çıkarmak istedin ve benmi sana denk geldin 

  4. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   @Vega eline sağlık^^ ---2022 O.o toplam 53 hafta yani 

   Geçmiş olsun diyeyim bari bundan sonra paylaşımda bulunmadan önce düşünürler mi ı-ıh sanmam yine aynı hataları tekrarlamaya devam ederler. Kolay gelsin :dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

   @kinist geçmiş olsun, her oyunun bir kuralı olduğunu biliyorsundur. Kuralına göre oynamadığın her oyunda da doğal olarak ceza verilir. Bana niye ceza verdiler demek yerine ben bu cezayı neden aldım diye düşünmeye başlarsan belki zilyontane insandan bir farkın olmadığını anlarsın.  İyi forumlar:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

 2. Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
  Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.
   

 3. Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
  kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
  Eola-sama copy paste tenkyüüü :big-eye-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Vega

   Vega

   Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi :bird-onion-head-emoticon: Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu :schoolplz:

  3. pegasusejder

   pegasusejder

   Benim birde anlamadığım, orada konunun yanlış açıldığını ve yorum atmanın da yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla ileti atmaya çalışanlar. Yani ne bileyim hadi kuralları okumayı es geçtin ve yanlış açılmış konuya yorum yaptın ama konunun içinde uyarı yapılmasına rağmen ileti atmaya devam edenleri hiç anlamıyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

  4. Eolo-sama

   Eolo-sama

   Ahahahshdh rica ederim abla

 4. Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk diye dolanıyordu animesi çıktı değerlendi. Tokyo Revengers mangasına kimse bakmıyor, animesi gelecek yakında millet oooo diye takılır peşine ahanda yazıyorum şuraya, 

  Ryuuguuji

  Spoiler

  (nam-ı diğer Draken kendisi enişteniz olur ona göre)

   veya Manjirou

  Spoiler

  (nam-ı diğer Mikey)

  diye dolanan milleti görüyor gibiyim :onion_emo_2_by_theg_force:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Caprihorn

   Caprihorn

   Tokyo Revengers'ın mangası güzel olmuş umarım animeside güzel olur.

   @Barış D. Baryshx Öyle deme ya.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

  3. Vega

   Vega

   @Barış D. Baryshx genel izleyici kitlesinin animasyon kalitesini umursadığını pek sanmıyorum. Kavga dövüş hor gür olsun yeter onlara birazda fan servis ekle hopp işte bir numarasın...

  4. Vega

   Vega

   @Gallardo Son dönem okuduğum en serilerden biri bana göre, fazla uzatmadan, mantık sınırlarını absürd bir şekilde darman duman etmeden tadında bıraktı mangaka, hele ki ana katakteri beni benden aldı Manjirooo yok Tanjiroo :evil-smile-onion-head-emoticon:

 5. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. Vega

   Vega

   Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

  3. Amygirl

   Amygirl

   Tamamlanmış bulmak zor 

   Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

  4. Perfectum

   Perfectum

    Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

 6. Yeni keşfim :loveloveplz:
  Ama okumak için biraz biriksin 

  Omniscient Reader's Viewpoint

   

  Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama :dandyonionplz:

  1. esmaderdi

   esmaderdi

   Ben 308. bölüme kadar okudum. Tek kelimeyle mükemmel bir seri. Bunun gibi bir seri önermemi istersen Earth is Online'ı tavsiye ederim.

 7. Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.

 8. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  3 more
  2. pegasusejder

   pegasusejder

   Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

    

   İyi günler, kolay gelsin. :)

  3. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Tehdit içeren admin uyarılarına hasret kalmışım. Oooh iyi geldi be. Dünya varmış. ??

  4. Estable

   Estable

   Tüh, bende yıllardır ''düzenli üye'' diye duruyor, tam da aklımda ileti yağdırıp ''havalı üye'' olma hayali vardı  ^^

 9. İnsanlar yorucu...

  1. Show previous comments  5 more
  2. pegasusejder

   pegasusejder

   Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)

  3. Vega

   Vega

   Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

  4. pegasusejder

   pegasusejder

   Seviyoruz seni Vega admin :) :admire2-onion-head-emoticon:

 10. Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.

 11. Orada burada yeni konu açan üyeler az forumu araştırın, konuları ve kuralları okuyun. Aynı veya benzer konularımız mevcut.

 12. Keiji Fujiwara vefat etmiş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

  1. Vigilante

   Vigilante

   Fullmetal Alchemis'ten Maes Hughes aklıma geldi gözyaşım ikiye katlandı:crying1-onion-head-emoticon:

  2. Amygirl

   Amygirl

   Abla kahroldum myanimelistte haberi görünce T-T Kısssooo R.I.P

    

   Nannnn az önce bütün seiyuu bilgim alt üst oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hiroaki Hirata ile Fujiwara Keij'yi karıştırdım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

    

  3. Gallardo

   Gallardo

   Uğruna anime izlediğim biri değildi ama kendine özgü iddialı bir seslendirmesi vardı. Hiç beklemiyordum.

 13. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  2 more
  2. Barış D. Baryshx

   Barış D. Baryshx

   Bilmiyorum sarmamıştı veya sıkmıştı, hep aynı şeyin olması. Suç işleniyor adam giriyor arıyor, yine kızının üzerinden...devamında da aynı örgü devam ediyorsa çekilmez

  3. Vega

   Vega

   Oooo çok farklı çok izlemeye devam etmek lazım, bir şans daha ver bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

  4. Barış D. Baryshx

   Barış D. Baryshx

   Varımmmm diyorum:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:izliyem:onion_emo_2_by_theg_force:

 14. Ne sorunlu insanlar var arkadaş, forumdaşlar İP adresleriniz adminlerce görülüyor, unutmuş olanlarınız için hatırlatayım dedim.

  1. Show previous comments  2 more
  2. Vega

   Vega

   Sen komple yanlış gelmişsin, ayrıca çevirmene yarım bırak, bırakma demek de biz izleyicilerin haddi değil. Çeviri yapmak sigorta ve para karşılğı yapılmadığı sürece görev değildir, tamamen kişinin kendi zevkine kalmış bir eylemdir başkası karışamaz.Bu zihniyette anime izleyicileri de benim gözümde animeci değil. Tarafınıza sadece uyarı verilmiş olup herhangi bir ban söz konusu da değil, böyle giderse söz konusu olur tabi. Burası ile site de birbirinden ayrı ordaki hesabınıza bir şey olmaz.

  3. iQuark

   iQuark

   Herkesin gözü farklı görüp aklı farklı düşünüyor demekki eyvallah hayırlı günler

  4. CiciKedi

   CiciKedi

   Kahin ablaaaaa :admire2-onion-head-emoticon:

 15. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  5 more
  2. Vega

   Vega

   :oniondesuplz:neden eve kapandım o zaman korona bu evde kal sağlıklı kal:onion_yep_by_7anime7drawer7: ayrıca eş dost akraba ya iş goturulmez:bsod-onion-head-emoticon:

  3. Asperatus

   Asperatus

   Toplu ulaşım kullanmadığın sürece, aradaki ulaşım riskli sayılmaz bence ya. Tanıdık bildik evse de problem etmezler iş götürmeni :whistling-onion-head-emoticon:

    

   Ama tabi 1 hafta evde iş moduna girmen daha risksiz olur :work-onion-head-emoticon:

  4. Singularity

   Singularity

   Bizede geberin diyorlar kargo full devam ediyor hiç tatil durumu yok ama ilaç vs taşıyoruz bunlar çok önemli şeyler. 

 16. Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

  1. LeornKayn

   LeornKayn

   19 martta yazılana nisanda cevap geliyor

 17. Çok iş, az şevk :silence-onion-head-emoticon:

  1. Gallardo

   Gallardo

   Çok yapılmak istenen, çok yapılacak, ikisi kesişmediği için de az şevk :(

  2. LeornKayn

   LeornKayn

   Mileydim buralara uğraşmış ve ben onu bu ziyaretiniz kaçırmışım :beg-onion-head-emoticon:

 18. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Shotdown

   Shotdown

   Superonline iyidir ya ne oldu xd 1 yıl kullandım ve gayet memnundum sadece faturayı 1 gun bile geciktirdiginiz zaman tonla mesaj mail ve çağrı geliyordu onun haricinde müşteri hizmetleri ve internet hizmetleri gayet iyiydi :victory-onion-head-emoticon:

  3. Perfectum

   Perfectum

   Annem lanet okuma, günah derdi hep bende lanet çıksın derdim şu suratı yapardı ?

   Aklıma geldi öylesine :D

   Ben de burada ttnet e selam gönderiyorum

  4. Singularity

   Singularity

   bende şuan superbox var sınırsız vınn bildiğin modem tipinde altyapı vs hiçbirşeye gerek yok istediğin yere götürebiliyorsunda 20 mbti aylık 165 tl yalnız benim ki 10 ayda 99 tl ama oda kampanya idi bitti artık 20 ler varmış sadece ama gayet memnunum

 19. Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(

  1. Perfectum

   Perfectum

   Solo leveling ne güzelmiş yahu. Teşekkürler referanslar için :D

  2. Estable

   Estable

   Güncele geldiysen asla kesmiyor, novele başla :D

  3. Perfectum

   Perfectum

   Solo leveling'e yeni bölüm gelmiş.

 20. Given mangasına anime serisi geliyormuş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ne güzel haberler bunlar :embarrassed4-onion-head-emoticon:

  1. Estable

   Estable

   Bi baktım da, shounen ai imiş :P  Vinland Saga'da duyurulmuştu, şimdi de Solo Leveling bekliyorum Netflixe yükleniyorlar yapın diye :relax1-onion-head-emoticon:

  2. 1456ha

   1456ha

   Gerçekten çok güzel bir haber, çok sevindim :loveloveplz:

 21. Psycho-Pass 3. Sezon :embarrassed4-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  5 more
  2. Gallardo

   Gallardo

   Bence 2. sezonun iyi olmamasının sebebi hepimizin bildiği 2 karakterin boşluğunun dolmamasından kaynaklanan eksiklikti. Doğru karakterlere odaklanırlarsa 3. sezonda iyi bir iş çıkabilir.

  3. Amygirl

   Amygirl

   İkinci sezon bence gayet başarılıydı. İlk sezonda bazı yan karakterlerin fazla ön plana çıkması ikinci sezon kötüymüş gibi algılanmasına sebep oluyor ki özellikle Kougaminin ikinci sezonda olmama sebebi animenin ana karakterinin Akane olmasını hatırlatmak için bence.

   Üçüncü sezon gelecekse çok mutlu oldum ^^

  4. Red-King

   Red-King

   Makishima gibi bir villian ortaya çıkarabilecekler mi orası muamma çünkü onun ve Kougami'nin arasındaki rekabet gerçekten de çok farklıydı.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.