Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

SAO pek sevmediğim bir seri. :D Sadece ilk sezonun ilk kısmını seviyorum, kaçıncı sezon kaçıncı bölümdesin? 

Konusunu okuyunca merak etmiştim bir de çok muhabbetini görünce başladım. Daha ilk sezondayım sanırım 12. Bölümde falanım. Biraz saptı konusundan cidden garip geliyor ama zaten günde 2 ya da 3 bölüm izlediğimden sıkılmıyorum şu anlık. 

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Naber abla? Ben Sao'nun bir ilk başlarını sevmiştim sonradan biraz kötüleşince yarım bıraktım.

İyiyim Capricim günüm verimli geçiyor biraz kitap okudum, örgi ördüm (Babam zorla kendine yelek ördürüyor, duygu sömürüsü yaptı. Bilmediğim halde örmeye çalışıyorum ama becerdim gibi az bir şey kaldı. :D ) derslerime göz attım falan. Kötüleşiyor gibi SAO da ama az az izlediğimden öyle vakit geçirmelik çok sıkmadı beni şu an.

Pika-sama, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Lise 2 - yaş bugün itibarı ile 16

Ne güzel. İyi ki doğmuşsun Pika. Pika diyebilirim sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Konusunu okuyunca merak etmiştim bir de çok muhabbetini görünce başladım. Daha ilk sezondayım sanırım 12. Bölümde falanım. Biraz saptı konusundan cidden garip geliyor ama zaten günde 2 ya da 3 bölüm izlediğimden sıkılmıyorum şu anlık. 

İyiyim Capricim günüm verimli geçiyor biraz kitap okudum, örgi ördüm (Babam zorla kendine yelek ördürüyor, duygu sömürüsü yaptı. Bilmediğim halde örmeye çalışıyorum ama becerdim gibi az bir şey kaldı. :D ) derslerime göz attım falan. Kötüleşiyor gibi SAO da ama az az izlediğimden öyle vakit geçirmelik çok sıkmadı beni şu an.

Hmmm yani işte o kısımlara kadar her şey iyi hoş, sonra konu çok dallanıp budaklanıyor, iyice sapıyor her şey. Onun için pek sevmedim ben kendisini, ha ayıp olmasın diye sonuna kadar devam ettirdim. :D 

Ne okuyorsun? Haha örgü işini ben de bir denemek istiyorum ama beceremem diye korkuyorum. :D Babannem çok sık örgü örer, bir gün belki uğraşırım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm yani işte o kısımlara kadar her şey iyi hoş, sonra konu çok dallanıp budaklanıyor, iyice sapıyor her şey. Onun için pek sevmedim ben kendisini, ha ayıp olmasın diye sonuna kadar devam ettirdim. :D 

Ne okuyorsun? Haha örgü işini ben de bir denemek istiyorum ama beceremem diye korkuyorum. :D Babannem çok sık örgü örer, bir gün belki uğraşırım. :D 

Ben de ayıp olmasın diye en azından sezonu bitiririm bakalım duruma göre. Haberiniz olur zaten. :D

Büyü Dükkanı adında psikoloji üzerine bir kitap okuyorum. Kardeşim edebiyat klübüne üye de hala sürdürüyorlar birlikte kitaplar alıp okuyorlar. Ben aktif olarak katılmak istemedim ama kitaplardan faydalanıyorum. Önceden çok fazla roman okuduğumdan artık kısa hikayeler falan okuyorum gibi gibi. Daha çok vakit ayırmak istiyorum ama ayıramıyorum istediğim kadar. 

Ve kesinlikle örgü örmeyi denemelisin. Çok eğlenceli bir şey. Şu amigurumi işleri var ya onlardan da yaptım ama seri üretim bana göre değil arada bir zevkine değişik şeyler örüyorum. Kardeşime kazak kendime pofuduk bir yelek ördüm. İşte şimdi de yelek örmeye çalışıyorum. 10 güne biter sanırım. Onu da nadir ördüğümden bitiremiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de ayıp olmasın diye en azından sezonu bitiririm bakalım duruma göre. Haberiniz olur zaten. :D

Büyü Dükkanı adında psikoloji üzerine bir kitap okuyorum. Kardeşim edebiyat klübüne üye de hala sürdürüyorlar birlikte kitaplar alıp okuyorlar. Ben aktif olarak katılmak istemedim ama kitaplardan faydalanıyorum. Önceden çok fazla roman okuduğumdan artık kısa hikayeler falan okuyorum gibi gibi. Daha çok vakit ayırmak istiyorum ama ayıramıyorum istediğim kadar. 

Ve kesinlikle örgü örmeyi denemelisin. Çok eğlenceli bir şey. Şu amigurumi işleri var ya onlardan da yaptım ama seri üretim bana göre değil arada bir zevkine değişik şeyler örüyorum. Kardeşime kazak kendime pofuduk bir yelek ördüm. İşte şimdi de yelek örmeye çalışıyorum. 10 güne biter sanırım. Onu da nadir ördüğümden bitiremiyorum. :D

Onun bir tane normalden ayrı bir serisi var küçük bir kızın ana karakter olduğu o benim daha çok hoşuma gittiydi. :D 

Hmmm adını sanki bir yerden duydum ama okumamışımdır onu muhtemelen. Nasıl kitap? Benim lisede iyi kötü alışkanlığım vardı ünide bayağı darma duman olmuştu şimdi gene kitaplara döndüm gibi. :D 

Hahaha sen bayağı eğlenmişsin. :D Aslında elim küçük işlere falan gidiyor gibi ama bi denerim inşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh şu duygu sömürüleri, ebeveynlerin en büyük kozlarından bir tanesi.  :D

Örgü örmek eğlenceli gibi anneannem günün çoğunu örgü örmekle geçiriyor.

Benim biraz başım ağrıyor. :nonono-onion-head-emoticon:   

Pika-sama, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Lise 2 - yaş bugün itibarı ile 16

Lisenin güzel yıllarından bir tanesi. Okula gidemediğin kötü oldu. Gerçi bu durumdan memnun olanlar da olabiliyor, belki sende onlardansındır. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.