Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Weow, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

iyi almamak en iyisi arada bende konuya giriyom zaten senin dışında burda konuştuğum yok snrm ama gene iyi ve samimi bir ortam :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Biz buradan bahsetmiyoruz ya, discord'da sesli konuşmaktan bahsediyoruz. :)

Ari01, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sen konuşmak iste yeter ki. :D

Haha seninle yine başka bir zamana konuşuruz. :D :waiting-onion-head-emoticon:

pambuk, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet discordda ki arkadaşlarım sınavlar ertelenecek dediler kaynakta meb_personel diye bi instagram sayfasısı , storysinde ilk dönemdeki sınav ertelenme haberini ilk onların söylediğini söylemişti ders çalışma isteğim kaçtı :/ , siz ne düşünüyorsununuz

Sen eşeği sağlam kazığa bağla, ne olur ne olmaz çalış. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biz buradan bahsetmiyoruz ya, discord'da sesli konuşmaktan bahsediyoruz. :)

Haha seninle yine başka bir zamana konuşuruz. :D :waiting-onion-head-emoticon:

;-;:sweating-onion-head-emoticon:ok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence ümidini sınavların ertelenmesine bağlama, kendine bir program oluştur, biliyorum çok kilişe ve sıkıcı geliyor, onu takip et.

5 minutes ago, pambuk said:

Evet discordda ki arkadaşlarım sınavlar ertelenecek dediler kaynakta meb_personel diye bi instagram sayfasısı , storysinde ilk dönemdeki sınav ertelenme haberini ilk onların söylediğini söylemişti ders çalışma isteğim kaçtı :/ , siz ne düşünüyorsununuz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Önceden demiş miydim hatırlamıyorum ama şu sınav bitsin ilk işim Black Clover'ı izlemek olacak.

Ah o matematik yok mu döveceğim onu. :bsod-onion-head-emoticon:

Haha sen konuşmak iste yeter ki. :D

Dememiştin sanırım, demişsen de hatırlayamadım. İzle izle güzel animedir. :spa-onion-head-emoticon: 

Dur bende katılayım dövmene. :super-sayan-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Az kalsın ölüyordum sanırım.. Ya bu taşınma işi ne kadar zor bir şey. Bir de kendi evim olmayınca bir şeyi yerleştirmeden önce hep sor sor.. Acayip yağmur yağıyor diye topuklu bot giymişim bir de akıl etmeden tüm gün onlarla gezdim. Şimdi ayaklarımı diktim uzanıyorum. Hala kendime gelemedim. Konuşmalara bir göz attım şimdi, iyisiniz değil mi? İyi olun.

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha ne güzel bir şey. :')

NE bileyim alfabetik daha kolay geldi öyle başladım. :D Birde ben nedense izlediğim animelerin devam sezonlarını eklemedim beeli bir süre, fazlalık gözükmesin diye. :D 

Heee ben de benim gibi sarışın birini buldum diye seviniyordum. :D Haha anladım az çok ne demek istediğini. :D 

Hmm geçmiş olsun, benimki renkli göz ve güneşe karşı alerjim var, yazın falan gözlerim kıpkırmızı oluyor ve acımaya, sulanmaya falan başlıyor. Onun için güneş gözlüğü olmadan çıkmıyorum o bile yetmiyor pek. 

Bana da külfet geliyordu bir ara ama alışınca kullanışlı oluyor, bir kaç sefer sağda solda unuttuğum oluyor ama mesela dışarıya çıktığımda güneş olduğu için aklıma geliyordu ve hemen geri alıyordum. :D 

Haha haziranda gene öyle bir patlama olur mu bilmiyorum, başta 3 kişiydik, sonra bizi gören bir anda gelmeye başladı falan bayağı bayağı her sat neredeyse konuşma oluyordu. Sonra dc grubu açtılar bir çoğu oraya gittikten sonra buraya uğramadı, birde kimisi iş/okul falan derken iyice giremez oldu.

Yav nasıl yapıyorsunuz onu? Allah'ım ben 00.00'a doğru yatışa geçiyorum, biraz kitap falan okuyorum yatmadan önce ama sonra kafaya koysam da 1 saate yakın uyuyamıyorum. :/

Devam sezonlarını falan hep ekledim ben. Sonuçta completed. :D

Sarışın insanlarla hiç anlaşamam ben ha.. Düşündüm de hiç sarışın arkadaşım yok. Renkli gözlü de nadir. Kara kaş kara göz biz hep yapacak bir şey yok. :D

Alerji benim korkulu kelimem. Her şeye alerjim var. Alerjik rinitim falan var ilacımı düzenli kullanmazsam sabah 2 saat boyunca hapşırıyorum.. İşkence gibi bir şey. Güneş alerjisi de çok kötü. Geçmiş olsun diyeceğim ama geçmiyor ki. Şemsiyene kuvvet artık.

Dc bana çok zor geliyor. Aslında reelde arkadaşlarımla mesajlaşmayı sevmem, hemen telefon açıp konuşurum ama sanal ortamda mesajlaşmayı daha çok seviyorum sanırım. 

Dualarıma "Allahım pegaya en huzurlusundan gece uykusu ver." Cümlesini ekleyeceğim. Hadi yine iyisin.

saitamareis, 2 saat önce tarihinde yazdı:

selamm ben Yunus 17 yaşındayım. Anime izliyordum ama daha yeni foruma katılma fırsatı buldum. Hoşbuldum :)

Merhaba hoş geldin. Ben de 25 yaşındayım. Mühendisim ama döndüm öğretmen olacağım umarım. Biyomedikalciyim ve tavsiye etmiyorum istanbulda yaşamıyorsan. :D Bir de erkekler için daha rahat oluyor iş ortamı, maalesef......

Ya ben 25 olalı daha 1 ay olmadı ve bana çok fazla geliyor. 24 gayet güzeldi. Mutlu değilim 25 ile. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Az kalsın ölüyordum sanırım.. Ya bu taşınma işi ne kadar zor bir şey. Bir de kendi evim olmayınca bir şeyi yerleştirmeden önce hep sor sor.. Acayip yağmur yağıyor diye topuklu bot giymişim bir de akıl etmeden tüm gün onlarla gezdim. Şimdi ayaklarımı diktim uzanıyorum. Hala kendime gelemedim. Konuşmalara bir göz attım şimdi, iyisiniz değil mi? İyi olun.

Devam sezonlarını falan hep ekledim ben. Sonuçta completed. :D

Sarışın insanlarla hiç anlaşamam ben ha.. Düşündüm de hiç sarışın arkadaşım yok. Renkli gözlü de nadir. Kara kaş kara göz biz hep yapacak bir şey yok. :D

Alerji benim korkulu kelimem. Her şeye alerjim var. Alerjik rinitim falan var ilacımı düzenli kullanmazsam sabah 2 saat boyunca hapşırıyorum.. İşkence gibi bir şey. Güneş alerjisi de çok kötü. Geçmiş olsun diyeceğim ama geçmiyor ki. Şemsiyene kuvvet artık.

Dc bana çok zor geliyor. Aslında reelde arkadaşlarımla mesajlaşmayı sevmem, hemen telefon açıp konuşurum ama sanal ortamda mesajlaşmayı daha çok seviyorum sanırım. 

Dualarıma "Allahım pegaya en huzurlusundan gece uykusu ver." Cümlesini ekleyeceğim. Hadi yine iyisin.

Merhaba hoş geldin. Ben de 25 yaşındayım. Mühendisim ama döndüm öğretmen olacağım umarım. Biyomedikalciyim ve tavsiye etmiyorum istanbulda yaşamıyorsan. :D Bir de erkekler için daha rahat oluyor iş ortamı, maalesef......

Ya ben 25 olalı daha 1 ay olmadı ve bana çok fazla geliyor. 24 gayet güzeldi. Mutlu değilim 25 ile. 

Geçmiş olsun, benim bir ara ayaklarım su toplamıştı yürümekten aklıma o geldi. :/ Biz iyiyiz de yalnız iyi olunmaz sen de iyi ol. :)

Ben de şu an ekliyorum. :D 

Aaaa niye? Şimdi ilişkimizi sonlandırıyor muyuz, yoksa ilk mi olacağım? :wow1-onion-head-emoticon: Hahaha yani benim de çoğu arkadaşım öyle. :D 

Sana da geçmiş olsun, Allah'tan benim o kadar değil, sadece yazları falan sıkıntı oluyor. :/

Ben de hiç alışık değildim ama yazdan beri bayağı aktif kullanıyorum ve oradan buradan insanlarla tanıştım. :D Ben de genelde telefonla falan konuşmayı severim, karşımdaki de müsaitse sesli yapmak güzel geliyor bana. 

Hahahaha sağ olasın, sen herhangi bir konuda dua istersen söyle hemen ben de sana edeyim. :D 

Ben 1.5 ay sonra falan 24 olacağım aslında ama nedense 24 diyorum artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun, benim bir ara ayaklarım su toplamıştı yürümekten aklıma o geldi. :/ Biz iyiyiz de yalnız iyi olunmaz sen de iyi ol. :)

Ben de şu an ekliyorum. :D 

Aaaa niye? Şimdi ilişkimizi sonlandırıyor muyuz, yoksa ilk mi olacağım? :wow1-onion-head-emoticon: Hahaha yani benim de çoğu arkadaşım öyle. :D 

Sana da geçmiş olsun, Allah'tan benim o kadar değil, sadece yazları falan sıkıntı oluyor. :/

Ben de hiç alışık değildim ama yazdan beri bayağı aktif kullanıyorum ve oradan buradan insanlarla tanıştım. :D Ben de genelde telefonla falan konuşmayı severim, karşımdaki de müsaitse sesli yapmak güzel geliyor bana. 

Hahahaha sağ olasın, sen herhangi bir konuda dua istersen söyle hemen ben de sana edeyim. :D 

Ben 1.5 ay sonra falan 24 olacağım aslında ama nedense 24 diyorum artık.

İyiyim iyiyim kahve yaptım şimdi kendime. Babamın yeleğini bitirmem lazım onu alacağım elime. 

Sarışınlara ırkçlık yapıyorum beni bir daha alıntılama. :D 

Arkadaşlarım bazen wpta falan naber nasılsın yazıyorlar cevap veriyorum, konuşma uzuyorsa hemen arıyorum. :D Oldum olası sevmezdim ama ilkokulda lisedeyken arkadaşlarım hep sms paketi yapardı ben dakika. Dcye de birkaç kez bir arkadaşımın çizimlerine eşlik etmek için girmiştim o kadar. 

Duana eklersen arkadaş olabiliriz tamam. :D

24 güzel ama cidden bak. 25 bir garip. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bence ümidini sınavların ertelenmesine bağlama, kendine bir program oluştur, biliyorum çok kilişe ve sıkıcı geliyor, onu takip et.

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

YeeeeeeeeeeeeeeY sınavlar 3 mayısa ertlendi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.