Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Şu an, Kemankech yazdı:

Harbidem çok iyi fıkraymış :lol2-onion-head-emoticon:

Efe'm bendeniz Ömer Faruk şahs-ü âliniz de 18 yıldır bu dünyada ikamet etmekteyim.

Sağlığınıza duacıyım efe'm. Afiyettesiniz inşallah?

Çok şükür her şey yolunda. Bu sene Yüksek Kurumlar Sınavı'ndan yer tutturamadık, inşallah bu sene mektebe gitmek nasip olacak efe'm. Gördüğünüz gibi bir internet üzerinde bir derslerde mekik dokumaktayım. Tabiri caize başımızı kaşıyacak vaktimiz yok. İnşallah sizin sıhhatinizde yerindedir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Beytize yazdı:

at yalanı s inanı :D ben hızlısı mezarda bro .d km konacak ya ben erkeklerden umudu kestim kızlara bakıyorum sdkglşfdidsg

ADMİN! MOD! KİM VARSA ATSIN BUNU NEZARETE! :D

hmm çoğu kızlar hayatının bir kısmında buna merak sarıyor diyorlardı, doğruymuş demek...:ahaaah-onion-head-emoticon:

söyle seni kim üzdüyse dövelim reiz! Kapılarına dayanalım!

Spoiler

d%C3%B6ner-b%C4%B1%C3%A7aklar%C4%B1yla-d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Gorkito yazdı:

Çok şükür her şey yolunda. Bu sene Yüksek Kurumlar Sınavı'ndan yer tutturamadık, inşallah bu sene mektebe gitmek nasip olacak efe'm. Gördüğünüz gibi bir internet üzerinde bir derslerde mekik dokumaktayım. Tabiri caize başımızı kaşıyacak vaktimiz yok. İnşallah sizin sıhhatinizde yerindedir.

Allah yardımcın olsun mirim. Ben de bir yıl hazırlanmıştım anlarım fakrını. El kadar sabiler mektep b*kuna harap oluyor vallahi. Bu muallimlerin talebelere yaptığı zulmü firavun musaya yapmamıştır yahu :p

Şükür cümle ahvalime. dar-ül fünun ile dar-ül talebe arasında mekik dokuyorum işte :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

49 dakika önce, Kemankech yazdı:

Durum daha kötüye giderse tezim kesinleşmiş olur. Kesinleştikten sonra dolar işine girerim kur durulsun biraz :p

Küçük küçük sebepler birleşip hayatımı dolduruyor. Sebepsizce yoğun derslerim, saçma sapan düzenlenmiş ders programı, ikinci öğretim bir oda arkadışyla kalmanın uyku düzenime etkisi vs. vs. işte :')

Eh onu ben de etkilemiş olabiirim şimdi. :)

Hayatını bölmeyi çabuk öğren. :D 

27 dakika önce, Beytize yazdı:

at yalanı s inanı :D ben hızlısı mezarda bro .d km konacak ya ben erkeklerden umudu kestim kızlara bakıyorum sdkglşfdidsg

Tabii öyle... Hahaha maşallah diyelim. :D Ya seni bilmiyoruz sanki var ya... :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Eh onu ben de etkilemiş olabiirim şimdi. :)

Hayatını bölmeyi çabuk öğren. :D 

Tabii öyle... Hahaha maşallah diyelim. :D Ya seni bilmiyoruz sanki var ya... :) 

Herhalde voltran gibi güçlerimizi birleştirirsek ülke batar :p

Aslında bu konuda iyi sayılırım. Ama yapılması zorunlu olan işler çok yoruyor. Perşembe gününe 10 saat ders koymuşlar mesela. 2 Saat de geliş gidiş... İki gün kendime gelemiyorum sonrasında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Kemankech yazdı:

Herhalde voltran gibi güçlerimizi birleştirirsek ülke batar :p

Aslında bu konuda iyi sayılırım. Ama yapılması zorunlu olan işler çok yoruyor. Perşembe gününe 10 saat ders koymuşlar mesela. 2 Saat de geliş gidiş... İki gün kendime gelemiyorum sonrasında.

Aman aman dünya buna hazır değil bırak ülkeyi. :D 

Benim de öyle zamanlarım oldu, bazı şeyleri okula gidip gelirken yapıyordum, kitap okumak veya az da olsa ders çalışmak falan. :D Bazen de boş beleş gidip geliyordum. :D Ama yani aynı anda 3'ten fazla iş yapmamalısın, dikkat et. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aman aman dünya buna hazır değil bırak ülkeyi. :D 

Benim de öyle zamanlarım oldu, bazı şeyleri okula gidip gelirken yapıyordum, kitap okumak veya az da olsa ders çalışmak falan. :D Bazen de boş beleş gidip geliyordum. :D Ama yani aynı anda 3'ten fazla iş yapmamalısın, dikkat et. :D 

Yakında uzaylılar evren beka ve devamlılığına tehlike teşkil etmekten dolayı tutuklamaya gelecekler :D

Otobüste uyuduğum için pek şansım olmuyor :p Bir gün donuma kadar alacaklar diye çok korkuyorum ama :D

Zaten kafa tek çekirdekli multi throading ile de en fazla 2 işi yapabiliyorum :p Millet bir de çift anadal falan okuyor. Nasıl bir fantezi nasıl bir dayanıklılık anlayamıyorum yaw!

3 saat önce, Freesia yazdı:

Günaydınlarr 

An itibari ile ilk manga ekibimde, ilk manga editimi bitirmiş bulunmaktayım :3

Yayınlansın sizinle de paylaşıcam okumayan olursa dövecem :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Ooo bayılırım mangalara. Hangi manga?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.