Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, Aechee yazdı:

sey burası neresi tam olarak anlayamadım da- 

Yanlış sokağa sapmışsın karrrrrdeş. Adam kesip organ falan satıyoruz burada. :innocent-onion-head-emoticon:

Şaka bir yana sessiz dutluğumuza hoş geldin. Burada her konuda sohbet ediyoruz işte. Sakin yerleri sevenler için bire bir. Kalabalık istiyorsan yine de gel, herkese kucağımız açık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoaydaa yanlışlıkla float yapmışım affınızı diliyorum efe'm.

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha bir galaksi yolcusu Kemankeş Bey... Reklamını şimdiden hazırla. :D

"Ve evrenler arası en barışperver insan ödülü, Kemankech beye gidiyor!"

1 saat önce, Freesia yazdı:

İyi akşamlar dutluk sakinleri nasılsınız görüşmeyeli :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Sonunda ucuz filtre kahve buldum sevinçliyim :embarrassed1-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

Hoş geldiin. Şükür ne olsun, sınavlar bitti sayılır çok hafif hissediyorum şu an :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:  Bu gif niye bu kadar büyük ben de bilmiyorum

Senin nasıl gidiyor?

Miğdeni bozmasın aman. Ucuz diye kalitesize yönelme.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, kirpii yazdı:

90 göremiyoruz şurada ya :D Oluyor maalesef Pega abi... :uhuhuh-onion-head-emoticon: Dövemezsin ki :DD 

İlk bende gelince garipsemiştim sonradan anlıyor insan :D Bu yazdığın konuda sohbet ediyoruz mesela,kısacası belli kurallar altında bir sürü konu açıp altında konuşuyorlar işte :>  

Bu arada bana Hawa diyebilirsin :blush-crazy-rabbit-emoticon: Unutmadığım zamanlarda buraya bakıp sohbet ederim genellikle :D Tanıştığıma memnun oldum şimdiden  :waiting-onion-head-emoticon: 

İşte çalışıp göreceksin, öyle boş boş oturmak yok. D: 

Sen büyüdün de başka kişilere buraları mı tanıtıyorsun? :D :D 

10 saat önce, Freesia yazdı:

İyi akşamlar dutluk sakinleri nasılsınız görüşmeyeli :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Sonunda ucuz filtre kahve buldum sevinçliyim :embarrassed1-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

Koşturmacalar, uğraşlar falan, sen nasılsın, neler yapıyorsun? :) 

Hahaha nereden buldun?

10 saat önce, cuneyt.sensei yazdı:

Merhaba eklediğimiz konuları nasıl siliyoruz

Konu içerisinde ilk mesajının sağ üstünde seçenekler var, oradan siliyordun sanırsam veya adminlere söyle silsinler. :) 

9 saat önce, Kemankech yazdı:

Wuhuuuu

22 dakika önce, Tahaavcu yazdı:

Beğendin mi. Ben bayıldım. Biraz relife hatırlattı

Gayet beğendiğim bir seri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Kemankech yazdı:

Yanlış sokağa sapmışsın karrrrrdeş. Adam kesip organ falan satıyoruz burada. :innocent-onion-head-emoticon:

Şaka bir yana sessiz dutluğumuza hoş geldin. Burada her konuda sohbet ediyoruz işte. Sakin yerleri sevenler için bire bir. Kalabalık istiyorsan yine de gel, herkese kucağımız açık :)

14 saat önce, kirpii yazdı:

90 göremiyoruz şurada ya :D Oluyor maalesef Pega abi... :uhuhuh-onion-head-emoticon: Dövemezsin ki :DD 

İlk bende gelince garipsemiştim sonradan anlıyor insan :D Bu yazdığın konuda sohbet ediyoruz mesela,kısacası belli kurallar altında bir sürü konu açıp altında konuşuyorlar işte :>  

Bu arada bana Hawa diyebilirsin :blush-crazy-rabbit-emoticon: Unutmadığım zamanlarda buraya bakıp sohbet ederim genellikle :D Tanıştığıma memnun oldum şimdiden  :waiting-onion-head-emoticon: 

14 saat önce, pegasusejder yazdı:

Evet izliyorum. :) 

Hahahaha bir galaksi yolcusu Kemankeş Bey... Reklamını şimdiden hazırla. :D 

Öyle sohbet, muhabbet yeri. :D İster anime hakkında, ister havadan sudan istediğin gibi konuşabilirsin. Çok anlaşılacak bir şeyi yok. :D 

Teşekkür ederim, benim de konuşma iznim var mı- yoksa burası belirli kişilerin konuşması için mi? :-:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Kemankech yazdı:

Hoaydaa yanlışlıkla float yapmışım affınızı diliyorum efe'm.

Hoş geldiin. Şükür ne olsun, sınavlar bitti sayılır çok hafif hissediyorum şu an :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:  Bu gif niye bu kadar büyük ben de bilmiyorum

Senin nasıl gidiyor?

Miğdeni bozmasın aman. Ucuz diye kalitesize yönelme.

Herhâlde notlar daha açıklanmadı  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İyiyim bende sağ olasın :embarrassed1-onion-head-emoticon: bu hafta sonu Hüncon varmış oraya gideceğiz bir arkadaşla :D

Kahve biraz yanık ama tadı güzel hoşuma gitti tam bir fiyat performans ürünü :uhuhuh-onion-head-emoticon:

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

İşte çalışıp göreceksin, öyle boş boş oturmak yok. D: 

Sen büyüdün de başka kişilere buraları mı tanıtıyorsun? :D :D 

Koşturmacalar, uğraşlar falan, sen nasılsın, neler yapıyorsun? :) 

Hahaha nereden buldun?

Konu içerisinde ilk mesajının sağ üstünde seçenekler var, oradan siliyordun sanırsam veya adminlere söyle silsinler. :) 

Wuhuuuu

Gayet beğendiğim bir seri

Bim'den aldım :ahaaah-onion-head-emoticon:

Teyzeme sordum o önerdi 250 gramı 25 lira :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.