Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

13 dakika önce, V3X yazdı:

motorla giderken soldan araba çarptı  takla falan attım sağ bacağımda diz kapağım ve üstü komple kırıldı platin falan taktılar şimdi iyiyim arkamda biri vardı kendi dizliğimi ona vermeseydim onunda bacağı kırılcaktı sadece kolunda çatlak olmuş sağ tarafımdanda tır geliyordu çok şükür o fren yaptı yoksa artık anca kıyamette görüşürdük

:meh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 saat önce, V3X yazdı:

motorla giderken soldan araba çarptı  takla falan attım sağ bacağımda diz kapağım ve üstü komple kırıldı platin falan taktılar şimdi iyiyim arkamda biri vardı kendi dizliğimi ona vermeseydim onunda bacağı kırılcaktı sadece kolunda çatlak olmuş sağ tarafımdanda tır geliyordu çok şükür o fren yaptı yoksa artık anca kıyamette görüşürdük

:what-crazy-rabbit-emoticon: Geçmiş olsun. Motor falan tehlikeli işler dikkat et.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Kemankech yazdı:

Olsun sen yine de iftardan sonraya kadar bekle. Aç karna bi halt yapılmıyor.

Ya istemediğimden değil. Yurt içinde daha az yeterlilik bekleniyor. Ondan yani.

Ha xd O da bir sebep tabii.

7 saat önce, pegasusejder yazdı:

O dxd'dir hxh olsa yerinde duramazsın. :D High School DxD diyorsun muhtemelen. :D 

Heeee gözümde büyümüşsün be görmeyeli, ben seni kocaman adam oldun sanıyordum. :D Yooo bir anda çektin gittin, dc de sallamıyorsun zaten. :') 

Aynen herkes bıraktı, ara sıra Mika gelip selam veriyor, Beytize var onu çağırayım bak, onun haricinde Keman ile takılıyoruz işte. :D Adminlere sormak lazım. :D 

Cavırlara TÜRKLÜĞÜN büyüklüğünü göstermeyelim mi? Heh işte şöyle fikirlerle gel bana. :) 

Maalesef kocaman adam oldum ama. Büyümek hiç istememiştim oysa ki :(  

DC hesabım hakkında hiçbir bilgim yok iyi oldu zaten o hesabı unutmam bana sıkıntı çıkartıyordu :D

@Kemankech ile oyun yapmaya karar vermişsiniz galiba :D

Bu arada One Piece'de baya sonlardayım ama bir süre sonra devam etmedim. Yordu gerçekten

6 saat önce, Beytize yazdı:

@Muratika vaaay vefasız yaşıyormuşsun demek -,- eski hesabına ne oldi 

Vaay eskilerin eskisi halen burada :D Nasılsın? Yaşamak denirse :desperate2-onion-head-emoticon: Ya ben o hesabı tamamen rastgele bir şekilde açmıştım, şifresini de e-mail'ini de hatırlamıyorum :D Çok uğraştım almak için ama olmadı maalesef. Şu Gin'i tekrar pp yapacağım ama, çok sevmiştim onu. Ama bu sefer farklı bir görsel kullanacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Muratika yazdı:

Ha xd O da bir sebep tabii.

@Kemankech ile oyun yapmaya karar vermişsiniz galiba :D

Bu arada One Piece'de baya sonlardayım ama bir süre sonra devam etmedim. Yordu gerçekten

Bazıları inanmıyıor ama ben gerçekten tembelim be. Valla üşeniyom bak :D

Müthiş ötesi zekamdan yararlanmak istemişlerdi. Ben de kıramadım :hehe-onion-head-emoticon:

Ciddi ciddi izledin mi animesini? Helal olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.