Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

26 dakika önce, Kemankech yazdı:

Koronaya denk geldiğinden zoomdan toplanmıştık. Ha bana sormamışsın. Neyse, nasıl gidiyor?

Bir projeyi bitirmek üzereyim ama en son çıkan hatayı halledemiyorum, dönüyor dolaşıyor tekrar başa dönüyor hata. :/ Sen de ne var, ne yok?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Bir projeyi bitirmek üzereyim ama en son çıkan hatayı halledemiyorum, dönüyor dolaşıyor tekrar başa dönüyor hata. :/ Sen de ne var, ne yok?

Buglar ömür çürütüyo be. Ben de en son büt büt büt düttürü düt diye mırıldandıımı fark ettim. Çok da iyi bir şey yok yani. Kafayı yememekle uğraşıyorum.

1 saat önce, Beytize yazdı:

bir süredir yoktum demişler öldü şimdi yazsınlar KRAL geri döndüüüüü 

Padişahım çok yaşa! Padişahım çok yaşa! Padişahım çok yaşa!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, Kemankech yazdı:

Sular hep aktı geçti, Kurudu vakti geçti, Nice han nice sultan, Tahtı bıraktı geçti, Dünya bir penceredir, Her gelen baktı geçti...

Arkadaşlar yanlışlıkla babamı bıçakladım. Nereye gömmeliyim sizce?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Muratika yazdı:

Sular hep aktı geçti, Kurudu vakti geçti, Nice han nice sultan, Tahtı bıraktı geçti, Dünya bir penceredir, Her gelen baktı geçti...

Heyt beee...

Mantıklı olan eritmek ama sen bilirsin. Bir daha düşündüm de çok fazla asit alırsan göze batarsın zaten. Bilmiyorum aga ya yakınlarda tanıdık katil falan varsa ona sorabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Beytize yazdı:

bir süredir yoktum demişler öldü şimdi yazsınlar KRAL geri döndüüüüü 

Yatık kral. :D Hoş gelmişsen, bugün tam da sana yazacaktım foruma gelsene diye. :D 

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Buglar ömür çürütüyo be. Ben de en son büt büt büt düttürü düt diye mırıldandıımı fark ettim. Çok da iyi bir şey yok yani. Kafayı yememekle uğraşıyorum.

Buraya gelebildiğine göre hala yememişsin. :D 3 gündür uğraştığım şeyle sanırım uğraşmamam gerektiğini fark ettim, üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. :') 

2 saat önce, Beytize yazdı:

ben sadece @pegasusejder kralıyım -,- 

Benim kraliçem de kralım da gönlümün sultanı da belli maalesef. :D 

2 saat önce, Muratika yazdı:

Önce git kıyma makinesi al kendine, sonra babanı parça parça böl, kıyma makinesinden onları geçir, ardından onları kiloluk poşetlere dağıt ve zamanla farklı farklı yerlere göm. Tek parça halinde gömersen illa ki çıkar ortaya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, pegasusejder yazdı:

Buraya gelebildiğine göre hala yememişsin. :D 3 gündür uğraştığım şeyle sanırım uğraşmamam gerektiğini fark ettim, üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. :') 

Önce git kıyma makinesi al kendine, sonra babanı parça parça böl, kıyma makinesinden onları geçir, ardından onları kiloluk poşetlere dağıt ve zamanla farklı farklı yerlere göm. Tek parça halinde gömersen illa ki çıkar ortaya.

Haha tartışılabilir bir konu bu :D  Bu da bir ilerlemedir. Bütün bir hafta takılmadığına şükret devam et.

Ben ikna oldum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Kemankech yazdı:

Haha tartışılabilir bir konu bu :D  Bu da bir ilerlemedir. Bütün bir hafta takılmadığına şükret devam et.

Ben ikna oldum :D

Buradaki sıkıntı sadece öğrenme olsa sıkıntı olmaz. :D ama bir yere yetişmesi gereken proje olunca... :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.