Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Günaydınlar leydiyıs, centılmıns end non binarıyıns.

26.06.2022 - 21:33, Beytize yazdı:

boşuna izlemeyin ya cidden sona doğru baya sinir oldum son 3 bölüm birikip peş peşe izleyince üstüne finalin berbatlığı bitirdi o kadar beğenilen spy x family nasıl kötü uyarlarıza dönderdiler 2. sezon daha iyi olur diyorlar ama sanmıyorum. İlk 5 bölümü nasıl heycanla izlemiştim oysaki neyse 2 gündür her yerde anime hakkında dert yanıyorum bi sen kalmıştın tek kalma didim -_-

Ahaha. Manga okuyun yiğenim manga. Okuyun mutlu olun.

10 saat önce, lostlonginus yazdı:

hoşbuldum.

tercih döneminin heyecanı geliyor.:crying3-onion-head-emoticon:

Tekrardan hoşgeldin.

Haddii. Tercih dönemi çok mu heyecanlı bi olaydı ya, kaçırmışım ben :3 Şaka bir yana Allah yardımcın olsun. İyi bir yer gelir inş. :)

26.06.2022 - 13:26, Pseudohomophylus yazdı:

Geçmişler ola Kemano:big-eye-onion-head-emoticon:N'oldu sana? Nasıl oldun?

Bitti mi bütler

Şükür bitti bütler falan. Tekrar eski halme dönebilmek için necromancer falan arıyorum. BiMagic'de de çok pahalılar. Tanıdığın falan varsa bana ulaşabilir mi? Ucuz yollu bi tane falan :D

Şükür bitti sonunda :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

Haddii. Tercih dönemi çok mu heyecanlı bi olaydı ya, kaçırmışım ben :3 Şaka bir yana Allah yardımcın olsun. İyi bir yer gelir inş. :)

İçeriği Görüntüle

Valla istediğim lise gelecek mi gelmeyecek mi, pansiyonda idare edebilir miyim? bunun gibi soruların heyecanı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Aga açıktan oku evde ders çalış misler gibi bir yandan da en güzel üniversiteye git ah keşek şansım olsa ben öyle yapardım. (9 lise değiştirdim Meslek lisesinden Fen lisesine kadar tevrübe konuşuyor :D)

Açıktan okumaya pek yatkın değilim ya. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, Beytize yazdı:

iyi beğenmeler size :D biz batuhanla baya hayal kırıklığı yaşadık hala nasıl böyle biter diye üzülüyorum elimde izlicek animede kalmadı zaten <_< sjdlfjfdsf (güncel anime takip etmeye karşıydım ya hoşuma gitmeye başladı aklıma gelmişken diyeyim :D 

Şimdi bir şey derdim de neyse. :D Bakalım izleyince görürüz artık. :) İzlenecek anime bulunur ya bence. :) Evet evet o bi bataklık gibi içine girdikçe giriyorsun bir yerden sonra sadece güncel takip etmeye alışıyorsun. :D 

27.06.2022 - 17:11, lostlonginus yazdı:

Burayı baya unutmuşum

Ooo hoş geldin, bayağı oldu cidden. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Şimdi bir şey derdim de neyse. :D Bakalım izleyince görürüz artık. :) İzlenecek anime bulunur ya bence. :) Evet evet o bi bataklık gibi içine girdikçe giriyorsun bir yerden sonra sadece güncel takip etmeye alışıyorsun. :D 

ya ulan dsfjdfjklfjlfdjl o aklından yanlış şeyler geçmesin -,- varda sarmıyor 3 tane animeyi 1 aydır bitiremedim :D bide yoğun olunca o güncel takibi hoş oluyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.