Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Eveet bir limon seven daha. :bye2-onion-head-emoticon: (En azından bir zamanlar sevmişsin. :wow1-onion-head-emoticon:) Kakaolu ve vanilyalı da güzel ama ne bileyim öyle çok çikolata seven bir insan değilimdir ve vanilya da biraz sade geliyor açıkçası. :D (Kardeşim tam tersim bu konuda. Babam adaletli olsun diye ikimize de çikolata alır. Ben varlığını unuturum çikolatanın, sonra kardeşim kendininkini bir çırpıda yuttuktan sonra "Seninkini de yiyebilir mıyım?" demeye başlar. :) )  Meyve aromalı her şeye bayılırım ben. 

Manga yazmak... kesinlikle muhteşem bir fikir bu!!! 

Benim hikaye yazma fikrime bayağı benzer aslına bakarsan. :) Şöyle güzelce yaparsın, biz de keyif ala ala izleriz ne güzel. Kim bilir ne kadar şanslı hissederim, tanıdığım birinin animesi dünya çapında ünlü olursa. :wow1-onion-head-emoticon: :)

Nasıl bir manga istersin yapayım hemen. :D Zaten şu sıralar çizim konusunda gelişmeye çalışıyordum.

Kim bilir belki senin hikayenden esinlenerek bir manga yaparım. (bak bu fikir hoşuma gitti):wew-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

27 minutes ago, pegasusejder said:

Sarhoş olduğunda bunu nasıl anlayacaksın peki? :D Zaten o durumda kendinde olmadığın için muhtemelen o hissi anlayamazsın. :D Sonra alkolik oluyormuşsun. :))

Şöyle diyeyim, yeni şeylerden sıkıldığımda falan hani bilindik tat var burada gibisinden vanilya falan alırım. :) Birde yani güzel bir yere gitmiyorsan genelde aromalar kötü oluyor kendisini yiyebileceğin bir vanilya oluyor. :D 

Hm biraz zor ya artık bu saatten sonra. :/ Ya pek bahsedilecek kadar bir şey yapmadım ondan konuşmadım. :D 1 sene tekvando, 1 sene kick-boks yaptık ama okulun ayarladığı bir şey olduğu için dışarıdaki kulübler kadar bir şeyler yapamıyorsun. Anca temelleri öğrenebilirsin işte. 

:sweetdrop-onion-head-emoticon: Şimdi:

Zaten içmeye başladığımda  sarhoş olmaya başladığımın farkında olurum herhalde. Daha önce hiç olmadığım için bilmiyorum sonuçta. :D Sonra yavaş yavaş yer zaman algımın falan gevşediğini hissederim gibi. Yani zaten asıl o algı şeyini merak ediyorum. Bir şey söylerken nasıl farkında olamazsın ki, ya da nasıl kendini durduramazsın? Bunlar olurken zihninde neler olur mesela? Öyle şeyler. :) Çok güvendiğim bir arkadaşımla gideceğim için kendimi rezil etmem konusunda da bir sorun olmaz herhalde. Yani inşallah. :D

18 minutes ago, Caprihorn said:

Nasıl bir manga istersin yapayım hemen. :D Zaten şu sıralar çizim konusunda gelişmeye çalışıyordum.

Kim bilir belki senin hikayenden esinlenerek bir manga yaparım. (bak bu fikir hoşuma gitti):wew-onion-head-emoticon:

Benim de hoşuma gitti. :bye2-onion-head-emoticon: Ben hikayeyi kafamda iyice oturttuktan sonra sana göndereyim o zaman. :D

Aksiyonsuz olmaz bir kere, incelikle düşünülmüş bir romantizm olmalı (orası bende. :) ) ve insanları şaşırtacak, ters köşe yaptıracak gizem ve gerilimli bir şey kesinlikle dünyada birinci olur. :D Çok hoş bir tarif oldu. :D

Artık Pega, bizim başarımızla duygulanıp ağlar. Değil mi @pegasusejder?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Zaten içmeye başladığımda  sarhoş olmaya başladığımın farkında olurum herhalde. Daha önce hiç olmadığım için bilmiyorum sonuçta. :D Sonra yavaş yavaş yer zaman algımın falan gevşediğini hissederim gibi. Yani zaten asıl o algı şeyini merak ediyorum. Bir şey söylerken nasıl farkında olamazsın ki, ya da nasıl kendini durduramazsın? Bunlar olurken zihninde neler olur mesela? Öyle şeyler. :) Çok güvendiğim bir arkadaşımla gideceğim için kendimi rezil etmem konusunda da bir sorun olmaz herhalde. Yani inşallah. :D

Benim de hoşuma gitti. :bye2-onion-head-emoticon: Ben hikayeyi kafamda iyice oturttuktan sonra sana göndereyim o zaman. :D

Aksiyonsuz olmaz bir kere, incelikle düşünülmüş bir romantizm olmalı (orası bende. :) ) ve insanları şaşırtacak, ters köşe yaptıracak gizem ve gerilimli bir şey kesinlikle dünyada birinci olur. :D Çok hoş bir tarif oldu. :D

Tarifi beğendim.:good-job-onion-head-emoticon:

Çizim konusunda gelişmem lazım ama o yüzden 1 veya 2 sene beklemen gerekebilir. :D 

O kadar şey başarırsak birlikte Japonya'ya gidelim bari. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 minutes ago, Caprihorn said:

Tarifi beğendim.:good-job-onion-head-emoticon:

Çizim konusunda gelişmem lazım ama o yüzden 1 veya 2 sene beklemen gerekebilir. :D 

O kadar şey başarırsak birlikte Japonya'ya gidelim bari. :D

Ben de ancak o vakite bitirebilirim zaten kurguyu. :D 

Kedi kızların olduğu kafeleri de gezeriz. :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilemiyorum artık acaba öyle mi oluyor? :D Bir gün belki denersin. :)

Tabii ki de. :) Başlarınızı okşarım ağlarken. :)))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlaar. :wow2-onion-head-emoticon:

Bugün haftasonu sayılır, o yüzden biraz sohbete katılabilme hakkı verdim kendime. :D 

Ve günün meşhur Ari'nin Soruları vakti Sayın Mekan Sakinleri: :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

En sevdiğiniz dondurma aroması?

Ve daha önce yapmadığınız neyi yapmak istiyorsunuz? (Saçma olabilir, çok düşünmeyin direkt aklınıza ilk geleni söyleyin gitsin. :D)

@pegasusejder @Caprihorn @Gorkito @Raikiri @spike

Dersteydim görmedim.

Kakao?

edit: hayatımdan memnunum, değişmesine gerek yok. Yapmak istediğim bir şey yok, olsa bile kolay şeyler olduğu için üzerine hafif çalışma yapıp elde ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

52 minutes ago, Caprihorn said:

Kedi kızların olduğu kafe mi? :admire-onion-head-emoticon:

Gitmişken hizmetçi kafeye de gidelim bari. :D

Ona da gidelim bari. :D

35 minutes ago, Gorkito said:

Dersteydim görmedim.

Kakao?

edit: hayatımdan memnunum, değişmesine gerek yok. Yapmak istediğim bir şey yok, olsa bile kolay şeyler olduğu için üzerine hafif çalışma yapıp elde ediyorum.

En iyisini yapıyorsun. :D Ama küçük hayaller kurmak da fena olmaz yani. :)

33 minutes ago, Gorkito said:

@Ari01 aslında biraz düşününce bal-badem diye değiştiriyorum kararımı:ahaaah-onion-head-emoticon:

Wihuww, ikinci favorim. :cool-onion-head-emoticon:

@BURUN sana sormamak olmaz. Sen ne cevap verirsin soruma? :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.