Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

spike, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

işte aradığım yorum...

gri renk dünyanın en iyi renklerinden biri olabilir cidden, hem her şeye uyuyor hem de yakışıyor, beyaz gibi kirletmez, siyah gibi seni söndürmez.. gri renk, diğer renklerin babasıdır :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

itaat edin diğer renkler!!!!!!!

-bu arada benim de montlarımın çoğu gri, işi biliyoruz :ahaaah-onion-head-emoticon:-

Gri renk adamdır, her şeye uyar.

kıyafet seçerken aradığını bulamıyormusun? Gri renk giy geç, ne açık ne koyu bir renk orta karar ve dikkat çekmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aslında beyaz da yakışabilir sana ama beyaz tenliysen koyu renkler daha iyi gider. 

İçeriği Gizle

Ben de özellikle sen @Caprihorn ve @Gorkito ya çok ısındım gibi. (Gorkito hakkında hala birkaç ufak şüphem de yok değil ama :D) 

Ben kendimi bildim bileli konuştuğum, anlaştığım insanlara hemen çok değer verdiğim ve güvendiğim için bazen sonradan bazılarının bunu hak etmeyen insanlar olduğunu görünce hem ben o verdiğim değer boşa gitmiş oluyor hem de gerçekten çok üzülmüş oluyorum.

Ama size nedense güvenebileceğimi hissediyorum yavaş yavaş. :) Gerçi bunu sanal ortamda söylemek ne kadar doğru onu da bilmiyorum da. :D

Zaten ya direkt beyaz yada koyu tonlar giyerim işte. :)

Spoiler

Gorkito'ya bende olsam güvenmezdim bi. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

Onun haricinde yani bende hemen insanlara ısınıp güvenirim, hatta bazı arkadaşlar edindim beni bu konularda dizginliyorlar, sakın bunu yapma, hemen bu işlere girişme diye. :D Neyse bize güvenme işi konuştukça belli olur hemen hemen. :) Bence öyle hemen güvenme. :D 

Yani dediğim gibi sizlerle bir tanışıklığımız olduğu için size kendimi göstermekten çekinmem, hatta isterseniz görüntülü konuşuruz diyeceğim ama az gerici bir ortam olur. :D 

Gorkito, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@BURUN Barney ne iş yapıyo?

aşırı merak ettim kim sorarsa sorsun "please" diyip geçiyo :D

Gorjek onu en sonlara doğru söylüyorlar spoiler almak istediğinden emin misin?

Caprihorn, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Gorkito'nun neyinden şüpheleniyorsun? :D

Bende sana ısındım.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: (böyle demek ne kadar doğru oldu bilemedim) Sevdim deyim direk ya. :d

Bir gün belki seninle de takaslaşırız fotoğrafları. :D Üniversite de aynı şehirde olma durumu olursa direk görüşebiliriz de.

Geliyorum.:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Bence çok şüpheli. :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Isının ısının birbirinize. :D 

@Ari01 ikinizde aynı şehirleri mi düşünüyorsunuz? Buralara gelirseniz size ayarlarım bir şeyler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Onun haricinde yani bende hemen insanlara ısınıp güvenirim, hatta bazı arkadaşlar edindim beni bu konularda dizginliyorlar, sakın bunu yapma, hemen bu işlere girişme diye. :D Neyse bize güvenme işi konuştukça belli olur hemen hemen. :) Bence öyle hemen güvenme. :D 

Yani dediğim gibi sizlerle bir tanışıklığımız olduğu için size kendimi göstermekten çekinmem, hatta isterseniz görüntülü konuşuruz diyeceğim ama az gerici bir ortam olur. :D 

@Ari01 ikinizde aynı şehirleri mi düşünüyorsunuz? Buralara gelirseniz size ayarlarım bir şeyler. :D 

neyime güvenmiyorsunuz :crying1-onion-head-emoticon:

sadece mesleğini söyle yeter, birde şu an 1.sezon 18.bölümdeyim fazla kalmamışsa söylemesine söylemene gerek yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

neyime güvenmiyorsunuz :crying1-onion-head-emoticon:

sadece mesleğini söyle yeter, birde şu an 1.sezon 18.bölümdeyim fazla kalmamışsa söylemesine söylemene gerek yok.

Hahaha bilmiyorum artık. :D 

9. sezon da söyleniyor ama esprisi o gibi bir şey biraz. İstersen söylerim de, o zaman öğrenmen daha mantıklı olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 20 saat önce tarihinde yazdı:

@Mutaika @KaladinStormblessed @BURUN @explorer 

Kel, Çoban abi, hayırsız ve Emin sizinle de görüşemiyoruz sizler nasılsınız? :relax2-onion-head-emoticon:

Herkese iyi geceler :stars-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK iyi, sen nasılsın?

Gorkito, 20 saat önce tarihinde yazdı:

@Mutaika malazgirt savaşında ki yiğitliğini anlatıyomuş torununun torununun...... torununa, yüzden uğramıyor herhalde buralara :D

42

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Görüntülü konuşmam da fotoğrafımı atabilirim.Görüntülü de biraz stresli olurum. :D

Ben Ankara veya Eskişehir'i düşünüyorum Ariel de İstanbul'u.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK iyi, sen nasılsın?

42

Bugün coşuyorsun maşallah. :)

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Görüntülü konuşmam da fotoğrafımı atabilirim.Görüntülü de biraz stresli olurum. :D

Ben Ankara veya Eskişehir'i düşünüyorum Ariel de İstanbul'u.

Haha siz bilirsiniz zaten benim de çok tercih edeceğim bir şey değil görüntülü. :D 

Hmm aynı şehirde karşılaşırız belki deyince ikinizde aynı yeri mi düşünüyorsunuz acaba dedim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.