Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Naber abla? 

iyiyim Capricim. Arkadaşımla buluşacaktım aslında ama iyi bir ruh halinde olmadığından buluşmayacağız. biraz dinlenmesi gerekiyordu. Öyle şu an boş kaldım. Yapacak bir şeyler bakınacağım. Sen nasılsın neler yaptın, yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

19 hours ago, pegasusejder said:

Hahaha benimle karşılaşırsan Pegaaa diye bağırırsın. :D Evet reel ortamda iş biraz daha ciddiye biniyor. :D Nasıl hoşuna gidersen öyle de. :) Bak hatta bununla ilgili bir şiirim var... :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederimmmm. :) 

Hahaha o kadar da korkma dişçilerden ya, özellikle bir sıkıntın olduğu zaman kesin git yoksa ilerleyen süreçler daha beter oluyor...

Hangi şiirmiş o bakayım? :evil-smile-onion-head-emoticon: Başladık yine... :D

Tamam, hayalimde canlandırdığım sana benzeyen birini görürsem Ankara'ya gittiğimde bağırayım. Ciddiyim ben. :D

Yapısal olarak biraz sağlam oldukları için de Allah'tan henüz öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. İnşallah da karşılaşmam. Karşılaşırsam el mahkum giderim zaten. :head-crazy-rabbit-emoticon:

19 hours ago, syncdes said:

Bana şans dilemeniz için gelirim dolgu günümde de. :D

Hazırım hazırım sen yeter ki örmek iste. :) 

Yufka yürekli Pega diyeyim bir süre sana o halde. :D

Yine de mutlu olmaya devam ediyorum. Sen de öyle yap. :D

Dişçiler de ameliyat bile oldum ama ona hazırlıklı gittiğimden sorun olmuyor illa acı çekiyorum ama kısa sürüyor sonuçta. Ama işte o travmatik durumlar zorluyor 1 hafta boyunca acı çekerek yiyip içiyorum.. Dudaklarım şişiyor korkunç bir görüntü. :D Teşekkür ederim iyi dileklerin için Ari-chan. ♥

Kendine de vakit ayırarak kendini yormadan çalşırsın umarım. Biz mental destek için burada oluruz. :D

Ameliyat işleri çok kötü. :( Iki kere gözümden olmuştum, ilk bi 3-4 gün açamamıştım neredeyse. :( 

Babaanemin de bir keresine alerjiden şişmişti. Cidden korkunç görünüyor ya Syn abla. :sigh-onion-head-emoticon: Canavar gibi. :D :D

Rica ederimm :victory-onion-head-emoticon:

Dediklerin için ben teşekkür ederimm. Canım sıkılırsa bura ve sizler moralimi düzeltiyorsunuz her zaman. :) 

Herkese selamlar ve tünaydınlar bu arada. :bye2-onion-head-emoticon: Şimdilik gidiyorumm ben. 

Spoiler

@pegasusejder böyle deyince aklıma Ushio geldi nedense. :D Ittekimasu diyordu değil mi o da. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Dış. :D

Japoncanı geliştirirken ingilizcen de gelişir zaten bence bir kenarından başla. 

Buluşamıyoruz hala..

Oluyor Lunacım. Büyüdükçe yükseleninden özellikler alırsın genellikle. Bir araştır bakalım.

Ponçik bir ikizler görmemiştim daha önce hadi bakalım. :D

Sen de iki balığı baya gözlemlemişsindir biliyorsundur az çok zaten. Evet biraz fazla duygusalım. :D Üzülsem, sinirlensem, gerilsem hemen göz yaşlarım düşmeye başlar cidden sinir oluyorum buna ama tutamıyorum kendimi. :D Önceden çok çekingendim, ilkokul ve lisenin ilk yılında. Sonradan açıldım, insanlarla çok daha rahat iletişime geçebildim. Derslerde çok daha aktif oldum. Öyle diyebiliriz genel olarak. :)

Seninle aynı nedenden dolayı Pega Bey. Zaten uzun yazdığımdan her seferinde yukarı çıkıp emoji kutusuna tıklayıp emoji seçmek üşendiriyor. :D

:crying1-onion-head-emoticon:

Tamamdır alıyorum senden gazı. :D 

Elbet bir gün...

Öyle miymiş? :D Bir bakayım benim özelliklerim neye kaymış. :D 

Daha önce nasıl ikizler gördün? :D Beni tanıdıkça anlarsın ne kadar ponçik olduğumu. .) 

Haha anlayabiliyorum seni. :D Ben sanırım ortamlara girerken hiç zorlanmazdım hatta büyüyünce biraz daha zorlanma, gerçi zorlanmadan ziyade enerji kalmaması gibi şeyler oldu. :D 

Hahaha evet ya o cidden sinir bozucu. :D İki saat emojiyi ararken millet mesajlar atıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim Capricim. Arkadaşımla buluşacaktım aslında ama iyi bir ruh halinde olmadığından buluşmayacağız. biraz dinlenmesi gerekiyordu. Öyle şu an boş kaldım. Yapacak bir şeyler bakınacağım. Sen nasılsın neler yaptın, yapıyorsun?

Bende iyiyim, proje ve performans ödevleriyle uğraşıyorum. Ve hava kapalı olduğundan yine halsizlik var biraz.Neyse ki bu hafta yine birkaç gün güneşli olacakmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapacak bir şeyler, örgü? :D 

Ari01, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangi şiirmiş o bakayım? :evil-smile-onion-head-emoticon: Başladık yine... :D

Tamam, hayalimde canlandırdığım sana benzeyen birini görürsem Ankara'ya gittiğimde bağırayım. Ciddiyim ben. :D

Yapısal olarak biraz sağlam oldukları için de Allah'tan henüz öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. İnşallah da karşılaşmam. Karşılaşırsam el mahkum giderim zaten. :head-crazy-rabbit-emoticon:

Herkese selamlar ve tünaydınlar bu arada. :bye2-onion-head-emoticon: Şimdilik gidiyorumm ben. 

İçeriği Görüntüle

@pegasusejder böyle deyince aklıma Ushio geldi nedense. :D Ittekimasu diyordu değil mi o da. :D 

Hemen atıyorum. :D 

Hahahaha acaba hayalinde nasıl canlandırıyorsun beni. :D 

İyi iyi çok şükür, inşallah hiç sorun yaşamazsın. :))

Tünaydın ve görüşürüz. .)

Spoiler

Zaten o tatlılığa sahip olabilecek nadide insanlardansın sen de. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ameliyat işleri çok kötü. :( Iki kere gözümden olmuştum, ilk bi 3-4 gün açamamıştım neredeyse. :( 

Babaanemin de bir keresine alerjiden şişmişti. Cidden korkunç görünüyor ya Syn abla. :sigh-onion-head-emoticon: Canavar gibi. :D :D

Rica ederimm :victory-onion-head-emoticon:

Dediklerin için ben teşekkür ederimm. Canım sıkılırsa bura ve sizler moralimi düzeltiyorsunuz her zaman. :) 

İçeriği Görüntüle

Zaten küçük olmayan dudaklarım baya korkunçtu evet ama neyse ki maske zorunluluğu var. :D Kendime de bakmayıveriyordum. :D

Power Up Material oldum ben de iyice sizin tatlışlığınız sayesinde sanki. Geziniyorum öyle ortalıkta, takıldım kaldım buraya. :)

Kendine dikkat et. )

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

:crying1-onion-head-emoticon:

Tamamdır alıyorum senden gazı. :D 

Elbet bir gün...

Öyle miymiş? :D Bir bakayım benim özelliklerim neye kaymış. :D 

Daha önce nasıl ikizler gördün? :D Beni tanıdıkça anlarsın ne kadar ponçik olduğumu. .) 

Haha anlayabiliyorum seni. :D Ben sanırım ortamlara girerken hiç zorlanmazdım hatta büyüyünce biraz daha zorlanma, gerçi zorlanmadan ziyade enerji kalmaması gibi şeyler oldu. :D 

Hahaha evet ya o cidden sinir bozucu. :D İki saat emojiyi ararken millet mesajlar atıyor. :D 

Güzel gittin. :)

İkizler arkadaşım olmadı hiç o yüzden çok yakından gözlemledim ama bir kötülüklerini de görmedim, işte rivayetler. :D 

Enerjim yerinde benim bakalım ilerleyen vakitlerde de bakacağız bir çaresine. :D

5 kere geldiğini hatırlıyorum şu anlık rekorum bu. :D

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim, proje ve performans ödevleriyle uğraşıyorum. Ve hava kapalı olduğundan yine halsizlik var biraz.Neyse ki bu hafta yine birkaç gün güneşli olacakmış.

Kolay gelsin Capricim. Çok iyi anlıyorum seni umarım güneş yüzünü gösterir çabucak. 

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapacak bir şeyler, örgü? :D 

Sen beni darlamayı çok sevdin bakıyorum da. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel gittin. :)

İkizler arkadaşım olmadı hiç o yüzden çok yakından gözlemledim ama bir kötülüklerini de görmedim, işte rivayetler. :D 

Enerjim yerinde benim bakalım ilerleyen vakitlerde de bakacağız bir çaresine. :D

5 kere geldiğini hatırlıyorum şu anlık rekorum bu. :D

Sen beni darlamayı çok sevdin bakıyorum da. :D

Eee gideceksen bile güzel gideceksin. :D 

Ooo yani ilk ikizler arkadaşın olma şerefine nail olacağım, beni çok onurlandırıyorsunuz efenim. :)) 

Yani benim de duruma göre değişiyor da bazı şeyler için zorlamamaya çalışıyorum artık. :) 

Hahaha maşallah, yalnız şu bahsettiğim kalabalık zamanda olsaydın iki haneyi görürdün. :D 

Eh işte birazcık, birbirimizi böyle darlamak fena mı? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Hem babanı fazla bekletmene dayanamıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.