Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha maşallah. :D Yani gece geç yatabilirim belki, şu sunucuda film izlemeyi düşünüyoruz da, kalkarım herhalde.

Bakarız artık, diploma almak için gelmeyeceğim herhalde, onun için giderim sanıyordum da, bakalım gelirim. :D 

Uymuyorsa başka zamana kalsın, sorun yok:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 hour ago, pegasusejder said:

Hahaha ne bileyim kız kıza yaparız gel deyince beni de kattın sandım o gruba. :D 

Eğer muhabbetimize çok katılmak istiyorsan kız kıza olmaz da "2 kız 1 pegasus sohbeti" olur yani. :D 

43 minutes ago, Mika-desu said:

Evet gerçekten Güneş 'i unutmuştum ki bugün elimi yakınca tekrar hatırladım :beaten-onion-head-emoticon:

Akraba ziyareti de güzeldir, birkaç güne ben de gerçekleştireceğim. 

Evet evet bana sözün var:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Yarın 8.30 gibi olabilir mi...

Aynen gel gel. Evet ama normal arkadaş bulmakta zor biraz..:big-eye-onion-head-emoticon:

Bakayım saat bildireyim size, söz vermiyeyim ama yarın 8.30?

:oniontortureplz: Geçmiş olsun. 

Ziyâret etmek gerekiyor yani akrabaları. :D Kuzenlerim falan da yaşıma yakın olduğu için eğlenceli de oluyor. :D 

Bendeniz Ari asla bir dedikoduyu yapmadan bırakmaz. :dandyonionplz:

Yani bugün saat 10.30- 11 gibi kalktım ama eğer ikinize de uygunsa alarm kurup kalkabilirim. :woa-onion-head-emoticon: Bana uygun yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Eğer muhabbetimize çok katılmak istiyorsan kız kıza olmaz da "2 kız 1 pegasus sohbeti" olur yani. :D 

Yani bugün saat 10.30- 11 gibi kalktım ama eğer ikinize de uygunsa alarm kurup kalkabilirim. :woa-onion-head-emoticon: Bana uygun yani :D

Hahaha şimdi burada bazı sırlarımı açığa çıkarmayayım. :D 

Hahaha yarın zombi gibi konuşabiliriz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha bakarız artık ona ya. :D Sağ olasın. :))

Ben küçülüğümden beri yapıyorum ya onları. :D Baklava hamurunu falan da evde ben açıyorum. :D

Tam teşekküllü bir ev erkeği olabilmem için tek gereken zengin bir eş, kalan her türlü gereksinimi karşılıyorum :p

Mika-desu, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, toplu beddua zinciri:cheer1-onion-head-emoticon:

Merhaba ösym için beddua dağıtıyoruz katılmak istermisiniz :D

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İyi olur, görmek isterim. 

? rica ederim. :)

Umarım bu sene istediğin yeri kazanabilirsin o zaman. Sen de eskiymişsin, ben de dahil birçok kişiye de öyle oldu malesef ki. :D 2 gün falan oldu zaten, vakit uzun, biraz dinlenip kendine gelirsin, sonra yaparsın bir şeyler. :D Buradaki neredeyse konuştuğum herkesin resime ilgisi var biraz. Ben de hiç yapamam ama eğer ilgin varsa uğraştıkça olur zaten. Önemli olan eğlenmek sonuçta. Yazılım demek ha? Nasıl bir yazılımdan bahsediyoruz burada? :embarrassed2-onion-head-emoticon: Bilgisayara biraz ilgim vardır ve böyle ileri seviye hackerlik yapamasam bile kullanmayı bilirim yani. İnşallah yakın bir zamanda başlarsın. 

Bana çok düzgün geldi aslında cümlelerin. :D

Umarım ikimizde istediğimiz yeri kazanabiliriz.

Üç yıldır amatör olarak defter kenarı dolduruyorum, çizimde gelişim gösterdim ama fazla değil açıkçası.

En son cia'yı hackledim başım derde girdi o günden beri hack işlerine elimi sürmüyorum :p şaka bi yana fazla bi şey bildiğim yok benim de .Net vs. ile eğleniyordum kendi halimde.

O cümlelerin düzeltilmiş haliydi zaten :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Selam, seni ilk kez görüyorum.  Sen de kimlerdensin?:admire-onion-head-emoticon:

Ben Mika, 17 yaşındayım; dram, bilim kurgu, ara ara shounen animelerine bayılırım.  Önerileriniz varsa seve seve listeme alırım. Peki sen? 

Bende pambuk 15 yaşındayım biraz yeni sayılırm hem formda hemde animelerde :blush-crazy-rabbit-emoticon:ama favori tarzımın slice of life olduğunu söyleyebilirim tanıştığımıza memnun oldum :cheer2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Selam pambuk'cuğum, nasılsın? 

İdare ediyorum galiba:embarrassed2-onion-head-emoticon: sen nasılsın pegasus abi 

burakwoz, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlarrr nasılsın sayın forumdaş :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Evdeki kullanılmayan radyoyu hoparlör yaptıktan sonra daha iyi oldum kulaklara özgürlük :cheer2-onion-head-emoticon: sen nasılsın

Kemankech, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ösym için beddua dağıtıyoruz katılmak istermisiniz :D

Başvuruyu nereye yapacağız :whaaat3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemankech, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Tam teşekküllü bir ev erkeği olabilmem için tek gereken zengin bir eş, kalan her türlü gereksinimi karşılıyorum :p

Senin bilmem kaç yıl sonraki halinim ama kötü bir haberim var, o eksik olan şey hep eksik kalıyor. :') 

pambuk, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İdare ediyorum galiba:embarrassed2-onion-head-emoticon: sen nasılsın pegasus abi 

Ben de iyiyim çok şükür, havalar sıcak artık. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.