Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hazal ve Seher? Rastgele arkadaşlarını mı sayıyorsun yoksa ortaya karışık mı gidiyorsun fark etmeksizin. :D Ahaha onlar ne kadar iyi yapıyormuş. :D 

Maşallah hocam ne güzel dediniz öyle...

Hahaha ben başlayamam hiç bu aralar... O işe girilmez. :D 

Tabii haklısın

Kardeşim sen okumayı bırak direkt bir şirket kur, boşa okuyorsun. :D 

Ayy o tarz bir şey ben de yaşamıştım bir kez, gerçekten iğrenç bir durum... Geçmiş olsun. :/

Hayali arkadaşlarını sayıyor :D

Felsefe desen var. Niye hala sap geziyorum bilemiyorum:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Vaktim olsa dark souls oynardım. Nalet bütler :I

Veya dolandırıcı da olabilirim. Hem açıkta kalmıyosun hem para var. En kötü durumdaki dolandırıcıya bile devlet bakıyor. @Rakunjaa bak herkese kariyer tavsiyesi vermem ama burda iş var. Aklında bulunsun.

Eyw.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Felsefe desen var. Niye hala sap geziyorum bilemiyorum:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Veya dolandırıcı da olabilirim. Hem açıkta kalmıyosun hem para var. En kötü durumdaki dolandırıcıya bile devlet bakıyor. @Rakunjaa bak herkese kariyer tavsiyesi vermem ama burda iş var. Aklında bulunsun.

Eyw.

Muhtemelen öyle bir şey. :D 

Zaten ülkede herkes yapabildiği şeye yönelebilseydi... Neyse neyse. :D 

Vakit olsa pek çok şey oynanır da. :D 

Hahaha çok mantıklıymış kardeş, işi tutturursan bizi de yanına alırsın. :D 

2 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar, iyi günler

Selam Zoro, iyi günler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25.01.2022 - 10:43, pegasusejder yazdı:

Hazal ve Seher? Rastgele arkadaşlarını mı sayıyorsun yoksa ortaya karışık mı gidiyorsun fark etmeksizin. :D Ahaha onlar ne kadar iyi yapıyormuş. :D 

Maşallah hocam ne güzel dediniz öyle...

Hahaha ben başlayamam hiç bu aralar... O işe girilmez. :D 

Tabii haklısın

Kardeşim sen okumayı bırak direkt bir şirket kur, boşa okuyorsun. :D 

Ayy o tarz bir şey ben de yaşamıştım bir kez, gerçekten iğrenç bir durum... Geçmiş olsun. :/

Hayır ya ne alaka :confused-onion-head-emoticon:Hazal en yakın arkadaşlarımdan birisi Seher ise yan sınıftan birisi :D Karışık gidiyordum

25.01.2022 - 17:37, Kemankech yazdı:

Eyw.

Hayır ya gerçek ikisi de .D 

Boşuna günaha giremem ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Hayır ya ne alaka :confused-onion-head-emoticon:Hazal en yakın arkadaşlarımdan birisi Seher ise yan sınıftan birisi :D Karışık gidiyordum

Hayır ya gerçek ikisi de .D 

E çıktığın kişileri sayıyordun sanki, sonra böyle karışık gittin falan. :D 

Peki peki yarın bi inanayım bugün yorgunum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, pegasusejder yazdı:

E çıktığın kişileri sayıyordun sanki, sonra böyle karışık gittin falan. :D 

Peki peki yarın bi inanayım bugün yorgunum. :D 

Lan hayır ya o değildi :D

Seni mi beklicez ya :D Bu arada spor hocam kuvvet çalıştırdı her yerim ağrıyor ya :depressed1-onion-head-emoticon:  Birde gelmiş bana sen tam ergenliğe girmişsin tipe bak diyor ya :D Hoca beni 3 yıldır görmüyordu tanıyamadı ya :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Çok kırıldım çok üzüldüm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Lan hayır ya o değildi :D

Seni mi beklicez ya :D Bu arada spor hocam kuvvet çalıştırdı her yerim ağrıyor ya :depressed1-onion-head-emoticon:  Birde gelmiş bana sen tam ergenliğe girmişsin tipe bak diyor ya :D Hoca beni 3 yıldır görmüyordu tanıyamadı ya :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Çok kırıldım çok üzüldüm 

Yav neyi saydın sen? :D 

Evet... Ne zamandır bir şey yapmadıysan hamlamışsın demek ki... Hahaha nasıl olmuş ki tipin? :D 3 senede o kadar değişmiş misin? :') 

8 saat önce, Beytize yazdı:

Merhabalar forum ahalisi nasılsınız :dandyonionplz:

@pegasusejder bebişim özledin mi beni :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

İyidir sen nasılsın?

Seni özlemeyen utansın... Her seni özlediğimde dışarı çıkıyorum Ankara ayazı hatırlatıyor bana seni. ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.