Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Toprakezgi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İkiz ikiz diyince seni de erkek sanmıştım nedense. Hahahaha 

İkinizle de tanıştığıma memnun oldum, pcden girdiğim bi gün profillerinizi stalklarım gençler. :sigh-onion-head-emoticon:

Bende memnun olduum her zaman bekleriz :dandyonionplz:

Bu arada bıraktın mı adminliği adminken diyerek konuştun da sanki 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla bilmiyorum Mars gezeninde demek bir şeyler oldu ki burcum etkilendi. Mutluyum şu aralar ama stres kankam hep benimle. 

Yok kalsın rapor daha fizik ve C dersi var, bir de o gelse ağlarım. T_T

F**'ye vaktinde o kadar kin nasıl güttüm bilmiyorum ama hala daha kinim taze, sağ olsun kinim sayesinde unutmuyorum kendisini. 

Aman aman ne güzel efenim sizi böyle mutlu görmek :)

Bana hep diyorsun ya sis unut geç :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

bilgisayarım burdaki muhabbetlere yetişemiyor ya ne ara nereye geldniz :Dd

Eeee gözünü ayırmayacaksın :D

heymely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende memnun olduum her zaman bekleriz :dandyonionplz:

Bu arada bıraktın mı adminliği adminken diyerek konuştun da sanki 

Emektar olmuş kendisi :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İkinizle de tanıştığıma memnun oldum, pcden girdiğim bi gün profillerinizi stalklarım gençler. :sigh-onion-head-emoticon:

Ben de memnun oldum :bye2-onion-head-emoticon:

İleride Vega ve KuramaUN ile de tanışmak nasip olur inşallah

En çok ikisini merak ediyorum:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh tatlım o senin tatlılığın ben sadece dillendiriyorum

Konya'ya sırf onun için bu yaz gelecektim hatta. Ablam gitmişti ve videolarını falan atmıştı, çok kıskanmıştım onu. :(( Cidden çok hoş bir botanik bahçesi olmuş. 

@pegasusejder bana yakınsın zaten, belki bir ara beraber gideriz, oradan da Japon parkı olur.  Benden önce gidersen de kelebek videoları atıp bana nispet yapmazsan sevinirim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aman aman ne güzel efenim sizi böyle mutlu görmek :)

Bana hep diyorsun ya sis unut geç :D 

Valla tersime gelmeyelim yeter, yoksa bana da gelmelerinden hoşlanmıyorum. Durduk yere canım sıkılıyor.

Söz konusu intikamsa unutulmaz genç. Kuzeninden intikam alsam da ondan alamadım ondan unutamıyorum. Gerçi kuzenini de unutamadım. Ailecek bana fenalık getiriyorlar. Neyse tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konya'ya sırf onun için bu yaz gelecektim hatta. Ablam gitmişti ve videolarını falan atmıştı, çok kıskanmıştım onu. :(( Cidden çok hoş bir botanik bahçesi olmuş. 

@pegasusejder bana yakınsın zaten, belki bir ara beraber gideriz, oradan da Japon parkı olur.  Benden önce gidersen de kelebek videoları atıp bana nispet yapmazsan sevinirim. 

Beklerim  :pretty-onion-head-emoticon:

Müsait olursam sana eşlik edebilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sefer gidersem zaten muhtemelen bi Japon parkını görürüm sadece, Kelebek Vadisi'nin de yolunu öğrenirim belki, sen geldiğinde kolaylık olur :D Zaten meşhur kaybolmalarını unutmadım :D :D Yaparız bir takım planlar sis :D Sen müsait olunca söylersin ayarlrız :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.