Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun sen yine de içme bizi hasta etmeleri için bir de üzerine para veriyoruz:nonono-onion-head-emoticon:

Konuşmak istersen adresi biliyorsun

Ben iyiyim çok şükür, 3 saat ders çalıştıktan sonra bıraktım burada takılıyorum şu an molada da sayılırım bırakmış da sayılırım tamamen moduma bağlı:cute1-onion-head-emoticon:

Biliyorum doktor eksik olma 

Takıl tabi ya derse gömülme.Geldiğimde seni görünce aha diyorum sohbet edebiliriz.Az var senden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

@Lycaenidae hoş geldin Benten-sama 

Nasılsın, gecen nasıl geçiyor?:admire2-onion-head-emoticon:

Az ders çalışmaya ara verdim, az muhabbetin belini kırıp ders çalışmaya devam edeceğim. Senin nasıl geçiyor canım?

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo sisim bunları yazmayı nerden öğrendi :teehee-crazy-rabbit-emoticon: İşte dersleri gerçek hayata uyarlayan sis gibi sis :D 

Öğrenmedim doğuştan biliyorum be, çok üstün bir varlık olduğum için. Bundan bahsedince ben hala C ödevini okumadım inş bu gece okuyacağım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, Şimdi tarihinde yazdı:

Biliyorum doktor eksik olma 

Takıl tabi ya derse gömülme.Geldiğimde seni görünce aha diyorum sohbet edebiliriz.Az var senden

Ne demek efendim teveccühünüz :happy-onion-head-emoticon:

lostlonginus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kendin söyledin. Dergilere araştırma metinleri hazırlıyorsun. Bence olabilirsin.

Sen birazcık yanlış anlamışsın abin çok fonksiyoneldir

KaladinStormblessed, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben bir deniz havası alıp geliyorum darlandim az

Yine gel abi arayı soğutma :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaladinStormblessed, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bir deniz havası alıp geliyorum darlandim az

Bizimle birlikteyken darlanıyor musun abi???

Lycaenidae, Şimdi tarihinde yazdı:

Öğrenmedim doğuştan biliyorum be, çok üstün bir varlık olduğum için. Bundan bahsedince ben hala C ödevini okumadım inş bu gece okuyacağım. 

Yani tabii öğrenme lafını senin gibi mükemmel bir varlığa kullandığım için kusura bakma, işte benim gibi kusurlular yapıyor böyle hatalar :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şu ödevi öğrende bana da söyle :D Bİrde C soruların olacaktı :D Sis hadi sis :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Az ders çalışmaya ara verdim, az muhabbetin belini kırıp ders çalışmaya devam edeceğim. Senin nasıl geçiyor canım?

Benim güzel geçiyor diyebilirim özlemişim böyle forumun hakkını vermeyi

Ben de ders çalışıyordum en son Yaralanmalara sistemik yanıt diye bol ezberli bir ders bitti 

Kafam fazla ısınmadan ara verdim diyelim :shy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.